نمرات Immortality

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
immortality-game_9wl6.jpg

Platforms: PC, Xbox Series
Release Date: August 30th 2022
Developer: Half Mermaid
Publisher: Half Mermaid

نمرات
WellPlayed 10
GamesHub 10
Digitally Downloaded 10
Dexerto 10
Checkpoint Gaming 10
God is a Geek 10
Hey Poor Player 10
Edge Magazine 10
Multiplayer.it 9.5
COGconnected 9.4
IGN Italia 9
Digital Trends 9
GamesRadar+ 9
Destructoid 9
KeenGamer 9
Jeuxvideo.com 8.5
IGN 8
GameSpot 8

01_ecvp.jpg

02_1qaa.jpg

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
M
من قرار نیست چیزی رو دسته بندی کنم. نشریات گیم دسته بندی کردن، یه نمونش رو بالا گذاشتم ;) مگه اینکه خودت رو بالاتر از Edge بدونی.

Interactive film اسم ژانرشه. صفحه ویکیپدیا بازی:

View attachment 270125

تا دیروز که شبیه سازی رو بازی نمیدونستید، الانم اینو بازی نمیدونید.
خدا رو شکر دنیای گیم براساس سلایق فن های سونی بنا نشده، وگرنه کلا به یه سبک اکشن سوم شخص سینمایی خلاصه میشد
:D
اگه به این سبک علاقه دارید میتونید برید داخل نتفلیکس و مثلا Black mirror رو تماشا ببخشید بازی کنید :D والا حقیقتش من راجب شبیه ساز هواپیما حرفی نزدم ولی کسی که تا دیروز به تلو و گاد و بازیای دیوید کیج میگفت فیلم تعاملی دیگه نمیتونه به همچین چیزی بگه بازی:D

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
937
نام
Ahmad
اون vn امتیازش کاملا به حق هست، فکر کنم از نظر شما مشکل اینجاست که گاد آو وار نبوده :-" به نظر منم بهتره قبل از تست کردن اول سبکش رو بخونین ;)
از بس فن بازی غیر منطقی و مسموم زیاد شده،بعضی ها از جمله شما واکنشی برخورد میکنن.من حدود دو سه ماهه که به جمع ایکس باکسی ها پیوستم و خیلی هم خوشحالم از این بابت به دلیل گیم پس و معتقدم دیر اومدم.
ببین دوست عزیز.دلیل اینکه من این مثال رو زدم واضح بود.اینکه میدونم خیلی ها مثل من گیم پلی براشون اولویت داره و ممکنه از متای بالا هیجان زده بشن،ولی گیم پلی بازی مورد نظر به دلایلی که میتونه برای هرکس متفاوت باشه،براشون خسته کننده و غیر جذاب باشه و تو ذوقشون بخوره.این نوع گیم پلی ها خاص هستن.حتی ممکنه تو یه سبک از این ها یه عنوان کسی رو جذب کنه و یه عنوان درست برعکس.
معیار بازی خوب واسه من(به نظرم واسه هر علاقه مندی به گیم باید این باشه)این نیست که اختصاصی سونی هست یا مایکرو یا نینتندو.نقد ها رو میخونم و نمرات رو میبینم و طبق سلیقه خودم انتخاب میکنم.

پ.ن. گاد آو وار با هیچ عنوانی قابل مقایسه نیست و یه شاهکاره در دنیای گیم.و البته که تنها شاهکار هم نیست.همونطور که رد دد هست.رزیدنت 4 هست و Zelda BOTW هست.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
M

اگه به این سبک علاقه دارید میتونید برید داخل نتفلیکس و مثلا Black mirror رو تماشا ببخشید بازی کنید :D
یادم باشه حتما این پیام شما رو به سم بارلو سازنده بازی برسونم. نمیدونم چرا به فکر خودش نرسیده بود :-?
به Edge و ۳۰-۴۰ تا رسانه گیم دیگه هم ایمیل بزن این نکته رو یادآوری کن. بیخود وقتشون رو برای نقد این غیربازی گذاشتن. تازه نمره بالا هم دادن[-(

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
A true achievement in game design
Immortality is a game that will haunt you. Its sinister atmosphere is exceptionally powerful
this game is special
Immortality is Sam Barlow’s magnum opus and the best FMV game ever made
Immortality is a game-changer, utterly needing to forever be immortalised in gaming and art history
For all the delicious brain food it serves up, this astonishing game - a new high bar for creator and genre
Immortality is Sam Barlow’s best, most thought-provoking game yet, and a barnstorming debut for Half Mermaid
It is a strong video game, full of surprises and interesting themes
While it isn’t perfect, I’m glad that games like Immortality exist
There are so many games that are sequels, copycats, reboots, remakes and retreads that you forget what originality actually looks like. All of Barlow’s games have been excellent but Immortality is probably the richest and most thought-provoking of the
The most ambitious and intense Sam Barlow's game is a brilliant interactive mockumentary about movies and our relationship with the sense o narration
Thanks to a sleek and precise game mechanic and a clever management of a very thin fourth wall, Immortality plays with both cinema and video game languages, using them both to deliver a deep story with different layers
If you like FMV adventures and Sam Barlow's games, it's definitely a groundbreaking game
Once again Barlow has surpassed himself, with this game surpassing anything else that's come before it in the genre
Immortality is unlike any other game. It's wildly ambitious, gorgeously shot, well acted, and incredibly unique
Immortality raises a new high bar on what’s possible with video and game mechanics
It is a triumph in the FMV game genre and one of the, if not the best gaming experiences of my lifetime
Immortality is a stunning game overall
:Question::Question::Question:

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
Screenshot_20220831_103743.jpg
این فیلم تعاملی بزودی برای نتفلیکس هم منتشر میشه به گفته آقای بارلو:D این سبک سینمای تعاملی توی نتفلیکس به شدت پرطرفداره ظاهرا. اثر خیلی خوبیه قطعا و نمراتش هم مسلما حقش هستن ولی این بحثهای خیلی عجیب و غریب چون صرفا این اثر روی گیم پس هست رو نمیفهمم اصلا، ما بخوایم راجب هر اثری حرف بزنیم اول باید ببینیم رو گیم پس هست یا نه بعد نظرمون رو بگیم. برین سراغش لذت ببرین.​

آخرین ویرایش:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,454
من قرار نیست چیزی رو دسته بندی کنم. نشریات گیم دسته بندی کردن، یه نمونش رو بالا گذاشتم ;) مگه اینکه خودت رو بالاتر از Edge بدونی.

Interactive film اسم ژانرشه. صفحه ویکیپدیا بازی:

View attachment 270125

تا دیروز که شبیه سازی رو بازی نمیدونستید، الانم اینو بازی نمیدونید.
خدا رو شکر دنیای گیم براساس سلایق فن های سونی بنا نشده، وگرنه کلا به یه سبک اکشن سوم شخص سینمایی خلاصه میشد:D
حاجی چی شد یهو انقدر به بازیهای تعاملی اونم با این درجه غلظت بالا علاقه مند شدی :D
داسک فال و حالا اینم از این ..
بعد اینارو تموم هم میکنی یا فقط مارکتینگ گیمپس تو فروم رو بهت محول کردند؟
من تعجب کردم چرا یه پست هم تو تاپیک COD MW2 هم نداری، نگو بخاطر اینکه دی وان گیمپس نیست که اگر بود نصف پستای تاپیک مال تو بود :D
فن بوی گیمپس ندیده بودیم که دیدیم :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
از بس فن بازی غیر منطقی و مسموم زیاد شده،بعضی ها از جمله شما واکنشی برخورد میکنن.من حدود دو سه ماهه که به جمع ایکس باکسی ها پیوستم و خیلی هم خوشحالم از این بابت به دلیل گیم پس و معتقدم دیر اومدم.
ببین دوست عزیز.دلیل اینکه من این مثال رو زدم واضح بود.اینکه میدونم خیلی ها مثل من گیم پلی براشون اولویت داره و ممکنه از متای بالا هیجان زده بشن،ولی گیم پلی بازی مورد نظر به دلایلی که میتونه برای هرکس متفاوت باشه،براشون خسته کننده و غیر جذاب باشه و تو ذوقشون بخوره.این نوع گیم پلی ها خاص هستن.حتی ممکنه تو یه سبک از این ها یه عنوان کسی رو جذب کنه و یه عنوان درست برعکس.
معیار بازی خوب واسه من(به نظرم واسه هر علاقه مندی به گیم باید این باشه)این نیست که اختصاصی سونی هست یا مایکرو یا نینتندو.نقد ها رو میخونم و نمرات رو میبینم و طبق سلیقه خودم انتخاب میکنم.

پ.ن. گاد آو وار با هیچ عنوانی قابل مقایسه نیست و یه شاهکاره در دنیای گیم.و البته که تنها شاهکار هم نیست.همونطور که رد دد هست.رزیدنت 4 هست و Zelda BOTW هست.
ربطی به فن بازی نداره. شما رفتی یه VN که کاملا مشخصه که اکثرا گیم پلی در اون اهمیتی نداره یا کلا وجود نداره رو تست کردی و اومدی میگی از گیم پلیش خوشم نیومد و حقش این نمرات نبود. یعنی اون منتقدایی که نمره دادن خودشون حالیشون نبوده که گیم پلی وجود نداره و یه دکمه auto رو میزنی و خودش خط به خط میره جلو؟ :-"

مثل این میمونه که من برم Fifa 2022 بازی کنم و بیام بگم از داستانش خوشم نیومد، حقش این نمرات نبود.

خب شاید بهتر باشه موقع خوندن نقد و نمرات و ... سبک رو هم ببینی و طبق همون تصمیم بگیری.

گاد آو وار صرفا اولین مثالی بود که به ذهنم رسید، کاری به اینکه چه جور بازی ای هست ندارم.

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
دوستانی که تاحالا بازیای سم بارلو رو تجربه نکردند بنظرم یبار بهش شانس بدن خوبه. بازی اصلا شبیه بلک میرور یه فیلم دارای انتخاب نیستش. تمام بازیای این سبکی سم بارلو حاوی مجموعه ای از کلیپای چند دیقه ای تا چند ثانیه ای هست راجب یه داستان اغلب شوکه کننده که اول بنظر ساده میاد. شما باید با کنار هم گذاشتن سرنخ های کلیپ ها بفهمید این داستان چیه. حالا بازیای قبلی میتونستی یه دیالوگ یا اسم رو سرچ کنی کلیپ بیاد واست. تو این بازی انگار میری رو صورت ینفر تو کلیپ ها یا رو یه گردن بند، میره کلیپ دیگه ای که اون صورت یا گردن بند توش بود رو میاره. بنظرم خیلی جذاب بود این سبک تو her story حالا فیلم تعاملی بنامیمش یا بازی.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
حاجی چی شد یهو انقدر به بازیهای تعاملی اونم با این درجه غلظت بالا علاقه مند شدی :D
داسک فال و حالا اینم از این ..
بعد اینارو تموم هم میکنی یا فقط مارکتینگ گیمپس تو فروم رو بهت محول کردند؟
من تعجب کردم چرا یه پست هم تو تاپیک COD MW2 هم نداری، نگو بخاطر اینکه دی وان گیمپس نیست که اگر بود نصف پستای تاپیک مال تو بود :D
فن بوی گیمپس ندیده بودیم که دیدیم :D
علایق شخصی من انقدر براتون مهمه؟ مرسی که تا این حد مورد توجهتون واقع میشم>:D<:D

آدم فن بوی گیم پس باشه خیلی بهتره تا هیتر گیم پس باشه.
یه بازی کوچیکه اومده رو این سرویس دیگه، چقدر بخیلید:D هر بازی خوبی اومد رو گیم پس باید شماها رو ببینیم. بازی خوب زیاد قراره بیاد تو ماه های آینده، انقدر خودتون رو اذیت نکنید.

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
937
نام
Ahmad
ربطی به فن بازی نداره. شما رفتی یه VN که کاملا مشخصه که اکثرا گیم پلی در اون اهمیتی نداره یا کلا وجود نداره رو تست کردی و اومدی میگی از گیم پلیش خوشم نیومد و حقش این نمرات نبود. یعنی اون منتقدایی که نمره دادن خودشون حالیشون نبوده که گیم پلی وجود نداره و یه دکمه auto رو میزنی و خودش خط به خط میره جلو؟ :-"

مثل این میمونه که من برم Fifa 2022 بازی کنم و بیام بگم از داستانش خوشم نیومد، حقش این نمرات نبود.

خب شاید بهتر باشه موقع خوندن نقد و نمرات و ... سبک رو هم ببینی و طبق همون تصمیم بگیری.

گاد آو وار صرفا اولین مثالی بود که به ذهنم رسید، کاری به اینکه چه جور بازی ای هست ندارم.
جواب چیزهایی رو میدی که من نگفتم اصلا
من نگفتم سبکشون یکیه.فقط مثال زدم.نگفتم نمرات حقش نیست.گفتم هایپ نمیشم الان و دلیلش رو هم توضیح دادم.خودم دارم میگم نقدها و نمرات برام مهمه.به هر حال از نحوه نگارش و نگاه یه کاربر میشه قضاوت کرد که اهل فن بازی(غیر منطقی) هست یا نه.
به هر حال دلی آرام و قلبی مطمئن آرزو میکنم برای شما
و من الله التوفیق

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
این الان بازی محسوب میشه؟:|
من نمیدونم، مورد علاقه ی منم کلا نیست این چیزا(دیدی که حتی با حضور بازیگرهای معروفم تو بازیا مشکل دارم، دیگه چه برسه کامل فیلم باشه:-" )

اما اون Her Story سالی که اومد خیلیییی تحویل گرفته شد و ازش تعریف میشد!
اینم مشخصه تجربه خیلی متفاوت و خاصیه
و فکر نمیکنم صرفا مثل Erica یا از این سریال های انتخابی باشه صرفا:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر