هردم از این باغ بری میرسد نغزتر از نغزتری میرسد

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
با درود
داریم به عرضه جهانی سویچ نزدیک می شیم و به شدت ذوق زده هستم
دوست دارم نظرتونو بگید و به نظرتون بر اساس پیش فروش فوقالعاده خوب
و شروع طوفانی با زلدا جایگاه نینتندو دوباره به مکان اصلیش بر می گرده (البته نینتندو همیشه متمایز و فوق العاده بوده و هست از نظر فروش می گم )

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
به شخصه خود کنسول به نظرم فروشش نسبت به وی یو بهتر میشه ولی اینکه چقدر میفروشه رو نمیتونم الان حدس بزنم درست .
من از ظاهر کنسول و ویژگی هاش کلا خوشم میاد .
یک نکته جالب نینتندو در چند سال اخیر در طراحی کنسول به نظرم اینه که ایده هر کنسولش تقریبا متفاوت هست و یا تفاوفت های مهمی داره . با Wii بازیهای حرکتی رو سعی کرد جا بندازه و با سویچ میخواد به نظرم کنسولی که هم خانگی میشه باشه و هم پرتابل رو جا بندازه .
به نظرم لانچ تایتل ها میشد بیشتر باشه تعدادش (شاید با دیرتر کردن عرضه کنسول ؟) اما برای سال اول انصحاری هاش تقریبا تعدادش خوبه
در مورد قیمت به نظرم در مثلا آمریکا نسبتا مناسبه قیمتش با توجه به اماکانات و ویژگی هایی که داره اما در ایران فکر نمیکنم با قیمت خوبی بشه اوایلش تهیه اش کرد

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
کنسول فوق العاده ای به نظر میاد باشه ، ولی گیم های فعلیش هنوز نتونستن من رو جذب کنن (البته project sonic و sonic mania رو حتما باید رو این کنسول تجربه کنم )
شخصا وی یو رو صرفا برای تجربه سری ارکهام و گیم های مولتی پلتفرم دیگه گرفتم ! ولی گیم پد فوق العادش و مواردی نظیر miiverse ، باعث شدن تا wii u رو بهترین کنسولی که تا الان داشتم بدونم :x
امیدوارم ناشرهایی نظیر wb games و ubisoft ، مثل بقیه پلتفرم ها از این کنسول حمایت کنند تا به سرنوشت نسل قبل دچار نشه ...

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
خوبی سویچ انعطاف پذیری اونه من وقتی ویو و تری دی اسو داشتم نمی تونستم به هر دو کنسول برسم می گفتم چی میشد مثلا ویو رو بردارم ببرم مغازه ادامه بازی رو اونجا انجام بدم و ...

سویچ جوابشو داد در مورد دوستمون که بیشتر بازی های با تم تاریک و بزرگسالانه نیاز داره مطمئن باش بازی های مد نظر شما براش می یاد

الان زلدای که روش هست جز یکی از بهترین بازی های جهان و صاحب سبک و به وجود اوردن استانداردهای روز بازی بوده و هست و خواهد بود.B-)

متاسفانه فعلا قیمت ایران خوب نیست در کل کنسول به شدت پرفروش بوده و طبیعتا دست سود جو ها رو باز می زاره دو میلیون نسخه روز اول پیش فروش شده حالا دقیقا نمی دونم چه مقداری کنسول توزیع می شه تو بازار

اما تو بیشتر سایت های معتبر موجودی رو زده 21 مارچ و همراه کنسول بازی به شدت خانوادگی برای همه سنین عرضه می شه بازی 1-2 سویچ

من خودمو برای قیمت 1200 تا 1500 اماده کردم به این قیمت رسید در جا می خرم فعلا زلدا رو ویو می گیرم

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
من می خوام یه کنسول حرکتی بخرم که تو خونه بیشتر بچم بازی کنه.سوییچ خوبه؟فکر می کنید قیمتش چقدر میشه
اوه یاد قیمت بازی هاش نبودم
عزیز شک نکن سوییچ بهترین انتخابه....
راستش من عید دوباره میخوام کنسول بگیرم.
الان تو نت تریلرهاشو دیدم خیلی خوشم اومد...ماریو عالی بود.مخصوصا مراحلی که طراحی کرده بودن.
ولی بازی که منو شیفته خودش کرده بدونه شک زلدا هست.
یه گیمپلی 10 دقیقه ای از ign دیدم فکم خورده زمین الان.دقیقا بازی هستش که من خوشم میاد.خیلی خوب بود.چه گرافیک فنی عالی.چه طراحی هنری بینظیری.واقعا اگه غم داشته باشی بری این بازیو بکنی روحت به پرواز درمیاد.اولین نمرشم که edge داد ترکوند...10 از 10.
فقط اگه از شرکتها حمایت بشه که دیگه عالی میشه.رنگ نارجی این کنسول از همشون قشنگتره بنظرم.بازی arms هم خیلی جالبه.
من سال 2007 کنسول wii داشتم به مدت 2 ماه.تو این مدت zelda و mario galaxy رو تجربه کردم بینظیر بودن.بازی no more heroes هم بازی کردم اثره استاد سودا.اونم خیلی عالی بود.
چقدر حرف زدم خودم نفهمیدم:D
خلاصه که میترکونه:D

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
اینطور که من متجه شدم این کنسول خیلی هم حرکتی نیست.یه چیزی تو مایه های psp هست
من به دنبال کنسولی هستم مثل کینکت که تحرک زیادی رو به شخص بده و بازی های ورزشی داشته باشه

• Like
Reactions: playstation1

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
اینطور که من متجه شدم این کنسول خیلی هم حرکتی نیست.یه چیزی تو مایه های psp هست
من به دنبال کنسولی هستم مثل کینکت که تحرک زیادی رو به شخص بده و بازی های ورزشی داشته باشه

دستگاه بازی مناسب که برای بچتون میخواید دستگاه wii هست که دسته اش شبیه کنترل تلویزیونه و حرکتیه
Wiiu هم که دسته اش شبیه تبلته و حرکتی نیست
Wii تو اینترنت سرچ کردم تو دیوار چنتا زود ۲۰۰ تا ۳۰۰ قیمتش بود

• Like
Reactions: w.rooney

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
داداچ دور Wii u خط بکش که مفتش گرونه! سوییچ هم بزار بیاد ببینیم چی ساختن چی به چیه

در تاپیک خبر مشخصات سخت افزاری که آقای دموکراثی ایجاد کرده switch در حالت حمل پردازنده اش ۱۰۰۰ گیگاهرتزه و گرافیکش ۲۵۶ مگابایته
در حالت رو استند قویی تر میشه ، رفتم ویکی پدیا سخت افزار wiiu دیدم سوییچ بازم زیاد با wiiu فرقی نداره
فکر کنم تفاوت فقط طراحی متفاوت دستگاه سوییچ هست

• Like
Reactions: froka

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
در تاپیک خبر مشخصات سخت افزاری که آقای دموکراثی ایجاد کرده switch در حالت حمل پردازنده اش ۱۰۰۰ گیگاهرتزه و گرافیکش ۲۵۶ مگابایته
در حالت رو استند قویی تر میشه ، رفتم ویکی پدیا سخت افزار wiiu دیدم سوییچ بازم زیاد با wiiu فرقی نداره
فکر کنم تفاوت فقط طراحی متفاوت دستگاه سوییچ هست

در حالت داک و یا متسل به تلویزیون به نظرم حداقل حدود 2 برابر از وی یو قویتر میشه باشه
اما در حالت پرتابل هم قویتره به نظرم ولی نه دیگه 2 برابر

گرافیکش 256 مگابایت نیست . تعداد هسته های گرافیکی احتمالا 256 تا هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر