نمرات بازی Eye Pet

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
چرا امتیازاش انقدر پایینه؟

اول از همه یه بازی اکشن و یا شوتر یا استراتژیکی نیست .

برای همین هر کسی ازش خوشش نمیاد به نظر من با مزه هستش ;) بازیش.

بیشتر هم بهتره بچه های کم سن و سال در موردش نظر بدن بهتره .;)

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
همراه این بازی دوربینش هم میدن؟یا اینکه باید جدا بخریم
به نکته ی جالبی اشاره نمودی...
اگه با دوربین بیاد خوبه مثل اون بازیِ که اسمش رو یادم رفته...با کارت بود!:D
امتیازاتش بد نیست یه 6 داشته فعلا

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
به سن ربطی نداره که
من میگیرم این بازیو .خنده داره:cheesygri
اینو ما میگیم!:biggrin1: پدر و مادر من که ببینن دارم Pet بازی میکنم دخلم رو میارن!:biggrin1:

در هر صورت به حال ما فرقی نداره چون مثلا من Eye of Judgment که با دوربین عرضه شد رو 120 تومن خریدم....

ولی خدا کنه بازیش تکی بفروش برسه چون من دوربین دارم! اینجوری دیگه فقط 50 60 تومن پول خود بازی رو میدم...

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام

اینو ما میگیم!:biggrin1: پدر و مادر من که ببینن دارم Pet بازی میکنم دخلم رو میارن!:biggrin1:

در هر صورت به حال ما فرقی نداره چون مثلا من Eye of Judgment که با دوربین عرضه شد رو 120 تومن خریدم....

ولی خدا کنه بازیش تکی بفروش برسه چون من دوربین دارم! اینجوری دیگه فقط 50 60 تومن پول خود بازی رو میدم...

قیمت جهانی بازی به همراه دوربین 60 دلار ـه حالا اون بستگی به فروشنده های سخاوتمند ما ایرانی ها داره که قیمت رو دوبرابر کنن یا نه !
ماکان بازی بدون دوربین هم عرضه میشه (عرضه نمیشد جای تعجب داشت) ولی قیمتش فرق چندانی با قیمت بالا نداره (دقیق یادم نیست ولی 40 دلار یا 50 دلار بود)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ایول بابا!!. بچه کم سن و سال "منتقد" نداریم که بیاد نظر بده.

نگاه کن منظورم این نیست که منتقد نمیتونه نظر بده و حتما بچه باید باشه تا نظر بده منظورم این بود که برای بچه ها این جور بازی ها امتیاز مهم نیست بیشتر ارتباط مثبت نشون دادن بچه های کم سن و سال مهمه چون بیشتر کسای که این بازی رو بازی میکنن یه منتقد 20-40 ساله نیست بلکه یه بچه 6-15 ساله هستش و کسی که این رو ببینه نمیره ببینه امتیازش چنده بیشتر میره ببینه ازش خوشش میاد یا نه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
خیلی هم بازیه خوبیه!!!الکی گیر ندید بازی برای نی نی ها هست!!!
واقعا لذت بخشه به نظر من!فقط مشکلی که وجود داره اینه که آیا بودجه میرسه یا نه کمه این بازی رو بگیرم!(ماشاالله تند تند بازی خفن میاد :d )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر