نگاهی به بهترین بازی های open world

MR.Blonde

کاربر سایت
Aug 1, 2013
60
نام
هادی
farcry30829-610.jpg

یکی از لذت ترین بخش ها در یک بازی این است که هر جا که خواستیم برویم و در همه جا پرسه بزنیم.سایت GAME INFORMER لیستی از بهترین بازی های OPEN WORLD آماده کرده است که در ادامه مشاهد میکنید،توجه داشته باشید این لیست ترتیب خاصی ندارد:

Red Dead Redemption
red%20deadnpd.jpg

یکی از دلالیلی که باعث شده این بازی در این لیست باشد،پس زمینه غرب وحشی آن است.خطرات همیشه در کمین هستند و سرقت های زیادی در شهر اتفاق افتاده و راهزنها همه جا هستند.

خیلی ها بخاطر پول گروگان گرفته میشوند و این شما هستید که در نقش یک قهرمان باشید یا نه.

Sleeping Dogs

AroundShops610.jpg

خیلی سخت است که برای دیدن و صحبت کردن در مورد HONG KONG در SLEEPING DOGS توفق نکنیم.از ساختمان های آسمان خراش تا بیلبورد ها،قلب این شهر مانند یک موجود زنده میتپد و اتفاقی که فکرش را بکنید در آن می افتد،از جنگ خروس ها گفته تجارت مواد مخدر.HONG KONG در Sleeping Dogs به شما اجازه هر کاری میدهد،به همین دلیل این بازی به یکی از بازی های به یاد ماندنی تبدیل شده است.

The Elder Scrolls V: Skyrim

DragonCombat.jpg

تعداد خیلی کمی از بازی ها شما را مجبور میکنند بیش از 100 ساعت پای آن بشینید،اما Skyrim امکاناتی دارد که شما را وادار میکند ساعت ها در آن به گشت و گذار بپردازید.

Assassin's Creed II

Assassinscreed2ezio.jpg

با وجود اینکه هر نسخه از سری Assassin's Creed ما را به مکان های مختلفی میبرند،اما باز هم لذت بخش تر از قدم گذاشتن در ایتالیای ساخته شده Assassin's Creed نیست.

ماموریت های فرعی بازی نیز خیلی جذاب هستند،مثل کمک کردن به داوینچی برای رسیدن به آرزو های خودش،رقابت با دیگران،eagle vision برای پیدا کردن هدف ها و پیدا کردن مکان های مخفی.

Saints Row: The Third
saints0721-610.jpg

اگر از سری GTA خسته شده اید دنبال این هستید که لحظات خنده داری را بگذرانید،حتما این بازی را امتحان کنید!شاید گرافیک بازی چنگی به دل نزند و هوش مصنوعی هم کمی ضعیف باشد،اما هیچ کدام نمیتواند از لذت این بازی کم کند!

Grand Theft Auto V
gta57.12.12610.jpg

این بازی از حال و هوای کالیفرنیای جنوبی استفاده کرده تا بتواند از فرهنگ آمریکایی استفاده کند.*R به خوبی روی محیط این بازی کار کرده،به طوری که شما فکر میکنید در کالیفرنیا رانندگی میکنید!
برخی از محل ها،مانند فرودگاه LAX که به خوبی شبیه سازی شده است،انقدر خوب که فکر میکنید در آن محل حضور دارید!
یکی از جذاب ترین امکانات در این بازی این است که شما میتوانید داستان مورد علاقه خودتان را برای ادامه ی بازی انتخاب کنید.

Mafia II

mafia610.jpg

MAFIA 2 شما را به Empire Bay میبرد،شهری خیالی که شبیه نیویورک یا شیکاگو در دهه های 40 و 50 است.
برخلاف بیشتر بازی های این لیست،MAFIA 2 به گونه ای طراحی نشده که اتفاقات زیادی در آن رقم بخورد،بلکه هدفش روایت داستانی مشخص در دنیای بازی است.

Far Cry 3
FarCry3VideoPreview610.jpg

Far Cry شما را به یک ماجراجویی در یک جزیره میبرد و سفر به آن برای تفریح خیلی ترسناک است.
شما هیچ وقت اولین برخورد خود را با کوسه ها یا اژدهای کومودو را از یاد نمیبرید.

Fallout 3

tri610.jpg

بیرون آمدن از Vault 101 برای اولین بار و دیدن زمینی ویران شده،شما را وادار میسازد به دنبال کسی یا چیزی بگردید که به شما کمک کند.

Just Cause 2

justcause212213.jpg

اگر Rico Rodríguez وجود نداشت،جزیره ی Panau هم یک جزیره معمولی بود.
از طناب خود استفاده کنید تا به آسمان ها بروید و بر دشمنان خود نارنجک پرتاب کنید.یا به سراغ موشک انداز و فقط چیز هایی که به آتش میکشید را تماشا کنید!
==========================
منبع
============================

پ.ن:این مطلب رو قبلا در BR و NG نیز قرار دادم.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
با sleeping dogs موافق نیستم اصلا نمیتونه جز بهترین باشه و بازی مشکلات زیادی داره فقط میتونه ی بازی خوب باشه.

Black Crab

کاربر سایت
Mar 24, 2013
4
نام
آرمین
سلام :|
کسی میتونه یه بازی مثل Fallout 3 یا The Elder Scrolls V: Skyrim به من معرفی کنه؟
یه بازی مثل اون دو تا که گفتم باشه نه مثل GTA یا Mafia . یه بازی تو سبک قدیمی یا آخر زمان باشه. اگه کسی هر دو بازی بالا رو دیده باشه منظورم رو میفهمه. :)

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
عجیبه که بهترین بازی Open World که Elder Scrolls: Oblivion بود رو نگذاشتید توی لیست، این بازی زمانی که اومد از تمام بازیهای زمانش چندین سال جلوتر بود و هنوز که هنوزه با استاندارد های امروزی یه بازی خوب حساب میشه در حدی که حتی شماره بعدی همون بازی بعد از 6 سال پیشرفتش آنچنان چشمگیر نبود به نسبت شماره قبلی.

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
کسی میتونه یه بازی مثل Fallout 3 یا The Elder Scrolls V: Skyrim به من معرفی کنه؟
یه بازی مثل اون دو تا که گفتم باشه نه مثل GTA یا Mafia . یه بازی تو سبک قدیمی یا آخر زمان باشه. اگه کسی هر دو بازی بالا رو دیده باشه منظورم رو میفهمه. :)
مثل سری بازی the elder scrolls میتوانید سری بازی the witcher یا risen را امتحان کنید.مثل fallout که در واقع یک نقش افرینی و در عین حال یک هیبورد باشه به نظر من de us ex : human revelotion را امتحان کن.قسمت اول این بازی بارها به عنوان بهترین بازی تاریخ انتخاب شده است. این قسمت هم یکی از بهترین بازی سال 2011 هست. داستان درگیر کننده و گیم پلی بی نظیری دارد.بهترین بازی نسل قبل من هست.از لحاظ تم و جو مثل ان نیست. ولی فوق العاده گیرا هست:x

- - -ویرایش - - -

در رابطه با لیست بالا که کلی ایراد داره. مافیا 2 که بازی ضعیفی بود. از GTA 3 که خبری نیست.

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232

Fallout : New vegas

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin
به نظر من عناوینی مثه true crime LA و TRUE CRIME NY خیلی بهتر از SLEEPING DOG هستند همین طور عنوانی مثه THE GETAWAY

سلام
هر چند جاش اینجا نیست ولی داداش من خیلی دنیال این بازی یعنی THE GETAWAY هستم، فکر کنم واسه ps2 بود، اگر جایی سراغ داری که دانلودش کنم ممنون میشم لطف کنید . مرسی .

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
سلام
هر چند جاش اینجا نیست ولی داداش من خیلی دنیال این بازی یعنی THE GETAWAY هستم، فکر کنم واسه ps2 بود، اگر جایی سراغ داری که دانلودش کنم ممنون میشم لطف کنید . مرسی .

از اینجا با لینک مستقیم میتونی دانلود کنی کاملا سالمه :

Getaway, The (USA) ROM / ISO Download for PlayStation 2 (PS2) - Rom Hustler

فقط تیک گزینه Use download accelerator and get recommended offers رو بردار و روی Single Archive Download کلیک کن اگه پلاگین IDM رو مرورگرت نصب باشه به صورت خودکار با بالاترین سرعت از طریق IDM میتونی دانلود کنی.

تمامی بازی های ps2 رو به صورت یک آرشیو بزرگ داره. میتونی دانلود کنی.

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
قطعاً از بین این لیست GTA V و Red Dead از همه سر تر اند. و خیلی دلم میخواست L.A. Noire رو هم میدیدم توی لیست که نبود. کلا *R لامصب توی Open World ساختن خیلی وارده....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر