هدیه ی مایکروسافت به کاربران با سابقه ی Xbox Live

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
شرکت مایکروسافت به مناسبت سالگرد ده سالگی شبکه ی Xbox Live، هدیه ای برای برخی از کاربران این شبکه در نظر گرفته است.

xbox360elite2156-610.jpg

به گزارش Kotaku، آقای Larry Hyrb از شرکت مایکروسافت این موضوع را تایید کرده اند. بنا بر گفته های ایشان، کاربرانی که بیش از ده سال در این شبکه فعالیت داشتند، به رسم یاد بود یک عدد کنسول Xbox 360 دریافت خواهند کرد.
هنوز اطلاعات زیادی در این مورد در دسترس نیست، اما بنا بر سخنان آقای Hyrb، اطلاعات تکمیلی در هفته ی جاری منتشر خواهند شد.

منبع

Untitled-3.jpg

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
از چه تاریخی ایران جزء آدمیزات ها حساب شده؟ :D؟
این که ما خودمون برای خودمون صد مدل سد و مشکل درست میکنیم که چه ربطی به بدبخت مایکروسافت داره؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خوب مشکلت همینه که این امکانات رو با مشکلات داخل ایران یکی میکنی. هیچ کسی براش مهم نیست که تو ایران چی میگذره. در ضمن اگر بازی رو به صورت اریجینال تهیه کنی هیچ ضرورتی نداره که بخوای 800 پوینت بدی. حالا در نظر میگیریم یه نفر اونور آب رفته بازی رو بصورت دست دوم تهیه کرده. قیمت بازی دسته دوم هم خیلی خیلی کمتر از 60 دلار هست، حالا شرکت میخواد با این روش به نوعی ضررش رو جبران کنه. ضرری که اگر طرف دست دوم نمیخرید باید 60 دلار میداد به بازی. در کل این مشکل اونی که اونوره نیست. این مشکل خود ماست که باید حل بشه پس نمیشه به لایو ربطش داد.

خوب منم گفتم اینجا ارزش نداره دیگه . من که گفتم خارجیا با پول تو جیبیه هفتگیشون میتونن راحت بازی بخرن و لایو برن و هزار تا کار دیگه بکنن . وقتی ما نمیتونیم همچین لذتی از لایو یا PSN ببریم و باید ارثیه بابامونو بزاریم تا مثلا بتونیم سه چهار تا بازی رو لایو بازی کنیم و DLc ها رو بگیریم ، دیگه حداقل واسه من بی نظیر نیس . قبول نداری اینجا باید پول زیادی رو خرج کنی تا بتونی قشنگ از لایو و امکاناتش بهره مند بشی ؟ یدونه میخای واسه آواتارت کلاه بگیری میشه 20 هزار تومن واقعا اینجا ارزش داره ؟

پ.ن : در ضمن من با اون کلمه بینظیر ( که تو یه پست 120 بار تکرار شد) مشکل داشتم که بحث به اینجا کشیده شد :D

پ.ن : فردین اینم واسم سوال هست این لایو با PSN چه تفاوتی داره که بعضی از این 360 فنا میگن بهترین شبکه روی کره زمین و بی نظیر و ... ؟ سوال جدی هست یه وقت فک نکنی دارم فن بازی در میارم :D

آخرین ویرایش:

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
خوب منم گفتم اینجا ارزش نداره دیگه . من که گفتم خارجیا با پول تو جیبیه هفتگیشون میتونن راحت بازی بخرن و لایو برن و هزار تا کار دیگه بکنن . وقتی ما نمیتونیم همچین لذتی از لایو یا PSN ببریم و باید ارثیه بابامونو بزاریم تا مثلا بتونیم سه چهار تا بازی رو لایو بازی کنیم و DLc ها رو بگیریم ، دیگه حداقل واسه من بی نظیر نیس . قبول نداری اینجا باید پول زیادی رو خرج کنی تا بتونی قشنگ از لایو و امکاناتش بهره مند بشی ؟ یدونه میخای واسه آواتارت کلاه بگیری میشه 20 هزار تومن واقعا اینجا ارزش داره ؟

پ.ن : در ضمن من با اون کلمه بینظیر ( که تو یه پست 120 بار تکرار شد) مشکل داشتم که بحث به اینجا کشیده شد :D

پ.ن : فردین اینم واسم سوال هست این لایو با PSN چه تفاوتی داره که بعضی از این 360 فنا میگن بهترین شبکه روی کره زمین و بی نظیر و ... ؟ سوال جدی هست یه وقت فک نکنی دارم فن بازی در میارم :D
حالا نکته جالبش اینجاست که می گن PS فن ها مایه دار و اریج خورن ولی وقتی پای ایکس باکس لایف میاد وسط می گن پولی که می دیم (طبعا یه قرون دوزار نیست اون پول و بایدم هی هر چند وقت یه بار دوباره پرداخت شه) ارزشش رو داره ولی PS فن هایی که بازی اریج می خرن کارشون غلطه:D
نکته دیگه ای که کشف کردم اینه که PS فن های پایرت خور هم می گن دستشون به غول سفید نخورده، بخاطر همین حق اظهار نظر ندارن:D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
کاربری که 7 ساله لایو داریم، دیدم، ولی 10 ســـــــــــــال !!. یهو بگو نمیخوای بدی دیگه :D. یه کنسول 99$ رو همه میتونن بخرن.
اگر واقعا میخوای جایزه بدی; بهشون زمان لانچ نسل بعد یه Next Xbox هدیه بده با 10 تا بازی (به نیت 10 سال :D).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر