هر سوالی در مورد World of Warcraft دارید مطرح کنید

:welcome::toot:به علت اینکه تاپیک همه چیز درمورد world OF warcraft .... داشت به بی راه کشیده می شد این تاپیک به خواسته اعضا زده شد:welcome::toot:

هر سوالی در مورد world of warcraft دارید مطرح کنید:gathering:

pariaa

کاربر سایت
Mar 2, 2017
1
با سلام خدمت دوستان.
من وو رو که اجرا میکنم میاد پسورد رو میزنم لوگین میکنه کاراکتر رو هم نشون میده ولی وقتی اینتر رو میزنم ارور 132 میده.نمی دونم چیکار کنم.ویندوز 8.1 همه چی آپدیت هست با حذف پوشه cash و wtf و interface هم درست نشده.
ممنون میشم راهنمایی کنین

musketeer

کاربر سایت
May 16, 2008
382
با سلام خدمت دوستان.
من وو رو که اجرا میکنم میاد پسورد رو میزنم لوگین میکنه کاراکتر رو هم نشون میده ولی وقتی اینتر رو میزنم ارور 132 میده.نمی دونم چیکار کنم.ویندوز 8.1 همه چی آپدیت هست با حذف پوشه cash و wtf و interface هم درست نشده.
ممنون میشم راهنمایی کنین
یبار بازی رو repair بزن فکر کنم درست میشه.

L9rD_0F_5n4k3

کاربر سایت
Jan 4, 2018
1
با عرض سلام و خسته نباشید.
چطور اکانت wow رو آپگرید کنم
راه خرید کارت مجازی رو بلدم
نمیدونم چطوری اکانت wow رو بخرم.
ممنون میشم راهمایی کنید

021nimaa

عضو جدید
May 10, 2019
1
سلام خسته نباشید،خواهش میکنم جواب منو بدید من بازی وارکرافت رو نصب کردم فکر کنم نسخه یکش باشه چون هیچ پسوندی ام نداره استراتژیکم نیست مثله قسمت سه راستش یه مشکلی دارم همه چیه بازی اوکیه فقط وسط بازی یهو گیر میکنه دیگه درستم نمیشه چیکار باید بکنم لطفا جواب منو بدید ممنونم

Maarekop

عضو جدید
Oct 19, 2019
1
سلام من یک سوال دارم میشه دو پچ ۷.۲.۵و ۸.۰.۱ را در یک کامپیوتر بازی کرد بطور همزمان یا غیر از اون یعنی هردو را در یک کامپیوتر بازی کرد

I_LOVE_Game

عضو جدید
Jan 23, 2020
1
سلام به همگی
ببخشید یک مشکل اساسی داشتم با Wow
من تو بازی عضو هستم و یک کاراکتر هم دارم ولی تا الان که به صورت Solo و با انجام فقط Quest ها با یه کاراکتر Blood Elf از دسته ی Warlock بازی کردم خدایی بازی بهم نچسبیده!
اما هرجایی که می گردم بقیه خیلی از عالی بودن بازی می گن
می خوام اگه میشه یه توضیحی بدهند دوستان که بنده کاراکترم مشکل داره یا فقط Quest رفتن راه اشتباهیه
کاراکترم لول 12

coles

کاربر سایت
Mar 9, 2020
3
سلام خسته نباشید من در سرور elysium با بچچ 1/12/1 تبت نام کردم بازی رو هم دان کردم ادرس realmlist درست زدم اما بازم نمیتونم لوگین بشم لطفا کمک کنید؟

coles

کاربر سایت
Mar 9, 2020
3
سلام خسته نباشید من بازی wow نسخه 1.12.1 رو در سرور elysium نصب کردم محتویات realmlist درست ریختم ولی لوگین نمیشه لطفا کمک کنید ممنون

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
بچه ها من آخرین پچی که بازی کردم مال 3.3.5 بود و دیگه گذاشتم کنار اما بخاطر علاقه شدید میخوام روند داستانیشو دنبال کنم
یعنی الان وقت بازی کردن ندارم اما سایت یا کتابی چیزی میشناسید که داستان کامل از پچ لینچ کینگ بگه

xreval

عضو جدید
Jul 24, 2020
2
با سلام خدمت دوستان. تو بازی یه wow token خریداری کردم و میخام به بالانس کارت تبدیل کنم ولی متاسفانه وقتی بازش میکنم فقط قسمت گیم تایم باز هست و اون طرف قسمت بالانس خاموشه .و نوشته در دسترس نیست همه ورد رو دیفالت کردم حتی ویندوز هم عوض کردم ولی فایده نداره جایی دیگه هم آنلاین شدم بازم خاموشه لطفا کمکم کنین. wowtoken رو 2ماه پیش گرفتم از اکشن هوس

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
با سلام خدمت دوستان. تو بازی یه wow token خریداری کردم و میخام به بالانس کارت تبدیل کنم ولی متاسفانه وقتی بازش میکنم فقط قسمت گیم تایم باز هست و اون طرف قسمت بالانس خاموشه .و نوشته در دسترس نیست همه ورد رو دیفالت کردم حتی ویندوز هم عوض کردم ولی فایده نداره جایی دیگه هم آنلاین شدم بازم خاموشه لطفا کمکم کنین. wowtoken رو 2ماه پیش گرفتم از اکشن هوس
سلام شاید چون تاریخش طول کشیده اینجوری شده چون الان برای تبدیل مشکلی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر