نمرات ZombiU

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

256px-ZombiU_cover.jpg

Joystiq 90/100
Cheat Code Central 84/100
AusGamers 81/100
GameTrailers 65/100
NintendoWorldReport 90/100
GamingXP 80/100
Nintendo Life 80/100
Gameblog.fr 80/100
Game Revolution 80/100
3DJuegos 87/100
SpazioGames 75/100
Nintendojo 75/100
Eurogamer Germany 70/100
Eurogamer Italy 70/100
JeuxActu 70/100
Hardcore Gamer Magazine 70/100
The Escapist 70/100
Meristation 70/100
Machinima 60/100
EGM 55/100

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اخه این گیم اسپات با خودش چی فکر کرده
همون بهتر هیتلر شد

---------- نوشته در 09:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:51 PM ارسال شده بود ----------

به به چه لانچ تایتل هایی داره این کنسول:d
صد رحمت به همون resistance1
:|
الان معیار مقایستون با یک بازی تمام اکشن به نام resistance1 هست
احسنتم معیار مقایسه رو متحول کردید

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نه دیگه اینجا به منطق سنتر معروفه! البته دکتر سنتر هم هست! مهندسیایه بچه ها رو مخ ادمه! من که فن نینتندو هم نیستم اعصابم از چرتو پرتاتون خورد میشه! از ترول کردن این کنسول و بازیاش چی گیرتون میاد?بس کنید بابا حالا متای psall star اشغال هم میاد دیگه! نو اوری داره اون?خدا وکیلی همین ps3 که سنگشو به سینه میزنین همه بازیای انحصاریش قشنگه? کاملا سلیقه ایه بعضیاش! حالا هم بحث گرافیک تموم شد زدین به هارد و دزدیو بازیای اشغال? نخرید پستم ندید هیچی ازتون کم نمیشه!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
نه دیگه اینجا به منطق سنتر معروفه! البته دکتر سنتر هم هست! مهندسیایه بچه ها رو مخ ادمه! من که فن نینتندو هم نیستم اعصابم از چرتو پرتاتون خورد میشه! از ترول کردن این کنسول و بازیاش چی گیرتون میاد?بس کنید بابا حالا متای psall star اشغال هم میاد دیگه! نو اوری داره اون?خدا وکیلی همین ps3 که سنگشو به سینه میزنین همه بازیای انحصاریش قشنگه? کاملا سلیقه ایه بعضیاش! حالا هم بحث گرافیک تموم شد زدین به هارد و دزدیو بازیای اشغال? نخرید پستم ندید هیچی ازتون کم نمیشه!

چیزی برا گفتن نداری همینجوری انحصاری های PS3 رو میاری وسط , ! , ! , خب وقتی یه بازی ضعیف باشه ملت تیکه میپرونن دیگه ! شما مشکل داری میتونی از لیست سیاهت استفاده کنی

ضمناً بحث نوآوری رو شروع نکن چون انحصاری های PS3 هیچی نداشته باشن حتماً نوآوری دارن !

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
چیزی برا گفتن نداری همینجوری انحصاری های PS3 رو میاری وسط , ! , ! , خب وقتی یه بازی ضعیف باشه ملت تیکه میپرونن دیگه ! شما مشکل داری میتونی از لیست سیاهت استفاده کنی

ضمناً بحث نوآوری رو شروع نکن چون انحصاری های PS3 هیچی نداشته باشن حتماً نوآوری دارن !
خواهشا اینجا فقط درباره ی نمرات بازی صحبت کنید

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
خواهشا اینجا فقط درباره ی نمرات بازی صحبت کنید

من بحثی غیر از نمره انجام ندادم اما این رفیقمون که تیریپ منطقی میگیرهو میاد از یه طرف از نینتندو حمایت میکنه از اون طرف هم یه چندتا تیکه میپرونه به انحصاری های PS3 خوشم نمیاد !
اصطلاحاً میگن جاده خاکی , تمـــام

حالا شما کوتاه بیا
yahoo_4.gif
اوکی ! :d

1کسی ک ادعای منطق کرد من نبودم
2از کسی حمایت نکردم(خودمم 3 دارم از چنتا از بازیاش خوشم میاد)
3برای خوش اومدن کسی نگفتم
بحث دفاع شد:
این سینیه چاي مسخره ب هیچجا نمیرسه ویتا و 3 کار اینو میکنن و...
این مسخره کردن نیست؟
چنتا نوآوری نام ببر از 3 (جز گرافیک و سایزش)
احترامو هم لطفا نگه دار

دیگه در این مورد حرفی نمیزنم چون همین 1 صفحه تاپیک خراب شد !

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
من بحثی غیر از نمره انجام ندادم اما این رفیقمون که تیریپ منطقی میگیرهو میاد از یه طرف از نینتندو حمایت میکنه از اون طرف هم یه چندتا تیکه میپرونه به انحصاری های PS3 خوشم نمیاد !
حالا شما کوتاه بیا:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

1کسی ک ادعای منطق کرد من نبودم
2از کسی حمایت نکردم(خودمم 3 دارم از چنتا از بازیاش خوشم میاد)
3برای خوش اومدن کسی نگفتم
بحث دفاع شد:
این سینیه چاي مسخره ب هیچجا نمیرسه ویتا و 3 کار اینو میکنن و...
این مسخره کردن نیست؟
چنتا نوآوری نام ببر از 3 (جز گرافیک و سایزش)
احترامو هم لطفا نگه دار

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
یا فاجعه ی رد استیل می شه یا یک بازی خوب نمره ی گیم اسپات یا الکی هست یا واقعی این گیم اسپات خیلی وقته نمره درست نمی ده

اوه ، گیم اسپات هم زیره سوال رفت :D فن هایه نینتندو دیگه کیا بودند ما نمی دونستیم

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
دوستان، سایت‌گرا نباشید. اگر فکر می‌کنید یه بازی امتیازش کمه (البته محتوای نقد خیلی مهمتر از امتیاز نقده، بعضی از نقدها همش یه از بازی ایراد میگیرن ولی نمره بالا میدن) در مورد منتقد بحث کنید نه سایت منتقد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر