نوشابه اي با طعم AngryBirds !

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
20121123_angry_birds_drinks.jpg

خط توليد نوشابه هاي Angry Birds راه اندازي شد !

همه روزه شاهده توليد وسايل مختلف با الهام از بازي Angry Birds هستيم و اكنون شما ميتوانيد نوشابه ي اين بازي را هم داشته باشيد!
طي گزارشي كه The Next Web, از يكي از كنفرانس هاي خبري مختص نوشيدني ها در شهر Helsinki داشت به اين موضوع اشاره كرده كه شركت Rovio حق توليد و راه اندازي خط توليدنوشيدني هاي Angry Birds در كشور فنلاندرا خريده است و مدعي شده است كه فروش اين نوشيدني ها از ميزان فروش دو برند بزرگ صنعت نوشيدني يعني Coke و Pepsi پيشي خواهد گرفت!
اقاي Peter Vesterbacka گفت كه به زودي نوشابه هاي ميوه اي Angry Birds در استراليا و نيوزلند هم عرضه خواهند شد.
وي طعم اين نوشيدني را همانند يك نواي خوش طنين خواند ولي با شكر كمتر و طعم سيب!
در حالا حاضر اين اخرين محصولي است كه به فتوحات امپراطوري Angry Birds اضافه شده است و قبل از آن هم توليد كروات هايي با طرح Angry birds Star wars نمونه ي خوبي از تسلط اين امپراطوري بود .
نكته ي قابل توجه تعاملي است كه بين صنعت سرگرمي هاي ديجيتال و صنايع غذايي و نوشابه شكل گرفته است.
با اينكه به طور مداوم شاهد اين هستيم كه Angry Birds در حال راه اندازي خطوط توليد كالاهاي جديد هست اما متاسفانه از برندهايي محبوبي همانند Halo آنطور كه هم شان آنهاست وسايل جالبي عرضه نمي شوند.
Rovio ادعا كرده است كه Angry Birds مي خواهد خود را تبديل به يك برند بزرگ حتي بزرگتر از Disney كند و جايگاه بزرگترين برند سرگرمي را در جهان را به خود اختصاص دهد.

منبع

آخرین ویرایش:

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
یه بازی مسخره سر تبلیغات فراوون الکی شهرت پیدا کرد ! واقعا مزخرفه ! نمیدونم چی باعث شده چیزی مثل این بازی انقدر مشهور بشه !! من خودم رو مبم چندسریش رو تموم کردم ولی اصلا در حد اعتیاد و تعریف و این مسائل نیست که انقدر بزرگش کردند !! عروسکاش رو میسازن نوشابش رو میسازن ... نمیدونم والا !

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
مسخرس روویو بره یه ایده جدید واسه بازیش پیدا کنه که رو دور ریپیت افتاده. 3 ساله دنیا رو با یه گیم پلی تکراری و از مد افتاده داره میچزونه, کل ماهیت بازی یکیه فقط زحمتش رو میکشه فضای بازی رو عوض میکنه پیش خودشون چه فکری کردن فک کردن تا ابد مردم میتونن این گیم پلی و مکانیک تکراری رو ادامه بدن؟! واسه من که به شخصه همون 3سال پبش که رو ایفون اومد جذابیت داشت!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
مسخرس روویو بره یه ایده جدید واسه بازیش پیدا کنه که رو دور ریپیت افتاده. 3 ساله دنیا رو با یه گیم پلی تکراری و از مد افتاده داره میچزونه, کل ماهیت بازی یکیه فقط زحمتش رو میکشه فضای بازی رو عوض میکنه پیش خودشون چه فکری کردن فک کردن تا ابد مردم میتونن این گیم پلی و مکانیک تکراری رو ادامه بدن؟! واسه من که به شخصه همون 3سال پبش که رو ایفون اومد جذابیت داشت!
برای من که همچنان هم جذابه! :d مخصوصا این SW که قدرت های جدید اضافه شده! :d

ولی حالم از دیدن AB روی در و دیوار بهم میخوره! کیف و کفش و لباس و کلا هروقت میری بیرون باید چند نفری رو با خرت و پرتای AB ببینی :| و الانم نوشابه :|

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
یه بازی مسخره سر تبلیغات فراوون الکی شهرت پیدا کرد ! واقعا مزخرفه ! نمیدونم چی باعث شده چیزی مثل این بازی انقدر مشهور بشه !! من خودم رو مبم چندسریش رو تموم کردم ولی اصلا در حد اعتیاد و تعریف و این مسائل نیست که انقدر بزرگش کردند !! عروسکاش رو میسازن نوشابش رو میسازن ... نمیدونم والا !

چون شما خوشت نمیاد دلیل نمیشه ... الان میلیون ها نفر در سراسر جهان این بازی انجام میدن و لذت میبرند ... البته خودم یکی از کسانی هستم که بهش اعتیاد ندارم

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
مدعي شده است كه فروش اين نوشيدني ها از ميزان فروش دو برند بزرگ صنعت نوشيدني يعني Coke و Pepsi پيشي خواهد گرفت!
Rovio ادعا كرده است كه Angry Birds مي خواهد خود را تبديل به يك برند بزرگ حتي بزرگتر از Disney كند و جايگاه بزرگترين برند سرگرمي را در جهان را به خود اختصاص دهد.

جو چیزه خوبی نیست وای به روزی که آدم رو بگیره :| ...

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
با اينكه به طور مداوم شاهد اين هستيم كه Angry Birds در حال راه اندازي خطوط توليد كالاهاي جديد هست اما متاسفانه از برندهايي محبوبي همانند Halo آنطور كه هم شان آنهاست وسايل جالبي عرضه نمي شوند.
به شدت تایید میشه ! واقعاً چرا ؟ من ترجیح میدم یه بطری نوشابه به شکل Armor چیف ببینم تا این پرنده های پف کرده :|
احسان armor چيف خوراك ساختن سطل اشغاله!!!
yahoo_4.gif
نه بطري نوشابه
با عرض پوزش از طرفداران!!
yahoo_4.gif
:| با ما هم ؟! :(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر