نوروز 1397 خجسته باد

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
k12y_untitled-1.png

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
وای از پارسال تو فروم نیومده بودم:D
منم سال نو رو به همه عزیزان بازیسنتر تبریک میگم، بازیسنتری که همیشه وقتی گوگل کروم رو باز میکنم اولین کاری که می‌کنم روی بوکمارک بازیسنتر کلیک میکنم :D
سالی سرشار از سلامتی و رونق اقتصادی براتون آرزو میکنم و ایشالا دلار هم بشه هزارتومن:D

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad

*این یه یادآوری برای خودم و همه دوستداران همیشگیِ بازیسنترِ*

من انیمه باز حرفه ای نیستم اما امروز پس از مدتها به سایت دنیای انیمه سر زدم و شوربختانه با پیام بسته شدن از طرف مدیریتش روبه رو شدم که بخشی از اونها مربوط به مشکلات مالی میشد(خودمم چند باری بهشون کمک کرده بودم اما ظاهرا مشکلاتشون علاوه بر مسائل مالی به چیزای دیگه ای هم مربوط میشد که خودتون میتونید برید سایتشون بخونید).باورم نمیشه سایتی که اینهمه سال به هزاران انیمه باز ایرانی خدمات رسانی میکرد اینجوری بسته بشه!

هدف از شرح ماجرای بالا اینه ما کاربرای بازیسنتر نباید منتظر بمونیم تا خدایی نکرده مشکلی برای سایت بازیسنتر(که بزرگترین و بهترین سایت گیمه ایرانِ) پیش بیاد که اونوقت بخوایم کاری کنیم(و البته اینم درست نیست که صبر کنیم تا مدیریت بازیسنتر فراخوان کمک رسانی بده) دیگه هممون میدونیم مدیریت و تحریریه بازیسنتر اگه دارن به فعالیتشون ادامه میدن فقط بخاطر عشق به دنیای گیمه و مانند خارجی ها شغل حرفه ای براشون محسوب نمیشه که بابتش حقوق بگیرن.

پیشنهاد من بعنوان یه کاربر معمولیِ بازیسنتر اینه سال نو:Clover: هر کسی که میتونه با خرید یه اشتراک اکانتش رو به گروه Gold آپگرید کنه تا یه مشارکت کوچیک در پایداری قدرتمند بازیسنتر داشته باشه:Victory:دیگه 28 تومن چیه که بخوایم در موردش حساب کتاب کنیم:D(پول 5 تا فلافل با سس کاملا پرفکت:D)

از همینجا هم یه خسته نباشید بزرگ به مدیریت بازیسنتر میگم(از قرمز خفن گرفته:D تا سَبزای دست به بُن:D و نارنجی های فداکار:D) که بی ادعا دارن کارهای پشت صحنه رو انجام میدن و همینطور کاربرای فعالی که زحمت خبررسانی بخش های مختلف بعلاوه به روز رسانی تاپیک ها رو بر عهده دارن.

جاوید بازیسنتر:D
پیشنهاد فوق العاده ای بود.
بازیسنتر کم به گردن ما حق نداره.

• Like
Reactions: Metal Gear and ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر