نگاهي مختصر به بازي Metal Gear Rising در Comic Con.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

mgsrisingscreencc12_610.jpg

سري بازي هاي محبوب MGS مدت هاس كه در دل تمامي گيمران جاي گرفته است و به يكي از بهترين استانداردها در سبك خود تبديل شده است.حال چندي است كه بازي Metal Gear Rising معرفي شده است و همگان منتظر عرضه ي آن هستند.

هم اكنون طبق خبري از سايت gameinformer در اين نمايشگاه تريلر تازه اي از بازي به نمايش درآمد.

در اين نمايش هيچگونه اطلاعات جديدي از بازي فاش نشد ولي در آن شخصيت اصلي بازي Raiden با يك Metal Gear مبارزه ميكند.در جريان اين تريلر خيابان توسط اين دو به هرج و مرج ميوفتد و خسارات زيادي به محيط و ماشين ها وارد مي شود.

همان طور كه احتمالا در برخي از تريلرهاي اين بازي شاهد قسمتي از اين مبارزه بوده ايد (اشاره به تريلر معرفي بازي)

طبق گفته اين سايت:

"نمايش بازي كوتاه بود ولي گيم پلي جالب و چالش برانگيزي داشت و حركات آهسته شمشير بسيار لذت بخش بود."

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
من احساس می کنم کونامی به کوجیما گفته آقا جان بیخیال این ps3 شو یه متال گیر بده که بدرده بازار بخوره گور بابا فنهای متال گیر سولید ! کوجیما این فکر کرده که یه نسخه بده به این جوونا بسازن اکشن که هم زیاد مربوط نشه به متال گیر 1 تا 5 و متال گیر های خودشو خراب نکنه ! و هم دهنه مایکروسافت و ایکس باکس رو ببنده ! واسه همین اینحوری شد که این سونامی یعنی متال گیر ریسینگ تولید میشه ! و کوجیما از دست کونامی راحت میشه و با خیال راحت میشیینه و متال گیر 5 اونجوری که خودش دوست داره در انحصار PS میسازه !

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
واقعا یک بازی فوقا العاده هست تا به حال یک شمارش رو از دست ندادم.همه رو گرفتم و هیچکدوم رو هم تا اخر نرقتم. :dولی این یکی دیگه فوق العادست.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,062
نام
محمد امین
عجله نکنید !!!
بازی یکی از ناجی های سبک اکشنِ H&S میشه

کوروش جان بیخیال عزیزم ما رو ببخش به روح القدوس

به پروفایل کوروش مراجعه کنید..:d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
دوستان لينك تريلر رو كسي داره؟
مهدي جان من تو متن خبر كه ديدم نبود نميدونم شايد هنوز ازش لينكي در دسترس نباشه;):d

آخرین ویرایش:

sasuke_uchiha

کاربر سایت
Apr 2, 2010
175
نام
قاسم
سری متال گیر جز بهترینای تاریخه مخصوصا داستان بازی که واقعا شاهکاره ولی من به mgr اصلا امیدی ندارم از تریلرهایی که از بازی دیدم فکر نکنم متای بازی به 7 هم برسه.
واقعا براشون متاسفم.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
من احساس می کنم کونامی به کوجیما گفته آقا جان بیخیال این ps3 شو یه متال گیر بده که بدرده بازار بخوره گور بابا فنهای متال گیر سولید ! کوجیما این فکر کرده که یه نسخه بده به این جوونا بسازن اکشن که هم زیاد مربوط نشه به متال گیر 1 تا 5 و متال گیر های خودشو خراب نکنه ! و هم دهنه مایکروسافت و ایکس باکس رو ببنده ! واسه همین اینحوری شد که این سونامی یعنی متال گیر ریسینگ تولید میشه ! و کوجیما از دست کونامی راحت میشه و با خیال راحت میشیینه و متال گیر 5 اونجوری که خودش دوست داره در انحصار PS میسازه !
میدونم فن متال گیر هستی:D ولی ببین این یه جورایی یه آی پی جدید تلقی میشه!
Metal Gear Soild نیستش که... Metal Gear Rising هست. دقیقا مثل قضیه ای که برای DMC به وجود اومد. قرار بود اون نسخه چهارم رزیدنت اویل بشه که نهایتا با تغییراتی که توش به وجود اومد شد IP جدید کپکام به نام Devil May Cry ...

الانم تقریبا این قضیه داره برای کونامی پیش میاد. قرار بود این یک اسپین آف از سری MGS باشه که کلا اون پروژه کنسل شد و ساخت Rising رو دوباره از نو شروع کردند. اما این بار ساخته Rising رو دادند به پلتینوم که سرانجام تصمیم گرفتند یه آی پی جدید خلق کنند به نام MGR... حتی اگه یادت باشه خبرش هم چند وقت پیش اومده بود, در صورت موفقیت, این بازی پتانسیل تبدیل شدن یه یه آی پی جدید رو داره و نهایتا میتونیم سراغ نسخه های بعدی MGR باشیم.

اینم اضافه کنم MGR سبکش H&S هست... اصلا ربطی به MGS نداره, حداقلش من که اینو اصلا MGS نمیدونم واسه همین نگرانی ای از این بابت ندارم که به سری MGS ضربه وارد شه!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
خيلي ببخشيد ولي اين بحث ها از دو طرف غير منطقي هست اين بازي حتي نام MGS رو از روش برداشتن و به MG تغييرش دادن از طرفي هم بازي تو سبك خودش خيلي خوبه و جايي نداره كه انقدر بازي رو مورد انتقاد قرار بديد;)
نه اشتباه میکنی به MG تغییرش ندادند.
اگه اون طوری باشه که باز همون متال گیر میشه!:D

ببین قبلا قرار بود Metal Gear Soild: Rising توسط یه تیم جوون تر ساخته بشه که پروژه اون کنسل شد. بعدش اومدند ساخت Rising رو به پلتینوم واگذار کردند. سبک بازی رسما شد H&S... بازی هم تبدیل شد به آی پی جدید به نام Metal Gear Rising که توسط استدیو پلتینوم در حالِ ساخت هست. یادمه خبری چند وقت پیش منتشر شده بود مبنی بر اینکه در صورت موفقیت MGR این پروژه گسترش خواهد یافت! یعنی اینکه اگر پروژه MGR موفقیت آمیز باشه امکان ساخت نسخه های بعدی MGR وجود داره.

Metal Gear Rising در واقع دنیای Metal Gear رو داره تو ژانر جدید و با زبون دیگه ای بیان میکنه و ربطی به سری Metal Gear Solid نداره. من که شدیدا از این حرکت استقبال میکنم چرا که به بازی اصلی یعنی Metal Gear Solid آسیبی وارد نشد و اسم MGS رو خراب نکرد.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
محمد رضا جان بنده هم گفتم كه از خانواده MGS ميشه حسابش كرد ولي ربطي نداره و يه IP جدا هستش پس نبايد نگران اين باشيم كه به اين سري ضربه بزنه چه بسا به نظرم بازي خيلي خوبي هم هست;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر