هدف از انتشار عكس مربوط به Desmond در بازي Assassin's Creed III چه بوده است؟

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درودچندي پيش طرفدارن عنوان محبوب Assassin's Creed III طي انتشار عكسي از اين بازي در اوج ناباوري با وجود Desmond در اين عنوان روبه رو شدند كه شك و گمان هاي بسياري را به وجود آورد اما با گذشت زمان اين حدس و گمان ها بيشتر و بيشتر شد تا جايي كه كاربران معروف و فعال NeoGaf دست به كار شدند تا پرده از اين راز بردارند كه به نتايج جالبي نيز در اين راستا رسيدند كه شنيدن و بررسي آنها خالي از لطف نيست.


امروز تصويري از اين بازي از سوي كاربر rockman zx در سايت NeoGaf منتشر شد كه Desmond را در بالاي يك رينگ مبارزه نشان ميداد و اين آغازي براي شروع كار ديگران كاربران و تجزيه و تحليل آنان بود.

اگر شما با دقت به تصوير مورد نظر نگاه كنيد مي توانيد چهره شخصي را در يك مونيتور بزرگ مشاهده كنيد كه در زير اسم وي جايگاهي براي وارد كردن كد QR مي باشد كه نويد از يك بخش براي وارد كردن كد و بازكردن موارد مختلف را ميدهد.
نمونه هايي از اين موارد در بازي هاي گذشته نيز مشاهده شده است كه پس از اتمام بازي كدهايي به مخاطب داده مي شود كه از طريق آن ها مي توان به ويژگي ها و امكانات جديد دست پيدا كرد و از آنها لذت برد.


حال نظر شما چيست؟ به نظر شما آيا اين تحليل درست است؟


Source

عكس مورد نظر از طريق لينك منبع قابل مشاهده است
 

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
خب این از اون کارهای جالب یوبی هست که تا زمان عرضه بازی عطشمون رو بیشتر میکنه.همونطور که تو متن خبر هست یه سری کد روی صفحه هست.شما این کدها رو در صورت پیدا کردن میتونید توی این سایتHacked History وارد کنید و اطلاعات رو ببنید.
کلا این اطلاعات مختص این شماره بازی و ربطش به آمریکا هست
decipher-the-declaration.jpg


decipher-the-declaration-input-string.jpg

قسمت مهم اینجاست

puzzle-solved.jpg

لینک ویدیو http://youtu.be/cm2g5cq7Mq0
این عکس خودش به تنهایی مضمونی نداره،معماش فقط کدهاش بودند.(البته تا به الان اینطور برداشت میشه.)
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر