نقد و بررسی Xenoblade Chronicles

خب من دوباره این بازی رو شروع کردم و اونجایی هم که توش مونده بودم رو رد کردم :دی من فکر میکردم باس فایت های Last Story سخت بود ولی باس فایت های این دیوانه وار سختن !
داستان اصلی بازی هم که با یک اتفاق غم انگیز شروع میشه که به نظرم خیلی خوب بود
هر روز میشینم یکم بازی میکنم به امید اینکه بالاخره یک روزی تموم شه :دی

خب من دوباره این بازی رو شروع کردم و اونجایی هم که توش مونده بودم رو رد کردم :دی من فکر میکردم باس فایت های Last Story سخت بود ولی باس فایت های این دیوانه وار سختن !
لعنت به دوتا 2 که نمیزاره ما اینا رو بازی کنیم البته چند وقتی هم بازی دوتا رو کم کردم اما ترکش هنوز نه :|

لعنت به دوتا 2 که نمیزاره ما اینا رو بازی کنیم البته چند وقتی هم بازی دوتا رو کم کردم اما ترکش هنوز نه :|

آره خداییش این دوتا 2 هم شده دردسر ! اصلا وقت نمیکنم بازی های دیگه رو بازی کنم :| بعضی موفع ها دیگه از دوتا میزنم میرم سراغ بقیه بازی ها :|

آره باس فایتا این خیلی سختره

منم قبول دارم داستانش خیلی قشنگه

:d

فعلا که وقت ندارم ولی با تعریف هایی که میکنید حتما تو تابستان بازی میکنم.

آدم یا نباید دنبال گیم بره یا باید با گیم زندگی کنه چون گیم چیزیه که آدمو درگیر خودش میکنه و گیمر هیچوقت نمیتونه از گیم دست بکشه

دوستان وسط بازی میزنه can not read disk بعد دیسک رو میارم بیرون میدم داخل وی درست میشه. مشکل از حجم بالای محیط بازی یا دیسک مورد داره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or