نمایشنامه ی L.A Noir شامل 22,000 صفحه است!

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
LANoire_2.jpg

Team Bondi، سازنده ی عنوان L.A Noir اعلام کرد که نمایشنامه ی این بازی، به مرز 22,000 صفحه رسیده است!

این موضوع را موسس استودیوی Team Bondi، آقای Brendan McNamara، در آخرین شماره از مجله ی EDGE اعلام کرد.

آقای مک نامارا گفت: " نمایشنامه ی بازی، حدود 22,000 صفحه است! چنین نمایشنامه ای می تواند شامل 12 سال سریال تلویزیونی و شاید 12 فیلم باشد! خیلی زیاده! "

طبق آخرین گزارش مالی Take-Two، بازی برای عرضه در ربع (کوارتر) چهارم سال مالی 2010، (که 31 اکتبر به پایان می رسد) در نظر گرفته شده است.

در همایش سرمایه گذاران شرکت Take-Two، مشخص شد که یکی از عناوین اصلی این شرکت که در این برهه ی زمانی (Q4 2010) عرضه می شوند، با تاخیر تا سال 2011 مواجه خواهد شد. این عناوین شامل L.A. Noire, Mafia II, Max Payne 3 و Sid Meier’s Civilization V می باشد.

منبع

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
من ذاتن همش رو رد می کنم :-"
دلیل خاصی داری؟! :D
من خودمم تعجب می کنم! دیوید کیج اونقدر به نمایشنامه ی 2000 صفحه ایش می نازید، حالا 22,000 صفحه؟! :eek: مگه کتاب ارباب حلقه هاس؟! تازه همونشم اینقدر نمیشه!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
wow چه خفن اونوقت این بازی به این عظمت رو چند هزارتا dvd یا بلو ری قراره عرضه بشه! :biggrin1:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
این 22000 صفحه رو اگر شهرزاد قصه گو هم بیاد بخونه بعدش با فرمت MP3 ظبطش کنن و بخوان رایتش کنن 5بلوری میشه که:biggrin1:احتمالا با چرکنویس هاش حساب کردن:biggrin1:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,253
نام
امیرحسین
با وجود همه ی تفاوت ها رقابت ش با MAFIA II جالب خواهد بود
یه سوال ؟ سیستم انتخاب دیالوگ هم وجود داره؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آزادی عمل چی؟ در حد HR هست ؟ یعنی اونجوری هست که با هر دیالوگ یا کوچکترین تصمیمی نتیجه اش رو ببینی یا فقط از HR بخش کاراگاهیشو به ارث برده ؟:D

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
این 22000 صفحه رو اگر شهرزاد قصه گو هم بیاد بخونه بعدش با فرمت MP3 ظبطش کنن و بخوان رایتش کنن 5بلوری میشه که:biggrin1:احتمالا با چرکنویس هاش حساب کردن:biggrin1:

The اشتباه شما همینِ دیگه...
نمایشنامه ی HR را روی صفحات A2 به صورت پشت و رو نوشته بوند ولی برای L.A Noir رو , روی صفحات A5 نوشتند...
icon6.gif

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
The اشتباه شما همینِ دیگه...
نمایشنامه ی HR را روی صفحات A2 به صورت پشت و رو نوشته بوند ولی برای L.A Noir رو , روی صفحات A5 نوشتند...
icon6.gif

پستهای اسپم و خوندیم شاد شدیم :laughing::biggrin1: ( منظورم این پستی که نقل کردم نیست کار داشتم )

ببخشید دوست عزیز شما از پشت و رو بودنش خبر دارید :biggrin1::confused: برای من واقعا سواله ( شاید تو این مدت که من نبودم خبرش داده شده ) :confused::biggrin1:

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
آقای مک نامارا گفت: " نمایشنامه ی بازی، حدود 22,000 صفحه است! چنین نمایشنامه ای می تواند شامل 12 سال سریال تلویزیونی و شاید 12 فیلم باشد! خیلی زیاده! "
جالبه ... باید داستان گیرا و سینماتیکی داشته باشه ... اما این تعداد صفحات هم واسه خودش هایپی شده ها :D
شاید میخوان کنار بازی، کتاب، فیلم و سریالش رو هم تهیه کنن.
احتمالا ...
icon6.gif
شاید اندازه ی فونتشم تفاوت داشته باشه :D
مجله PSM3 هم نوشته بازی تلفیقی از GTA, Heavy Rain, Broken Sword و Mafia II است!
کی بود وقتی گفتم سبک بازی نردیک به HR ه ما رو به تمسخر گرفت ؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر