نکات و مسائل لازم در جهت استفاده از کنسول

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
آداپتور رو چه طوری میشه باز کرد ؟ میخوام اون فنی که توش هست رو ببینم چه طوری کار میکنه .
اصلا باد نمیزنه بیرون یک فن هم برای اون بزارم..... ;)

من تا حالا دقت نکردم ببینم باد میزنه بیرون یا نه :cheesygri
فکر نکنم نیازی به فن داشته باشه !
ولی برای باز کردن اداپتور باید اون 4 تا پایه پلاستیکی زیر اداپتور رو با پیچ گوشتی بکنی (مواظب باش پاره نشه ) بعد 4 تا پیچهاش رو میتونی ببینی !
وقتی خواستی دوباره پایه ها رو بچسبونی با چسب دوقلو بچسبون :)

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
من تا حالا دقت نکردم ببینم باد میزنه بیرون یا نه :cheesygri
فکر نکنم نیازی به فن داشته باشه !
ولی برای باز کردن اداپتور باید اون 4 تا پایه پلاستیکی زیر اداپتور رو با پیچ گوشتی بکنی (مواظب باش پاره نشه ) بعد 4 تا پیچهاش رو میتونی ببینی !
وقتی خواستی دوباره پایه ها رو بچسبونی با چسب دوقلو بچسبون :)

OKمیرم باز کنم ببینم چه خبره

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
به وسیله آمپلیفایر (ریسیور) یا دکودر.

ممنون ولی میشه توضیح بدید . سیستم صوتی 5.1 آمپلی فایر داره ولی 360 دو خروجی صوتی داره ولی آمپلی فایر 6 ورودی . مگه 360 سیستم 5.1 رو ساپرت نمیکنه؟فقط میشه اونو به AUX آمپلیفایر وصل کرد که فقط 2 اسپیکر و ساب رو فعال میکنه.

آخرین ویرایش:

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
سلام
من چند تا توصیه دارم بعد از اینکه بازی کردین با ایکس باکس اگه فن دارین چند دقیقه فن رو روشن بزارین تا هوای گرم توی کنسول رو تخلیه کنه
کار دیگه اینکه هیچ وسیله ای رو و زیر ایکس باکس قرار ندین

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
سلام
من دارم یه فایل پی دی اف درست میکنم که اموزش ساخت فن هست
اگه کسی خواست پی ام بده تا بهش لینک بدم دانلود کنه

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام برای چی زیرش چیزی قرار ندیم من خودم چاهارتا پایه براش گزاشتم که محکم روش وایساده و سوراخ ها زیر کونسول هم باز هست تا قشنگ از همه جاش هوا بیاد یعنی در اصل پایه مثل میز عمل میکنه

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ممنون ولی میشه توضیح بدید . سیستم صوتی 5.1 آمپلی فایر داره ولی 360 دو خروجی صوتی داره ولی آمپلی فایر 6 ورودی . مگه 360 سیستم 5.1 رو ساپرت نمیکنه؟فقط میشه اونو به AUX آمپلیفایر وصل کرد که فقط 2 اسپیکر و ساب رو فعال میکنه.
شما برای دریافت صدای 5.1 از 360 فقط باید از سیم optical استفاده کنی.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام برای چی زیرش چیزی قرار ندیم من خودم چاهارتا پایه براش گزاشتم که محکم روش وایساده و سوراخ ها زیر کونسول هم باز هست تا قشنگ از همه جاش هوا بیاد یعنی در اصل پایه مثل میز عمل میکنه

میگم حالا این کار من اشتباه هست

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
میشه یکی بگه بهترین نوع سیدی که باید بخریم چی هست و لنزو اذیت نمیکنه؟؟؟؟؟؟ هر کی یه چیزی میگه؟؟؟؟؟؟ یه جوری بگین منم بگیرما:cheesygri چون اصلا از سیدیهای 360 سر در نمیارم./:)

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
میشه یکی بگه بهترین نوع سیدی که باید بخریم چی هست و لنزو اذیت نمیکنه؟؟؟؟؟؟ هر کی یه چیزی میگه؟؟؟؟؟؟ یه جوری بگین منم بگیرما:cheesygri چون اصلا از سیدیهای 360 سر در نمیارم./:)
دی وی دی ورباتیم و دیتا رایت خوبن

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
تجربه ثابت كرده قسمت تحتاني كنسول در حالت افقي گرمترين نقطه اون هست چون در حالتي كه شما دستگاه رو افقي قرار ميديد اون قسمت كه زير قرار ميگيره همون قسمت برد-GPU هست.من به نظر خودم كه تاحالا با چندتا دستگاه مشكل دار كاركردم بهترين وضعيت براي كنسول حالت افقي هست به شرطي كه زير اون با گذاشتن چند تا لاستيك يا قاب نوار كاست مقداري فاصله با سطح برقرار كنيد البته من با لاستيك موافقم به اين دليل كه لاستيك لرزش پذيره و ميتونه لرزش ناشي از چرخش درايو رو كه تقريبا دستگاه معلق باقي بمونه بهتر دفع كنه ولي در هر صورت گذاشتن دوتا فن بسيار به Air Condinition دستگاه كمك ميكنه.
با تشكر

سعید جان ممنون از مطلب خوبت :love:
فقط منظورت از لاستیک دقیقا چیه ؟؟
اگه به جای لاستیک از پک های بازی (همین پک های DVD ) استفاده کنیم چطوره ؟؟
یه لاستیک رو بذاریم وسط کنسول یا 4 تا لاستیک رو بذاریم 4 طرف کنسول ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر