هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

tena1

کاربر سایت
Aug 19, 2014
234
نام
Alirez-a
اینجوری که شما گفتی اپدیت نکردی این مشکل هم مربوط به دانلود نشدن اپدیته اونجوری که تو سایت بانجی گفته یا باید بتونی دان کنی اپدیتو یا پاک کنی دوباره نصب کنی روشایی که خودشون گفتن و نوشتم برات هم تست کن
چرا یه چیزایی دان شده!

اپدیت ۷۵ مگابایته!

یه سری میزنم مثلا از ۴۰ مگابایت شروع میکنه

ارور رو میده میرم دوباره برا دان از ۳۲ مگابایت شروع میشه!

اینطورکیاست…

اپدیتش از داخل بازی انجام میشه...

برن تو هارد هست؟

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
491
دوستان من دیروز کنسولو به صوت قانونی خاموش کردم بعد وقتی روشنش کردم یه چکی کرد بعد ارور An error has occurred with an application or system software. داد گزینه اومد من دایره زدم به منو دستگاه برگشت بعد دستگاه عادی کار کرد همه بازی ها رو بالا میاورد انگار که نه انگار ارور داده بود

چند بار دیگه که خاموش روشنش کردم دیگه اون ارور رو نمیداد مشکل از کجا بود

یه سوال دیگه دوستان اگه کنسولو Initialize کنیم اکانت psn پاک میشه

درایو کنسول هم فکر کنم مشکل پیدا کرده وسط نصب بازیها صداش همینطور قطع و وصل میشه یعنی صداش قطع میشه بعد زیاد میشه و دو سه بار همینطوری میشه بعد درست میشه وقتی هم کنسولو روشن میکنم درایوش صدای بلندی میده

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دوستان اين بازي the last of us رو چطوري با يه اكانت پلاس ژاپن انلاين بازي كنم ؟ممنون مي شم راهنمايي كنيد

Sent from my iPad using Tapatalk
اكانت ژاپن رو پرايمري كن پلاس شير ميشه روي همه اكانت هات و برو تو اكانت اصليت و آنلاين بازي كن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اخه اين مثل xbox قسمت مولتي نداره از كدوم قسمت بايد برم برا قسمت انلاينش؟

Sent from my iPad using Tapatalk
سلام عزیز
مولتی که به داخله بازی مربوط میشه عزیز
برای بازی کردن مولتی هم نیاز هست عضوه پلاس باید ( البته این شامله F2P ها نمیشه ) .....
PS STORE که مغازه سونی هست ...
Friends هم برای دوستان و add کردن دوستان هست و PArty هم برای صحبت و Message هم برای فرستادن Message !

دوستان من دیروز کنسولو به صوت قانونی خاموش کردم بعد وقتی روشنش کردم یه چکی کرد بعد ارور An error has occurred with an application or system software. داد گزینه اومد من دایره زدم به منو دستگاه برگشت بعد دستگاه عادی کار کرد همه بازی ها رو بالا میاورد انگار که نه انگار ارور داده بود

چند بار دیگه که خاموش روشنش کردم دیگه اون ارور رو نمیداد مشکل از کجا بود

یه سوال دیگه دوستان اگه کنسولو Initialize کنیم اکانت psn پاک میشه

درایو کنسول هم فکر کنم مشکل پیدا کرده وسط نصب بازیها صداش همینطور قطع و وصل میشه یعنی صداش قطع میشه بعد زیاد میشه و دو سه بار همینطوری میشه بعد درست میشه وقتی هم کنسولو روشن میکنم درایوش صدای بلندی میده
هر error بدی خودش Recovery میکنه . اگر توی recovery به مشکل بربخوره ممکنه مشکل پیش بیاد برای data روی Hard .

ممکنه سیستم کرش کرده باشه به هر دلیلی ...

بله همه چیش پاک میشه کلا ...

مشکلی نداره ×_×

سلام دوستان من میخام 4 بگیرم ولی این مغازه دارا گیجم کردن با این ریجن.
این ریجن چه طوریه؟فرقش چیه انقدر روش مانور میدن؟کدوم از همه بهتر؟
درمورد زمان تولیدم یه توضیحی بدین ممنون میشم!هرچی جدیدتر بهتره؟
فرقی ندارن . هیچ کدوم هم از نظره کیفیتی فرقی ندارن
یه خورده فک کنم سونی واقعا میاد بین market هاش فرق بزاره ؟ نه ×_×
همه دستگاها made in china هست .... یه مقداره بسیار کمیابی هم made in japan اومده بود نمیدونم الان دیگه اصلا هست یا نه اما کیفت فرقی نداره...
یه سری توی نت پر شد 2013 ها مشکل داشتن و سونی هم گفت کلا 5% بود . به همین جهت گفتیم ریجن 1 2013 اون موقع نخرید. دیگه فک نکنم توی بازار باشه ( یا کم باشه )
تاریخ انتشار هم پشته دستگاه نوشته مثلا 4b میشه 2014 و b هم 3 ماه های سال هست به ترتیب a-b-c-d
موفق باشید
note that تنها فرقه اینها توی ریجن 3 و japan این هست که توی منوی دستگاه دکمه تایید دایره خواهد بود

یعنی حتی به اندازه PS3 هم نمیتونه فرمت ویدیو ها رو پشتیبانی کنه؟
شاید در اینده ...

دوستان من نمیتونم به نت وصل بشم با کنسول
کانکشن فیلد میاد چی کار کنم؟
روترو رو ریست کن
از توی setting گزینه UPNP رو تست بزن
از DNS های مختلف استفاده کن
نهایتا با ISP تماس بگیر ...

سلام
دوستان دسته ps4 رو میشه به غیر از خود ps4 با چیزه شارژ کرد ؟
مثلا با کامپیوتر یا شارژ گوشی که usb داره یا ...
اگه با چیزی غیر ps4 شارژ کنیم واسه دسته ضرر داره ؟
بله میشه .
مشکلی نباید داشته باشه . من 2-3 بار با laptop شارجیدمش D:

سلام خسته نباشین من وقتی میخام از طریق وایفا ی به اینترنت ps4 وصل بشم تو تست کانکشن برای این دو گزینه اولی که نوشته obtain ip adress رو successful میده دومی رو که این گزینه باشه internet connetion رو هم failed میده مشکلم از کجاس وایفارو هم شناخته فقط وصل نمیشه دقیقا تو psvita هم همینجوری بود
اگر توی vita هم همینطوری بود بهتره با isp تماس بگیری !!!! مشکل از طرفه نت هست

میتونی بیشتر توضیح بدی؟
توضیحه خاصی نداره
اپدیتی در جهته هکه کنسولها نبوده . ps vita هم بعد از گذشته این همه زمان هک نشده ... سیستم سخت افزاری و طراحی کنسولهای جدید هم به طوره کامل فرق کرده به نسبت نسل گذشته طبیعتا هک هم مشکل میشه...

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
سلام دوستان
دارم دیوونه میشم از بس فکر کردم
کنسول سفید پیدا کردم 1650 میده و مشکی هم همین قیمته حالا نمیدونم کدوم رنگ رو بخرم
دوستان راهنمایی کنید من رو
کدوم قشنگتره به نظرتون؟
کدومش اگر روزی خواستم بفروشم بیشتر مشتری داره
خواهش میکنم نظراتتون رو بگید.

rairhahs

کاربر سایت
Dec 5, 2014
21
سلام از دوستان خواهش میکنم راجب دوربین PS4 یکم توضیح بدین، آیا این دوربین مثل کینکت بدون نیاز به دسته حرکات رو میفهمه؟ یا مثل Move PS3 نیاز به دسته داره؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,296
نام
Afshin
سلام دوستان
کنسول سفید پیدا کردم 1650 میده و مشکی هم همین قیمته حالا نمیدونم کدوم رنگ رو بخرم
کدوم قشنگتره به نظرتون؟

سفید قشنگتره :D من خودم مشکی دارم، اگه پولشو داشتم با سفید عوض میکردم :D
ولی خب سلیقه ایه، ببین خودت کدومو بیشتر دوست داری. هر کس یه نظری داره.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان
کدوم قشنگتره به نظرتون؟
واسه رد کردنش خب معلومه سفید بهتره ولی خاک میگیره میشه شیری یه جوری نگه دار خاک نگیره :d

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
واسه رد کردنش خب معلومه سفید بهتره ولی خاک میگیره میشه شیری یه جوری نگه دار خاک نگیره :d

من PS3 Slim داشتم رنگ مشکی هر ماه یکبار با روغن زیتون پاکش میکردم و بخاطر همین تمیز فروختمش
حالا اگر این کار رو برای پلی 4 سفید کنم لایه زرد روش نمیاد ؟
و اینکه یه لیبل هم میچسبونم قسمت براقش که دیگه خش هم نیوفته
حالا چیکار کنم ؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من PS3 Slim داشتم رنگ مشکی هر ماه یکبار با روغن زیتون پاکش میکردم و بخاطر همین تمیز فروختمش
حالا اگر این کار رو برای پلی 4 سفید کنم لایه زرد روش نمیاد ؟
و اینکه یه لیبل هم میچسبونم قسمت براقش که دیگه خش هم نیوفته
حالا چیکار کنم ؟
روغن زیتون رو نمیدونم ولی اون لیبل خوبه بچسبونی
راستی دسته کنسولم سفیده اونم خاک بگیره میشه شیری من یکی از دوستام ps3 سفید داشت یه بار رفتم خونشون گفتم این رنگش شیریه گفت نه سفید بوده خاک گرفته شده شیری ;))

javad7722

کاربر سایت
Dec 6, 2014
21
سلام دوستان
کدوم قشنگتره به نظرتون؟

داداش ببین اونجایی که میخوای پلی 4 رو بزاری رنگ سفید بیشتر باهاش ست میشه یا مشکی . من خودم مثلا چون تمام وسایلم مشکی بود سفید تو ذوق میزد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر