نیاز به یک طراح نیکوکار!

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
سلام،
خیلی پررو هستم اگه دنبال کسی بگردم که لطف کنه برام رایگان یک بنر ساده و یک لوگوی ساده طراحی کنه؟! :blushing: :biggrin1:

Just_myself_1367

کاربر سایت
Jan 13, 2007
275
سلام،
خیلی پررو هستم اگه دنبال کسی بگردم که لطف کنه برام رایگان یک بنر ساده و یک لوگوی ساده طراحی کنه؟! :blushing: :biggrin1:
بنرو معنيش رو نَميدونم ...
اون يكي رو بپرس ... :cheesygri
حالا لوگو و بنر تو چه حال و هوايي لازم داري شما ؟
به قول امين، آمار بدي جنازه تحويل ميگيري

آخرین ویرایش:

ubi.com

کاربر سایت
Jan 20, 2007
45
سلام اقا سامان
این چه حرفیه که میزنید دوستان الان به کله میان تا لوگو یا هر چی که هست رو دو صوت طراحی کنند .یکیشون هم من ولی من طراح نیستم دیپلم گرافیکمم به زور گرفتم حالا اگر میشه کمی بیشتر در مورد طرحی که میخواهی توضیح بده:cool:
ممنون

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
ممنون از توجهتون.

یک وبلاگی هست که زمینه‌ی اصلی فعالیتش نقد و بررسی آثار هنریه. آدرسش اینه:
http://taraaneyenovin.blogfa.com
(البته صاحبش من نیستم، اما در پشت پرده‌ی این وبلاگ حضور دارم!)

اگه به این آدرس برین، می‌بینین این وبلاگ قالبی ساده‌ داره. ما قصد داریم دستی به سر و روش بکشیم و زیر ابروش رو برداریم!
شما اجازه بدین من با صاحب اصلی صحبت کنم و اطلاعات تکمیلی رو در اختیارتون بذارم. شما هم اگه اطلاعاتی نیاز دارین، بگین بپرسم.

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
سلام بر سامان خان
اول بگم که این وبلاگتون بالا نمی اد شایدم مشکل منه حالا هر چی. :cheesygri
من میتونم در زمینه طراحی لوگو کمک کنم
اول بگین اسم این وبلاگ چیه به فارسی؟ ترانه ی نوین یا ترانهی نوین ؟
چون من تو گوگل وبلاگو سرچ کردم مینوشت ترانهی نوین
و دیگر این لوگو میخواهید به صورت ارم باشه و هیچ اسمی درش بکار نبرده شده باشه .یا به صورت طراحی حروف باشه و اسم سایت هم در لوگو مشخص باشه
مرسی

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
ممنون از توجهتون.

یک وبلاگی هست که زمینه‌ی اصلی فعالیتش نقد و بررسی آثار هنریه. آدرسش اینه:
http://taraaneyenovin.blogfa.com
(البته صاحبش من نیستم، اما در پشت پرده‌ی این وبلاگ حضور دارم!)

اگه به این آدرس برین، می‌بینین این وبلاگ قالبی ساده‌ داره. ما قصد داریم دستی به سر و روش بکشیم و زیر ابروش رو برداریم!
شما اجازه بدین من با صاحب اصلی صحبت کنم و اطلاعات تکمیلی رو در اختیارتون بذارم. شما هم اگه اطلاعاتی نیاز دارین، بگین بپرسم.

خوب باید دقیقا بگی چی میخوای . مثلا میخوای توی لوگو چی نوشته باشه ؟ و به قول دوستمون حال و هواش چجوری باشه ؟

ببین به نظرت مدل ِ امضای من خوبه مثلا ؟ هنری هم هست .:biggrin1:

MASS j e e n o

کاربر سایت
Jan 27, 2007
19
سلام،
خیلی پررو هستم اگه دنبال کسی بگردم که لطف کنه برام رایگان یک بنر ساده و یک لوگوی ساده طراحی کنه؟!
بله :biggrin1:
و فکر میکنم بتونم کمکتون کنم
حالا شما شکل و فرم کارتو بگو
نمونه کارم همین امضام

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
ممنون از همه.
توضيحات تكميلي رو امشب براتون مي نويسم. فقط يك توضيح برای یکی از دوستان:

اول بگین اسم این وبلاگ چیه به فارسی؟ ترانه ی نوین یا ترانهی نوین ؟

هیچ‌کدوم.
اسم وبلاگ «ترانه‌ی نوین» هست. واژه‌ی «ترانه‌ی» که می‌بینید، با «نیم‌فاصله» نوشته شده. توی رسم‌الخط فارسی ما نیم‌فاصله داریم:

نیم‌فاصله چیست؟
برای ایجاد فاصله میان کلمات، ما از کلید Space استفاده می‌کنیم که به آن اصطلاحا می‌گوییم «فاصله». اما یک نوع فاصله هم برای ما فارسی‌‌نویسان هست که به آن می‌گوییم «نیم‌فاصله» که با زدن هم‌زمان دو کلید Shift و Space ایجاد می‌شود. استفاده‌ی هم‌زمان از این دو کلید، بدون این که از نظر ظاهری میان دو کلمه فاصله ایجاد کند، باعث می‌شود این دو کلمه به هم نچسبند. در غالب ویندوزها «نیم‌فاصله» یا همان Shift + Space عمل نمی‌کند که به آن هم می‌رسیم.

دقیق‌تر بگو نیم‌فاصله چیست؟
معمولا «فاصله» را میان هر دو کلمه‌ی مستقل ایجاد می‌کنیم، مثل همین فاصله‌هایی که بین کلمات این سطر می‌بینید. اما برخی کلمه‌ها هستند که از چندپاره تشکیل شده‌اند، ولی در مجموع یک کلمه محسوب می‌شوند، مثل «می‌شود»، «رفته‌اند»، «دست‌ها»، «همه‌ی» یا همین کلمه‌ی «نیم‌فاصله». اگر دقت کنید، می‌بینید که مثلا کلمه‌ی «می‌شود» از دو بخش «می» و «شود» تشکیل شده، ولی برای ایجاد فاصله میان آن‌ها از Space استفاده نشده. به عبارت ساده‌تر این دو بخش هم جدا هستند و هم کنار هم نشسته‌اند چون از Shift + Space برای ایجاد فاصله میان آن‌ها استفاده شده.

چه فایده‌ای دارد؟
وقتی میان اجزای یک کلمه، به جای Space از Shift + Space استفاده کنیم، هم ظاهر متن‌مان زیباتر می‌شود و از شلختگی پرهیز کرده‌ایم، و هم اتفاق بزرگی برای ماشین زبان‌نفهمی به نام کامپیوتر می‌افتد که تقریبا از آن غافل‌ایم. کامپیوتر هر کلمه‌ای را که با Space از دیگری جدا شده باشد، یک واحد مجزا حساب می‌کند، ولی اگر در میان این کلمه از «نیم‌فاصله» یا همان Shift + Space استفاده شده باشد، همه‌ی آن را یک واحد مجزا محسوب می‌کند. با دوبار کلیک کردن روی کلمات مختلف می‌توانید این وضعیت را آزمایش کنید. اگر مایل نیستید متن‌تان از نظر ظاهری زیبا و منظم به نظر برسد و این خاصیت کامپیوتر هم برای‌تان مهم نیست، دست‌ِ‌کم به این نکته توجه کنید که نمایش نوشته‌های شما در وب کیفیتی نسبی دارد. اگر خود را به مرور مقید کنید که «فاصله» و «نیم‌فاصله» را به‌جا استفاده کنید، خواهید دید که پایان سطرهای نوشته‌ی شما در وبلاگ یا سایت‌تان، این‌قدر آشفته نمی‌شود. همین الان نگاهی به سایت یک خبرگزاری بکنید یا یک وبلاگ دم‌دست؛ می‌بینید که «می» فعل‌های مضارع در انتهای سطرها جدا افتاده یا مثلا کلمه‌ای در پایان سطر آمده و «ها» جمع آن افتاده اول سطر پایین و... در حالی که اگر این فاصله‌ها به «نیم‌فاصله» تبدیل شوند، اجزای کلمه‌های واحد در هر شرایطی کنار هم می‌ایستند، بدون که به هم چسبیده باشند.

موارد کاربرد نیم‌فاصله چیست؟
«می» افعال مضارع، «ها» جمع، پسوند فعل‌ها، و کلمه‌هایی که از دو یا چند جزء تشکیل شده‌اند. به‌خصوص کسانی که در نوشتن از قاعده‌های گوناگون «جدانویسی» پیروی می‌کنند، بیش‌تر به این «نیم‌فاصله‌»ی نازنین نیاز دا

چون من تو گوگل وبلاگو سرچ کردم مینوشت ترانهی نوین
و این‌که شما «ترانهی نوین» می‌بینی، به این‌علت هست که بعضی جاها شعورش به نیم‌فاصله نمی‌رسه! که یکیش نتایج جست‌جو توی گوگل هست...

FOR MY DREAM

کاربر سایت
May 9, 2007
3
سلام سامان جان

منم اگه تونستم کمکتون میکنم.البته قول نمیدم چون سرم شلوغه.ولی هر کاری از دستم بربیاد انجام میدم براتون.
موفق باشی عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر