نمرات بازی APB

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
این بازی هم اولین نمره ی خودش رو از Eurogamer گرفت .

Eurogamer : 6

Coming from a team of Realtime Worlds' calibre, it should be no surprise that APB isn't dreadful - as I've pointed out, it's polished and accomplished, and certain aspects of it, such as the meta-game structure and the player customisation, are fantastic. Even so, there's no escaping the fact that the game is hugely disappointing. The flashes of brilliance only serve to throw the mediocrity of the game into even sharper relief.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
این همان عنوانی است که هایپی بسیار به درونش تزریق کردند و ما را آزمندش کردند :D
این است ثمره ی این انتظار :D

خوب از چه چیزایی این یوروگیمر خان ایراد گرفتند ؟

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
واقعا شما انقدر به David Jones ایمان دارید ؟! قطعا بازی فوق العاده ای هست اگر سایت ها هم بهش نمره ی پایین بدن .
نسخه ی کنسول هم برای این بازی ساخته میشد ما خیلی خوشحال میشدیم ...

خوب از چه چیزایی این یوروگیمر خان ایراد گرفتند ؟
جنگ های بازی خیلی ساده هستش مثلا شنا باید با یک گروه یه آیتم رو 3 دقیقه نگه دارید ( مثال ) بعد میجنگید و میمیرید دویست یارد اونورتر میاید دوباره برمیگردید سر جنگ همینجوری هی جنگ ادامه پیدا میکنه که بعضی وقتا همین سه دقیقه نیم ساعت طول میکشه (:D) یا مثلا یکی آیتم رو ور میداره میره سوار ماشین میشه و کل شهر رو با سرعت بالا زیر و رو میکنه که باز هم از دست شما کاری بر نمیاد . دو صفحشو نصفه خوندم ( کلا نقدای Eurogamer زیاد جالب نیست سبکش فرق داره :D )

آخرین ویرایش:

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
واقعا شما انقدر به David Jones ایمان دارید ؟! قطعا بازی فوق العاده ای هست اگر سایت ها هم بهش نمره ی پایین بدن .
نسخه ی کنسول هم برای این بازی ساخته میشد ما خیلی خوشحال میشدیم ...

مگه برای xbox بعد یه مدت قرار نبود بیاد ؟؟؟

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
من که گفتم این بازی مالی نمیشه!!!:D
ولی انصافا قسمت کاستومایزش خیلی جالبه!!!

من توقع 6 رو نداشتم دیگه!!حداقل 7.5 حقش بود!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر