هالیوود و ساخت فیلمی از Agent 47

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
cxy7yzd365aaqk3uc79z.jpg
فرنچایز Hitman درسال 2000با انتشاری نسخه ی شماره 1 بازی با رمز Codename 47 منتشر و تبدیل به یکی از ماندگارترین بازیهای رایانه ای شد.شخصیت قابل بازی در این سری شخصی کم حرف با اسم رمز Agent 47 میباشد که به دلیل شخصیت پردازی مناسب ازسوی سازندگان بازی مورد توجه ی کمپانیهای فیلمسازی هالیوودی قرار گرفته است.

Aleksander Bach قرار است در تاریخ 27 فوریه 2015(8اسفند93)فیلمی را با اقتباس از همین فرنچایز تحت عنوان Hitman:Agent 47 را برروی پرده های نمایش سینماهای ایالات متحده ببرد.
بازیگر نقش اول این فیلم Rupert Friend خواهد بود که سابقه ی حضور درسریال Homeland راهم دارد.

اولین اطلاعاتی که از این فیلم به دست آمده گریم شخصیت اصلی فیلم و ترکیب کردن آن با قیافه ی شخصیت بازی است که درتصویر زیر به بهترین شکل بایکدیگر مقایسه شده اند.

lb6ro7io3mifqdzwnqwc.jpeg

داستان فیلم قرار است اقتباس از ریشه ی شکل گیری Hitman و نگاهی عمیق به قاتلی ساکت که اسمش برگرفته از دو عدد 4و7 است بپردازد.
Source

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
خاک تو سرشون با این گریم کردنشون:|:d
من که غیر از کچل بودن شباهتی بین این دو تا پیدا نکردم . که تازه تو همون کچل بودن هم کاملا شبیه نیستن:|

BoX

کاربر سایت
Sep 1, 2013
4
مگه قبلن فیلمی از روش ساخته نشده بود :-/

یه فیلمی در سال 2007 , با نام Hitman ازش ساخته بودند که نقش اصلیش رو Timothy Olyphant بازی کرد و به معنای واقعی کلمه مضخرف بود .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خاک تو سرشون با این گریم کردنشون:|:d
من که غیر از کچل بودن شباهتی بین این دو تا پیدا نکردم . که تازه تو همون کچل بودن هم کاملا شبیه نیستن:|
خاک تو سرشون!!!!!!!!!!
من!!!!!!!!!!!!
این تابستون کی تموم میشه امثال تو برن سر جلد کردن دفتر کتابشون ...:)

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
من نمیدونم چرا همه به قیافه بازیگر گیر میدن ؟ متاسفانه سریال Homeland رو ندیدم که راجع به "بازیگری" Rupert Friend نظر بدم. امیدوارم چالشی توی داستان براش ایجاد کنند که 47 خیلی شبیه به "روبات" نباشه ... !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خبر خیلی قدیمیه و چندین عکس هم از فیلم منتشر شده بود قبلا.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر