نمرات The Walking Dead: Episode 5 - No Time Left

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
7e1e4c88e0c0a8bfcb1e57059d9b680b.jpg
Polygon 9/10
IGN 9.5/10
EGM 90/100
oxm 9/10
gameinformer 8.5/10
Digital Chumps 9.2/10

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
دقیقا به نظر منم نمره کامل حقش نبود
خیلی کوتاه بود و فقط با احساسات ادم بازی میکرد :D راستش منم نتونستم جلوی خودمو بگیرم :(( در کل 8.5 !

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
البته دوستان دقت کنند اینجا تاپیک امتیازات سایت ها و مجلاته نه کاربران :D

برای امتیاز دادن به بازی میتونید بسته به پلتفورمتون توی بخش قرار داده شده به تاپیک امتیازات کاربران مراجعه کنید ، ممنون از همکاریتون :D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
البته دوستان دقت کنند اینجا تاپیک امتیازات سایت ها و مجلاته نه کاربران :D

برای امتیاز دادن به بازی میتونید بسته به پلتفورمتون توی بخش قرار داده شده به تاپیک امتیازات کاربران مراجعه کنید ، ممنون از همکاریتون :D

همون طور که تو تاپیک بازی هایی مثل Halo میان میگن بازی بنظرم حقش نمره کامل بگیره و واقعا عالی و از این حرف ها فکر می کنم اینجا هم میشه همین حرف ها رو زد غیر از اینه؟

من و اون دوست دیگه هم گفتیم نمره کامل حقش نیست و بنظرمون اینقدر اگه میشد بهتر بود که یک نظر حساب میشه و هیچ مشکلی هم نداره!

به نظر من Episode 5 خیلی خوب بود اما نه در حد نمره کامل و بیشتر منتقدها تحت تاثیر جو فوق العاده داستان بازی قرار گرفتند. به نظر من همون حدود 8.5 اینا براش مناسب تره.

دقیقا به نظر منم نمره کامل حقش نبود. در کل 8.5 !

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
اره خب نمره کامل که حقش نیست اگه قرار بود به اپیزودی نمره کامل داده بشه باید به به اپیزود 2 داده میشد که بنظرم یک حس بینظیر داشت که فک کنم تا سال ها هیچ بازی نتونه همچون فضایی ایجاد کنه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
همون طور که تو تاپیک بازی هایی مثل Halo میان میگن بازی بنظرم حقش نمره کامل بگیره و واقعا عالی و از این حرف ها فکر می کنم اینجا هم میشه همین حرف ها رو زد غیر از اینه؟

من و اون دوست دیگه هم گفتیم نمره کامل حقش نیست و بنظرمون اینقدر اگه میشد بهتر بود که یک نظر حساب میشه و هیچ مشکلی هم نداره!
برهان جان اینکه یکی بیاد بگه به نظرم نمره کامل حقش نیست و برای حرفش دلیل بیاره و بحث کنه هیچ اشکالی نداره و اتفاقا هدف این بخش هم همینه ولی یه دور دیگه پست ها رو ببین بعد از پست خودت دوتا پست دیگه زده شد که دوستان به بازی نمره خودشون رو دادن و من فقط جهت یاد آوری اون مطلب رو فرستادم تا یه وقت اینجا تبدیل به امتیاز کاربران نشه ;)

این تاپیک جهت بحث پیرامون نمرات بازیه ، دوستانی که فقط میخوان به بازی نمره بدن میتونند به بخش های پایین مراجعه کنند :
امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PS3

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
GameSpy - 10/10
VandalOnline - 9.2/10
Canadian Online Gamers - 9.1/10
Eurogamer Germany - 9/10
PSU - 9/10
4Players.de - 8.8/10

دلیل اصلی که میبینید بازخورد ها اینقدر نسبت به قسمت آخر مثبت بوده علی رقم کوتاه بودن و یکسری کاستی هاش نسبت به اپیزود های قبلی مثل نبود پازل یا غیره این هست که اکثراً انتظار یک پایان خوب برای این فصل رو داشتن که خُب No Time Left از این نظر خارق العاده عمل کرد .

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
دوستان من هنوز یه اپیزود بازی رو هم DL نکردم

خواستم بدونم ارزشش رو داره با 128 ( 18 کیلوبایت در ثانیه ) دانلود کنم ؟

گرافیک و محیط بازی و گیمپلی خوبی دارد :d ?

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew

چقدر پاسخ دیدم :d :|l-)

از یکی از دوستان گل انجمن پرسیدم راجب گرافیک و .... بعد فرمودند بازی های Tellta ( شرکت سازنده _ شاید درست ننوشتم )

رو که میدونی :d منم روم نشد بگم نه نمی دونم :d

الان موندم با انترنت 128 ( سرعت با IDM 18 Kb/s ) فصل 1 رو دانلود کنم یا نه :|

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
چقدر پاسخ دیدم :d :|l-)

از یکی از دوستان گل انجمن پرسیدم راجب گرافیک و .... بعد فرمودند بازی های Tellta ( شرکت سازنده _ شاید درست ننوشتم )

رو که میدونی :d منم روم نشد بگم نه نمی دونم :d

الان موندم با انترنت 128 ( سرعت با IDM 18 Kb/s ) فصل 1 رو دانلود کنم یا نه :|

چیزی در مورد Quick Time Event شنیدی تاحالا؟! :d

کلا بازی رو ماجرایی/اکشن حساب کن. ولی اصلا احتیاج به فسفرسوزی حل معما نداره تنها چیزی که لازم داری تلسط به زبان انگلیسی در حد خوندن زیرنویس هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر