نوروز 1397 خجسته باد

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
سال جدید به همتون شادباش میگم ، خدا کنه امسال سال بهتری نسبت به سالای قبل داشته باشید

آقا شما هم بچه بودید دم سال تحویل یه کاری نمیکردید بعد بگید من یه سال فلان کارو کردم ؟! مثلا آب بخورید بگید یه سال آب میخوردم ؟! :D
من که خیلی اینکارو میکردم :D مثلا یه دفعه یه سال دستشویی بودم :D:D (البته ساعت سال تحویل رو اشتباه کردم نه اینکه به این نیت برم دستشویی :|:D)

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام.این تاپیک برای پارسال بود ولی خب از هیچی بهتره که :D
سال نو رو به دوستان بسیار زیادی که توی این سایت دارم تبریک میگم هرچند میدونم خیلی هاشون اصلا نمیان این تاپیک رو باز کنن :D
عمیقا برای خیلی هایتون بعد از سلامتی ، پیدا کردن شغل متناسب با سلیقه و علاقتونو رو آرزو میکنم چون توی تاپیک خارج از تاپیک خیلی ها از این مساله مینالیدن هرچند میدونم همه کشور مینالن.
از تمام افرادی هم که توی امسال در تاپیک ها یکم باهاشون سر یه مشت بازی که فقط جهت سرگرم کردن ماست تنش ایجاد شد و بحث بالا گرفت معذرت میخوام.
بیشترتونم چهره ی من رو توی تاپیک عکس بچه های بازی سنتر و یا به واسطه معامله های بسیاری که توی بازار سنتر کردم دیدید ولی یه عکس یهویی هم برا بروبکس بازی سنتر بندازیم هم بد نیست:D

Attachments

• 825BC565-22E2-43C7-A17C-A10EBB019575.jpeg
    825BC565-22E2-43C7-A17C-A10EBB019575.jpeg
    56.5 KB · مشاهده: 60

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
زمانی بود که غرق در ایام کودکی و تعصبات کورکورانه و خنده دار مختص به خودش بودم و هنوز این که واقعا به عنوان یه انسان چه رسالتی به عهده ی ماست و این که واقعا چطور و یه چه نحو باید فکر کنیم هیچگونه اطلاعی نداشتم و حالت زندگی سراسر پر نشاط بود اما بدون شناختن هویت خودم........مدت ها گذشت و گذشت و گذشت تا اینکه با بازیسنتر اشنا شدم و دیگران رو دیدم که حرفهایی میزنن،کارهایی میکنن و قابلیت هایی دارن که من حتی یک عدد از اونها رو هم نداشتم و نگاه جمع حاضر الان و غایب پیشین میکردم و بحث های بسیار پر محتوا،بسیار غنی،فکرهای بسیار توانمند و بسیار وسیع و اشخاص گوناگون و متفاوتی که هر کدوم فقط نشان دهنده ی این بود برام که تا امروز تو زندگی هیچ کار خاصی انجام ندادمو تا امروز بی هدف و سردرگم بودم.......پس شروع کردم به فکر کردن و شروع کردن به تلاش فکری و ذهنی واسه اعتلا و پیشرفت و به سطح شما رسیدن،شبانه روز فکر و تلاش شبانه روز فکر و تلاش و شبانه روز خوندن و لذت بردن حرفهای تمامی دوستان در این مجموعه و انگیزه ی مضاعف گرفتن تا اینکه امروز اندک مقداری از زندگی رو فرا گرفتم و اگر این مجموعه نبود،اگر پدید اورنده ی این مجموعه نبود،اگر اشخاص فعال و شاخص و در خور شان این مجموعه نبودن مسیر زندگیه من کلا چیز دیگه ای میشد و هیچوقت متوجه نمیشدم که هدف اصلی و اون رسالتی که بر عهده ی ماست که همانا اعتلا سطح فکر باشه چیه،این اشخاص حاضر در این مجموعه بودن که با بینطیر بودنشون به من راه زندگی رو یاد دادن و هنوزم که هنوزه به انگیزه اونا من اینکارو انجام میدم و به انگیزه اوناست که من همیشه عادت کردم غرق تو فکر خودم باشم و میخوام اینجا از همشون تشکر کنم،کسایی که مشوقی بودن که حتی اگر به خودشون هیچوقت تو سطح فکری و توانمندی نرسیدم،اما حداقل باعث شدن دیگه اون ادم سابق نباشم و تلاش کردن رو ازشون یاد گرفتم،که مثل این اجتماع نباشم،مثل بقیه ی شما باشم مثل اینی که الان شمای مجموعه ی بازیسنتر هستید و قبلا هم بودید.......

سال گذشت،دعوا کردیم،خندیدیم،گذشتیم،مشغول به مباحثه بودیم و مشغول به اینکه از این اجتماع ناسالم خودمون رو مبرا کنیم که کردیم.....عید رو به همتون تبریک میگم و امیدوارم "تمامی" اشخاص این مجموعه تا ابد پایدار و سر بلند باشند تا "بازیسنتر" یعنی همون چیزی که مارو از گودال فکریه اجتماع بیرون نجات داد همیشه برقرار باشه.......

و اینم بدونید،تلگرام اومد،اینستاگرام اومد،واتس اپ و وایبر اومد و شاید عده ای رو برد و خلوت تر شدیم،گرچه خلوت تر شدیم و گرچه عده ای رو بینمون نداریم دیگه،اما همیشه یادتون باشه ما بهترینیم و یگانه فروم تخصصی ایران همواره "این'"مجموعست و هر چه که پیش بیاد و هزار هزار بهتر از تلگرام هم بیاد من به این مجموعه که خیلی چیزا بهتون مدیونم وفادار خواهم ماند...

زنده باد بازی سنتر،عیدتون هم رو مجددا تبریک میگم

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام.این تاپیک برای پارسال بود ولی خب از هیچی بهتره که :D
سال نو رو به دوستان بسیار زیادی که توی این سایت دارم تبریک میگم هرچند میدونم خیلی هاشون اصلا نمیان این تاپیک رو باز کنن :D
عمیقا برای خیلی هایتون بعد از سلامتی ، پیدا کردن شغل متناسب با سلیقه و علاقتونو رو آرزو میکنم چون توی تاپیک خارج از تاپیک خیلی ها از این مساله مینالیدن هرچند میدونم همه کشور مینالن.
از تمام افرادی هم که توی امسال در تاپیک ها یکم باهاشون سر یه مشت بازی که فقط جهت سرگرم کردن ماست تنش ایجاد شد و بحث بالا گرفت معذرت میخوام.
بیشترتونم چهره ی من رو توی تاپیک عکس بچه های بازی سنتر و یا به واسطه معامله های بسیاری که توی بازار سنتر کردم دیدید ولی یه عکس یهویی هم برا بروبکس بازی سنتر بندازیم هم بد نیست:D
چهرتو یک جور دیگه تصور میکردم.تمام تصوراتم نابود شد:D
شوخی بود.سال نو شما هم مبارک:D

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام به تمامی دوستان و عزیزان

و آرزوی سلامتی و بهترین اتفاقات ممکنه برای هممون و همه مردم ایران و همه مردم جهان

امیدوارم هر روز بازی سنتر مشهورتر و موفق تر و همیشه پایدار باشه
و تجربه بازیهای پر ارزش در سال جدید

اما من به شخصه از تمام دوستانی که احیانا از بنده به هر دلیلی ناراحت هستن یا شاید با لحنی غیر محترمانه با اونها بحث کردم عذر میخوام
و از همه دوستان میخوام با هم مهریان تر باشن، هیچ چیز ارزش نداره یکدیگر به خاطر یک اشتباه یا فن بوی بازی دل شکسته کنیم

اگر به دل طبیعت میرویم بدانیم طبیعت مال ما نیست ، ما مال طبیعت هستیم، ما متعلق زمین هستیم بیاییم با طبیعت مهربان باشیم

موفق باشیم

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
سلام دوستان عزیز بازیسنتر دیگه به رسم هرسال که تو این تاپیک سال نو رو تبریک گفتم امسالم میگم
خوشحالم که برای چند سال متوالی کلی اوقاتم با خانواده ی بازیسنتر گذشت. سال نوی همتون مبارک و سالی پر از گیم های خفن رو براتون آرزو میکنم :D
در آخر برای همه دنیایی بدون ظلم و ستم رو آرزو میکنم

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,433
نام
مسلم
با سلام و تبریک سال نو، منم سالی خوش و پر از بازی رو برای همگی آروز میکنم:D
rose.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر