نمرات بازی Crackdown 2

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
این بازی اولین نمره ی خود رو از Famitsu گرفت

Crackdown 2 (360) – 7/8/7/8

بقیه ی نمرات این ماه Famitsu :
White Knight Chronicles 2 (PS3) – 8/9/8/8
Bokujou Monogatari: Futago no Mura (DS) – 8/8/8/8
Crackdown 2 (360) – 7/8/7/8
Dead to Rights: Retribution (PS3/360) – 7/8/7/7
Toy Story 3 (DS) – 7/7/8/7
Zikande Fantasia (PSP) – 6/7/8/7
The Conveni Portable (PSP) – 7/7/7/6

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بازی های ساخت غرب به مزاجشون خوش نیومده:D فکر نمیکنم متاش بالای 83-4 بیاد یچیزی بین 75 تا83-4 میشه

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
بابا فاميتسو هم شد سايت به بازي هاي كشور خودش 40 مي ده به بقيه 20 يا 30 كلا اين ژاپني ها خيلي خودشون دوست دارن:d
اما به نظر مياد زياد با نسخه قبليش فرقي پيدا نكرده

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
تو نقد GameSpot یه چیزی خوندم خیلی نگران شدم. نوشته توی بالارفتن از ساختمان ها (برج نوردی)، خیلی جاها به نظر میان که میشه با پرش گرفتشون اما تکسچر بدون اثر خالی هستن. مشکل اصلی اینجاست که یه سری جاها همین سطوح ساده و بافت مانند حکم جای دست گرفتن دارن اما یه سری جاها عینا همون سطوح کاملا از نظر موتور فیزیک بازی صاف و غیر قابل گرفتن شناخته می شن.
توی Crackdown 1 همچین مشکلی نبود و اگه واقعا 2ش این طوری شده باشه، خاک بر سر تیم 2ش.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تو نقد GameSpot یه چیزی خوندم خیلی نگران شدم. نوشته توی بالارفتن از ساختمان ها (برج نوردی)، خیلی جاها به نظر میان که میشه با پرش گرفتشون اما تکسچر بدون اثر خالی هستن. مشکل اصلی اینجاست که یه سری جاها همین سطوح ساده و بافت مانند حکم جای دست گرفتن دارن اما یه سری جاها عینا همون سطوح کاملا از نظر موتور فیزیک بازی صاف و غیر قابل گرفتن شناخته می شن.
توی Crackdown 1 همچین مشکلی نبود و اگه واقعا 2ش این طوری شده باشه، خاک بر سر تیم 2ش.
یاشار جان پیشنهاد میکنم مقایسه ای که GT بین شماره 1 و 2 انجام داده روببین. نمیدونم چه بلایی سر این بازی آوردن. 1 ـش پیشش خدایی میکنه. از هر نظر .

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
یاشار جان پیشنهاد میکنم مقایسه ای که GT بین شماره 1 و 2 انجام داده روببین. نمیدونم چه بلایی سر این بازی آوردن. 1 ـش پیشش خدایی میکنه. از هر نظر .
آقا ممنون.
همینه دیگه؟ (http://www.gametrailers.com/video/pacific-city-crackdown-2/701005)
الان میگیرم.

یاشار خیلی پیچیده حرف زدی نفهمیدم دقیق چی گفتی!:dولی من 2شو استارت زدم خیلی خوب بنظر میومد...2تا پروژه ناتمام دارم تموم شن میرم سراغش:d...

شرمندم ولی نمی دونم چطوری توضیح بدم. می گفت یه سری جاها ظاهر دیوار طوریه که انگار می شه با دست گرفتش و ازش آویزون شد اما بافت بدونه فیزیکه و یه سری جاها عین همین هست که میشه ازش آویزون شد و تاثیر فیزیکی داره.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
Edge کبیر به بازی 8/10 داد

اینم داشته باشید-جدید و قدیمیش قاطیه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر