هایپ CD Projekt از گرافیک نسخه‌ی 360 بازی Witcher 2

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
1vyrr43xii5okoh48x2k.jpg

شرکت CD Projekt RED بر این است که موفقیّت نسخه‌ی کامپیوترهای‌ شخصی عنوان The Witcher 2: Assassin's of the Kings را بار دیگر و اینبار در حوزه‌ی اکس‌باکس360 رقم بزند. البتّه هدف سازنده اینگونه است که جلوه‌های بصری نسخه‌ی360 به خوبی گرافیک نسخه‌ی اصلی -با تنظیمات معمولی (Medium)- باشد.

البته با قولی که CD Projekt داده است، می‌توان تضمین کرد که گرافیک بر روی 360 از حالت حداقل (Minimum) نسخه‌ی اصلی بیشتر و بهتر خواهد بود.

تهیه کننده‌ی ارشد، تامس گاپ (Tomasz Gop) طی مصاحبه‌ای با سرویس خبری یوروگیمر تصریح کرد: "نسخه‌ی اکس‌باکس بازی از تنظیمات کمینه‌ی کامپیوتر‌های شخصی بهتر جلوه خواهد کرد.

قول نمی‌دهم امّا، هدفی که ما در حال حاضر داریم، این است که بازی بسیار به سطح معمولی (Medium) در نسخه‌ی اصلی مشابه شود."
این استودیو در آخرین هفته‌ی نمایشگاه E3، نسخه‌ی اولیّه‌ای از محصول را به نمایش درآورد که بر روی اکس‌باکس360 اجرا می‌شد.

این محصول برای 360 اواخر سال جاری میلادی روانه‌ی بازار خواهد شد، سازنده‌ی لهستانی بازی اطمینان دارد که بین عناوین کنسولی چشم‌نواز ظاهر خواهد شد.

گاپ می گوید: "در حقیقت، گزافه‌گویی‌های کلانی قابل رؤیت است که افرادی می‌خواهند اندازه‌ی بافت‌های بازیشان یا اینکه محصولشان چقدر از حافظه را اشغال می‌کند را به رخ بکشند و دعوت به مبارزه کنند.

عنصر اصلی اندازه‌ی کشتی نیست؛ بلکه تاثیر واقعی را حرکات موج دریا بر کشتی می‌گذارند!

ما بر این باور هستیم که قدرت اصلی سری The Witcher، در کارگردانی هنری آن است. در این باب می‌توان خاطر نشان کرد، حتّی آنهایی که نسخه‌ی کامپیوترهای شخصی را با کمترین جزئیّات (Minimum) تجربه کرده‌اند، از رضایت بخشی جلوه‌های بصری خبر داده‌اند."
منبع خبر

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: slipkboy and S0HEIL

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
با MEDIUM پی سی یکی نیست بلکه خیلی بهتره ! برو دوباره اون تصاویری که گذاشتم نگاه کن بلکه یه چیرزهایی دیدی ! !

قول نمی‌دهم امّا، هدفی که ما در حال حاضر داریم، این است که بازی بسیار به سطح معمولی (Medium) در نسخه‌ی اصلی مشابه شود."

=))
که پس از مدیوم pc خیلی بهتره اره فرخ؟

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
=))
که پس از مدیوم pc خیلی بهتره اره فرخ؟

=))=)) اونجایی که دوست داشتی را نقل قول کردی این دوتا جمله را پریدی ؟=))
البته با قولی که CD Projekt داده است، می‌توان تضمین کرد که گرافیک بر روی 360 از حالت حداقل (Minimum) نسخه‌ی اصلی بیشتر و بهتر خواهد بود.

"The Xbox version is going to look better than the minimum settings on the PC," senior producer Tomasz Gop told Eurogamer.
=))

هزار تا سایت دیگه مثل ign و cvg بازی را از نزدیک دیدن و گفتن از مدیوم بهتره . تصویر های مقایسه گذاشتن که با چشم غیر مسلح هم میشه تشخیص داد که بهتره . شما خوش باش !

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
هزار تا سایت دیگه مثل ign و cvg بازی را از نزدیک دیدن و گفتن از مدیوم بهتره . تصویر های مقایسه گذاشتن که با چشم غیر مسلح هم میشه تشخیص داد که بهتره . شما خوش باش !

هنوز فرق
minimum رو با medium نمیدونی اومدی راجع به گرافیک بازی نظر میدی=))=))
پسر جون اینجوری هست
minimum
medium
high
ultra
توی پستت گفتی از مدیوم بالاتره اما اینجا گفته minimum :))
خود سازنده داره میگه قول نمیدیم اما سعی میکنیم بعد تو گیر دادی به سایتها:))
سایتها چیکارن این وسط؟
نکنه اونا بازی رو میسازن؟
!
."
گفته قول میدیم از minimum بهتر باشه ولی سعی میکنیم مشابه medium باشه
اوه شت !:biggrin1: اون قسمتش سوتی دادم بدجور :biggrin1: فکر کردم نوشته medium !:biggrin1:
بالاخره ign و gs و cvg یه همچین حرفی زدن !:biggrin1: منم از روی حرفه اینا حرف میزنم نه از خودم . در ضمن تصاویرم که اینطور میگه مگر اینکه واقعا fake باشن ؟!

خب تموم شد به 50 صفحه نرسید:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اوه شت !:D اون قسمتش سوتی دادم بدجور :D فکر کردم نوشته medium !:D
بالاخره ign و gs و cvg یه همچین حرفی زدن !:D منم از روی حرفه اینا حرف میزنم نه از خودم . در ضمن تصاویرم که اینطور میگه مگر اینکه واقعا fake باشن ؟!

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اوه شت !:D اون قسمتش سوتی دادم بدجور :D فکر کردم نوشته medium !:D
بالاخره ign و gs و cvg یه همچین حرفی زدن !:D منم از روی حرفه اینا حرف میزنم نه از خودم . در ضمن تصاویرم که اینطور میگه مگر اینکه واقعا fake باشن ؟!

فرخ جان این بازی داستانش فرق دیگه منو که می شناسی برام فرقی نداره اما حجم تکسچرها یا یه سری از افکت هاش از توان 360 خارجه بر عکس crysis 2 که موتورش مخصوص کنسول بود و حجم تکسچرهاش ضعیف این یکی مخصوص pc بوده و حجم تکسچرهاش حقیقتا از 512 مگ خارجه توی همون عکس هایی هم که گذاشته شده کاملا مشخصه که نصف شده

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
PC سروره ! ( server نخونید ! ) ...:d
اما خوب مهم بازیه بیشتر تا گرافیکش .... 360 دارا خداییش نباید از دست بدن ... البته من تاره بازیو شروع کردم ... خیلی شاخه ...

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
باور کنید گرافیک بازی اونقدر هم که فکر میکنید بالا و قوی نیست ! اتفاقا از نظر گرافیکی فقط سنگین هست وگرنه خیلی هم خاص و هنری نیست ! اگه دقت کرده باشید به هیچ وج نمیشه گفت که بازی Open World هست . چون محیط های بازی خیلی کوچیک هست و کلی هم لودینگ داره و اصلا نمیشه بهش گفت Open World ...

چیزی که خیلی بازی رو سنگین کرده بافت های گیاهی و درخت و ایناست . وگرنه گرافیکش چندان هم عالی نیست و من نمره 8.5 میدم به گرافیکش .
از نظر هنری بودن نسخه قبلیش خیلی گرافیکش هنری تر بود ...

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
از نظر هنری بودن نسخه قبلیش خیلی گرافیکش هنری تر بود ...
خوبی شما ..؟ من خودم جفت شماره هاشو بازی کردم ... 100% از لحاظ هنری نسخه ی دومش یکی دو پله بالاتره ...

sontafe

کاربر سایت
Feb 8, 2008
90
نام
صادق
بازیش فوق العاده بود چه از لجاظ داستانی چه گیم پلی و چه گرافیک
اولین بازی نقشآفرینی بود که گرافیکش به این نازی :d

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
من که با اون کارت گرافیک داغونم تونستم روی LOW تنظیمش کنم !!! فکر می کردم بهتر از این بتونم ولی گرافیکی داره :d

اولین بازی نقشآفرینی بود که گرافیکش به این نازی :d

باو!!! ME :d

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
خیلی خوشحالم که بالاخره میتونم Witcher رو بازی کنم.....
داستان شماره 2 ش چه جوریه؟؟؟
ادامه 1ه؟؟
من که یکش رو بازی نکردم ، چیزی از داستان 2 میفهمم؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر