هایاشی: NG II و Bayonetta قدیمی هستند

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
yosuke-hayashi-side.jpg

ninjaGaiden-thumb.jpg

آقای یوسوکه هایاشی، تهیه کننده بازی Ninja Gaiden III از تیم نینجا، در مصاحبه ای اختصاصی با مجله ی Play ، به دو بازی NG II و Bayonetta حمله کرد و آن دو بازی را کهنه و قدیمی دانست.

"من فکر میکنم NG II قدیمی و دمده شده. به همین خاطر هست که ما در حال ساخت NG III از ابتدا هستیم."

وقتی از ایشان در مورد تکانی که Bayonetta به ژانر اکشن سه بعدی داد، پرسیده شد، ایشان اضافه کردند که: "Bayonetta نکات جالبی داشت، اما آن هم قدیمی است، اگرچه طراحی بازی هوشمندانه ای داشت."

همچنین در مورد سطح سختی بازی نسبت به بازیهای قبل سری، اینطور توضیح دادند: "تمرکز ما بر روی سطح سختی بازی به عنوان المان اصلی ، نیست. ما بر روی این تمرکز کرده ایم که یک ریو هایابوسای جدید، کاراکتر اصلی Ninja Gaiden III هست. همچنین، هدف ما تبدیل شدن به بازی شماره ی یک ژانر اکشن سه بعدی است. اگر موفق شویم، کار درستی کرده ایم که روی سطح سختی بازی تمرکز نکرده ایم. اهمیتی هم نمیدهیم. اما برای جلوگیری از برداشت های غلط اضافه کنم که، فن های NG واقعا عاشق بازی خواهند شد. این مسئولیت ماست. ما اطمینان می دهیم که فن های سری، از بازی راضی خواهند بود."

منبع

• Like
Reactions: Mr.Death

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
يكي نيست بگه شما اول بيا يك بازي در سطح Bayonetta بزن بعد بيا اين اظهار نظرهاي قشنگ رو بكن.
سازنده بازي به بزرگي GOW3 مياد Bayonetta رو تحسين ميكنه بعد اين يارو كه هنوز مشخص نيست چي قراره آخر سر تحويلمون بده داره نظرات خوشحال صادر ميكنه.

البته اينم روش تبليغ مناسبيه.كوبوندن بازي هاي بزرگ در هر ژانر!!!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
يكي نيست بگه شما اول بيا يك بازي در سطح Bayonetta بزن بعد بيا اين اظهار نظرهاي قشنگ رو بكن.
سازنده بازي به بزرگي GOW3 مياد Bayonetta رو تحسين ميكنه بعد اين يارو كه هنوز مشخص نيست چي قراره آخر سر تحويلمون بده داره نظرات خوشحال صادر ميكنه.

شما احیاناً NGIII رو بازی کردین ؟ :-/
حالا یه چیزی گفته ! راست و دروغش هم موقع تست کردن بازی معلوم میشه نه الان که حتی یه تریلر گیم پلی هم نداره !
---------------
آخه احسان همین خط آخر حرفت جواب این باباست. وقتی میاد خیلی قشنگ اعلام میکنه که NG آسون میشه تمرکز روی فلان چیز و اینا، کاملا مشخصه که یه NG اصیل نخواهیم دید. و بعدشم میاد بهترین Hack 'N Slash این نسل رو خراب میکنه، طبیعتا قصد تبلیغ بازی خودش رو داره!
آخه مسئله همینجاست که تا طرف میگه روی سختی و اینا تمرکز نداریم همه میگن آسون شد :biggrin1: کلاً سختی یه چیز نسبیه مثلاً NG II نسبت به NG I آسون تره ولی آیا NG II بازی آسونیه ؟!
--------------
NG3 رو بازي نكردم ولي Bayonetta رو كه بازي كردم.

نظرم هم در مورد دفاع از Bayonetta بود نه تخريب NG3.دقيقا برعكس اين آقا
بایونتا بازی خوبیه درست ولی این دلیل نمیشه هیچ ایرادی هم نداشته باشه ! البته اینجوری که ایشون حمله کردن هم درست نیست ولی شاید یه چیزی درست کرده باشن فرای بایونتا ! کی میدونه ؟! همونطوری که قبل از اومدن بایونتا کسی فکر همچین سیستمی رو تو بازی نمیکرد !
--------------
آخه [3:biggrin1:] موضوع اینه همینطور داره آسون تر میشه. مهم چقدر سخت بودنش نیست. اصالت ـه که داره از بین میره. 2 همین اشتباه رو کرد. حالا 3 هم قراره راه 2 رو دوبار بره و بیاد! نمیشه که اونطوری دیگه اسمش NG نیست! سواستفاده از NG هست...
آخه :biggrin1: معلوم نیست که :biggrin1:وقتی گفتن فن ها رو راضی نگه میدارن شاید یه کاری بکنن ! شاید بر خلاف قبلی ها یه گزینه برای حالت آسون بهش اضافه کنن , شاید به قول تو آسون بود و اعتراضی چیزی شد دوباره به حالت قبلش برگشت ! مثل یه سری بازیای دیگه که الان نمونه هاش کم نیست :biggrin1: مثل برگشتن چهره ی کول به حالت قبلیش یا تو کُما رفتن بازی MP 3 :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
حالا یه چیزی گفته ! راست و دروغش هم موقع تست کردن بازی معلوم میشه نه الان که حتی یه تریلر گیم پلی هم نداره !
آخه احسان همین خط آخر حرفت جواب این باباست. وقتی میاد خیلی قشنگ اعلام میکنه که NG آسون میشه تمرکز روی فلان چیز و اینا، کاملا مشخصه که یه NG اصیل نخواهیم دید. و بعدشم میاد بهترین Hack 'N Slash این نسل رو خراب میکنه، طبیعتا قصد تبلیغ بازی خودش رو داره!
آخه مسئله همینجاست که تا طرف میگه روی سختی و اینا تمرکز نداریم همه میگن آسون شد :biggrin1: کلاً سختی یه چیز نسبیه مثلاً NG II نسبت به NG I آسون تره ولی آیا NG II بازی آسونیه ؟!
آخه [3:D] موضوع اینه همینطور داره آسون تر میشه. مهم چقدر سخت بودنش نیست. اصالت ـه که داره از بین میره. 2 همین اشتباه رو کرد. حالا 3 هم قراره راه 2 رو دوبار بره و بیاد! نمیشه که اونطوری دیگه اسمش NG نیست! سواستفاده از NG هست...

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل

NG3 رو بازي نكردم ولي Bayonetta رو كه بازي كردم.

نظرم هم در مورد دفاع از Bayonetta بود نه تخريب NG3.دقيقا برعكس اين آقا

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
کاری به این حرف ها ندارم !
فقط اینو میدونم که نینجا گیدن 2 بهترین اکشن رو بین تمامی بازی های یاد شده داشت و کوچکترین اشتباه و کوتاهی در بازی مواجهه با مرگ بود .... بایونتا کجا و NG کجا!:discussion:
:punish:

mehdi-ss

کاربر سایت
Oct 31, 2008
134
نام
مهدي

همین NG II از صد تا Bayonetta بهتر بود . شماره 3 هم مطمئنا عالی می شه .

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
کم کردن سختی ng مساوی با سوسول شدن سری ng

يکی از جاذبه های ng سخت بودنش بود..
با اين حرف هايی که داره میزنه من اينجور برداشت میکنم که بازی در حالت normal اصلاً برای فن ها دلچسب نخواهد بود.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
من نمیدونم چرا این بچه ها گیر میدن به این حرفا این حرفا فقط و فقط جنبه ی تبلیغاتی داره که مثلاً ما اِلیمو و بلیم یک مشت حرف تبلیغاتی همین:)

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,134
نام
حسین
من فکر میکنم NG II قدیمی و دمده شده. به همین خاطر هست که ما در حال ساخت NG III از ابتدا هستیم
عجب iq وحشتناکی داره:dجدا خودش فهمیده که قدیمی شده؟!!!!
هدف ما تبدیل شدن به بازی شماره ی یک ژانر اکشن سه بعدی است
زرشک:dخود ایتاگاکی یه بار تونست با ng black اینکارو بکنه و حتی با شماره 2 هم نتونست.حالا اینا میخوان بدون ایتاگاکی بهترین در این سبک باشن؟بعید میدونم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر