هر روز 20 میلیون و هر ماه 200 میلیون نفر Angry Birds بازی می‌کنند

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
tumblr_mbkvpp1TNv1rha1xmo1_1280.png

Angry Birds هر ماه 200 میلیون گیمر فعال دارد, این را نائب رئیس شرکت Rovio یعنیAndrew Stalbow به حضار شرکت کننده در کنفرانس MIPCOM گفته است.

حدود اوایل سال بود که شرکت Rovio گفته بود که بازیهای Angry Birds بیش از یک میلیارد بار دانلود شده اند.

Stalbow همچنین می افزاید: “هر روز 20 تا 30 میلیون نفر در حال انجام بازیهای ما هستند و در هر ماه این رقم به 200 میلیون نفر می رسد.”

و این در حالیست که شبکه اجتماعی بازیهای سرگرم کننده ای مانند juggernaut Zynga, در هر ماه حدود 306 میلیون کاربر دارد.

آخرین بازی شرکت Rovio یعنی Bad Piggies ماه پیش منتشر شد و بازی جدید این شرکت به نام Angry Birds Star Wars در تاریخ November 8 منتشر خواهد شد.

منبع

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
[h=2]هر روز 20 میلیون و هر ماه 200 میلیون نفر Angry Birds بازی می‌کنند[/h]
حدود اوایل سال بود که شرکت Rovio گفته بود که بازیهای Angry Birds بیش از یک میلیارد بار دانلود شده اند.
OMG
آمار خیلی‌ باور نکردنی هستن لول! یک میلیارد...، گینس رکوردی چیزی در مورد این نداره؟:D
نوب هاي دنيا چه قدر زياد شده :d 20 ميليون نفر در روز ؟!؟! :d
هر کس بازی کوچیک و Fun بازی کنه نوب هست؟:D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
یا ابرفرظ این همه الاف داریم تو دنیا!؟!؟:D

خُب سر کاره،تو مترو،دانشگاه و و و و سر رفت اون حوصله هاتون بشنید Cut the Rope بازی کنید شاید اندکی فسفر سوزوندین و رستگار شدین:D

ماریو با اون خفنیش کلاً 300 میلیون نسخه فروخت بعد این طفل نو پا ماهی 200 میلیون نفر بازیش میکنن!؟!؟کلاً آمار فروشی چیزی کسی ازش داره!؟بده خُب :D

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
Bad Piggies

آقا Angry Birds رو بیخیال، اینو بازی کنید معتاد کنندگیش 10 برابره :x

ماریو با اون خفنیش کلاً 300 میلیون نسخه فروخت بعد این طفل نو پا ماهی 200 میلیون نفر بازیش میکنن!؟!؟

بعد اونوقت قیمت و همیشه در دسترس بودن ماریو هم مثل این بازیه ؟!

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
واقعا حقشه. بازی ایه که همه جا و در همه حالت جواب میده.

تو تاکسی، تو مترو، سر کلاس، با PC وقتی آدم حوصلش سر رفته نمیدونه چیکار کنه، موقه ی خواب. کلا وقتی نیست که آدم نتونه Angry Birds بازی کنه :D

البته Cut The Rope هم بازی جالبیه گاهی وقتا بازی میکنم :D

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
واقعا حقشه. بازی ایه که همه جا و در همه حالت جواب میده.

تو تاکسی، تو مترو، سر کلاس، با PC وقتی آدم حوصلش سر رفته نمیدونه چیکار کنه، موقه ی خواب. کلا وقتی نیست که آدم نتونه Angry Birds بازی کنه :D

البته Cut The Rope هم بازی جالبیه گاهی وقتا بازی میکنم :D

اصولا بازی ارامش دهنده روح هست :d یعنی چه ناراحت باشی چه خوشحال باشی به یه اندازه بهت حال میده :d

البته Fruits Ninja هم این مواقع بشدت جواب میده .

آخرین ویرایش:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
نه اصلاً
آخه فقط قیمت که نیست

پس چیه؟!

فکر میکنی اگه این بازی فقط برای کامپیوتر و کنسولها "نمیگیم انحصار یه شرکت" بود و قیمتی بالای 30 دلار داشت باز هم انقدر میفروخت؟! از دلایل اصلی فروش این بازی قیمت و همیشه در دسترس بودن این بازیه "البته خوده بازی هم بسیار سرگرم کننده، جذاب و در عین حال بسیار ساده هست"

FrUITS nINJA

وحید دکمه Caps Lockـت خرابه :d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
پس چیه؟!

فکر میکنی اگه این بازی فقط برای کامپیوتر و کنسولها "نمیگیم انحصار یه شرکت" بود و قیمتی بالای 30 دلار داشت باز هم انقدر میفروخت؟! از دلایل اصلی فروش این بازی قیمت و همیشه در دسترس بودن این بازیه "البته خوده بازی هم بسیار سرگرم کننده، جذاب و در عین حال بسیار ساده هست"

آقا چرا اینقد شاکی و عصبی شدی حالا:D یه 2تا نفس عمیق بکش،حالا با ادامه ی پست ما همراه شو;;)

آقا شما یه بار دیگه پست اول من رو ببین من از بازی مشابه دیگه ای نام بردم که به نظرم 1000 بار خفن تره:>
چرا اون که تمام شرایط این بازی رو داره و همرده اش محسوب میشه اینقدر طرفدار نداره!؟پس میبینید که فقط قیمت نیست!چیزهایی هم هست که مربوط به خلاقیت تیم سازنده و خفنیت خودِ بازیه
من داشتم میگفتم این دیگه زیادی فروخته :D وگرنه بازی 2-3$ رو با 30$ که مقایسه نکردم

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
آقا چرا اینقد شاکی و عصبی شدی حالا:biggrin1: یه 2تا نفس عمیق بکش،حالا با ادامه ی پست ما همراه شو;;)

آقا شما یه بار دیگه پست اول من رو ببین من از بازی مشابه دیگه ای نام بردم که به نظرم 1000 بار خفن تره:>
چرا اون که تمام شرایط این بازی رو داره و همرده اش محسوب میشه اینقدر طرفدار نداره!؟پس میبینید که فقط قیمت نیست!چیزهایی هم هست که مربوط به خلاقیت تیم سازنده و خفنیت خودِ بازیه
من داشتم میگفتم این دیگه زیادی فروخته :biggrin1: وگرنه بازی 2-3$ رو با 30$ که مقایسه نکردم

اول اینکه از کجای پستم برداشت کردی که من شاکی و عصبیم؟! حتما باید یه دونه :d بزاریم ته پستمون که نشون بدیم عصبی نیستیم :d

مشابه؟ همرده؟ گرفتی مارو نصف شبی؟! :|

خب عزیز من بازیه 2 دلاری "رو هر وسیله ای که داری گوشی تبلت و ..." رو افراد بیشتری نسبت به بازیی که چند برابر قیمت داره "و نیاز به یکی از کنسولهای نینتندو داره" بازی میکنن، درکش خیلی سخته ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر