هدفون برای 360

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
سلام دوستان خوب هستید !!!
من نیاز فوری به هدفون برای 360 دارم میدونید چه مدل هایی هست و از کجا میشه گیر اوورد ؟

یعنی میخوام در حین بازی و ... از هدفون استفاده کنم مثل هدست لایو نباشه که فقط برای لایو
باشه کسی میتونه کمک کنه ؟
ممنونم فوریه:love::love:

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
سلام دوستان خوب هستید !!!
من نیاز فوری به هدفون برای 360 دارم میدونید چه مدل هایی هست و از کجا میشه گیر اوورد ؟

یعنی میخوام در حین بازی و ... از هدفون استفاده کنم مثل هدست لایو نباشه که فقط برای لایو
باشه کسی میتونه کمک کنه ؟
ممنونم فوریه:love::love:
هدفون معمولی رو باید بزنی به تلویزیون.

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
اگر میشد که هدفون اصلی XBox360 رو که به دسته اش وصل میشه، استفاده کرد و صدای بازیها رو از اون تو شنید خیلی خوب میشد، ولی مثل اینکه فقط در مولتی پلیر میشه فعالش کرد.

son of sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2008
123
نام
علی
شما باید یه تبدیل بگیری که دوتا فیش صدا بهش وارد میشن(مادگی)و یه فیش مثل فیش هدفون ازش خارج میشه(نری).یه قطعه کوچیکه که از اکترونیکی ها می تونی بخری.
وبعد نری رو به یک بلندگو که اون ورودی رو داشته باشه و هدفون هم بهش وصل شه وصل کن.

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
خیلی ممنونم فقط وقتی من از کابل کامپوزیت جهت صدا استفاده کردم 6 تا فیش داره چندتاش برای صدا هست؟ که من مادگی رو متناسب با اون بگیرم ! ... ممنونم !

son of sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2008
123
نام
علی
این سه تا عکس رو گرفتم برای کسایی که می خوان صدا رو از بلند گو یا هر چیز دیگه ای غیر از تلویزیون بگیرن.فقط اگه لازم دارین دانلود کنید چون هم حجمشون زیاده هم اینکه 10 تا بیشتر نمی تونن دانلود کنن.
http://rapidshare.com/files/363744944/Desktop.rar.html

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر