نویسنده ی نامزد اسکار داستان Dante’s Inferno را می نویسد

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام

dantes_inferno_top.jpg

Visceral Games امروز در یک مصاحبه خبری اعلام کرد نویسنده ی نامزد دریافت جایزه اسکار برای فیلم تحسین شده ی Monster’s Ball یعنی Will Rokos مشغول نوشتن خط داستانی بازی Dante’s Inferno است .
Rokos میگوید :
" در اوردن چنین جهان طبیعی غنی و عمیق در DI و تطبیق ان برای یک بازی ویدئویی ،یکی از جالب توجه ترین و چالش برانگیز ترین پروژه هایی است که من بر روی ان کار کرده ام "
" من واقعا خودم را به جای دانته تصور کردم ، یک قهرمان با گذشته ای تاریک که عزم خود را برای نجات عشق به زندگی در یک سرنوشت دشوار جزم کرده است "
"این یک تجربه ی منحصر به فرد برای خلق دوباره ی جهنم برای این مرد است ،یک قلمرو در یک زمان !!!"
Rokos همکاری خواهد کرد با این تیم خلاق تا روایت جدید دانته با کتاب شعر منبع مطابقت داشته باشد .
این بازی در تاریخ 9 فوریه در امریکای شمالی و 12 فوریه در اروپا برای PS3 ، 360 و PSP منتشر میشود .
منبع

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,700
نام
امیر
مگه داستانش از كمدي الهي دانته استخراج نشده ؟ يعني اين نويسنده داستان رو باز نويسي ميكنه؟يا همينجور به بهانه توصيف جهنم از خودش داستان مينويسه؟

چه جالب توي اين شاتهايي كه ديدم اصلآ خونه ي جهنميا رو مثل مسجد درست نكردن آخه توي كتابش اينجوري تو صيف كرده جهنمو (ميخواسته كشته شدن جوون هاشون رو به دست مسلمونا رو تلافي كنه;))

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
مگه داستانش از كمدي الهي دانته استخراج نشده ؟ يعني اين نويسنده داستان رو باز نويسي ميكنه؟يا همينجور به بهانه توصيف جهنم از خودش داستان مينويسه؟

چه جالب توي اين شاتهايي كه ديدم اصلآ خونه ي جهنميا رو مثل مسجد درست نكردن آخه توي كتابش اينجوري تو صيف كرده جهنمو (ميخواسته كشته شدن جوون هاشون رو به دست مسلمونا رو تلافي كنه;))
فکر نکنم اصلا به کمدی الهی ربطی داشته باشه
شاید خواستن از اسم این کتاب برای فروش بهتر استفاده کنن

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
قبلا يه چيزي هايي از داستانش ميگفتن كه هيچ زبطي به كمدي الهي نداشت . ميگفتن شما بايد بئاتريس رو از جهنم نجات بديد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
موسیقی و آهنگاش که شاخه،احتمالا داستانش هم شاخ بشه،گیم پلی هم به نظرم عالیه.با وجود اینا به نظرم یکی از کاندیدهای بهترین بازی 2010 بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر