نقد و بررسی Blazing Angels: Squadrons of WWII

nintendo_3ds

کاربر سایت

cover_large.jpg

آسمان زيباست و همانقدر كه خاك وطن غيرت ملي شماست ، آسمان كشورتان هم شرف شماست و هر تجاوزي به آن چون لكه اي ننگين مي ماند كه بايد آن را پاك كرد باز هم غول بازیسازی دنبا UBI SOFTبازی جدید به بازار ارائه نمود ولی این بار در سبک نبرد هوایی که طرفداران بسیار زیادی دارد.

از گذشته تا به حال همیشه پرواز لذت بخش بوده است. حال فرصت آن رسيده تا یک بار دیگر این لذت را در بازی های کامپیوتری تجربه کنيم. شما را همچون خلبانی بر فراز ابرها در جنگ جهانی دوم به سراغ دشمن می برد. این بازی برای طرفداران این سبک یک خبر شگفت انگیز بود چرا که این بار شما می توانید در این بازی نبردهای مختلف هوایی داشته باشید

221498.png

گرافیک

گرافیک بازی بسيار زيبا و تحسين برانگيز است. به گفته سازندگان بازی، شبیه سازی شهرها و مناطق موجود در بازي بگونه ای است که اگر با شكل آن مناطق آشنايي داشته باشيد يا عكس هاي آن مناطق را ديده باشيد احساس خواهید کرد که در آنجا پرواز میکنید. این مناطق بسیار وسیع خواهند بود و شما می توانید در محیط هايی باز و وسیع با هواپیمای خود مانور دهید. به نظر می رسد كه طراحی آسمان و وضعیت آب و هوایی نيز بسیار جالب باشد، چرا كه در این بازی ابرهای سیاه و مه های سنگین و رعد و برق ها با دقت بالایی طراحی شده اند. این ابرهای سیاه و غلیظ بگونه ای خواهند بود که شما بتوانید به درون ابرها بروید و از درون آنها عبور كنيد. مناظر منحصر به فردی را با دیدن رعد و برق در میان این ابرها خواهید دید، منظره آسمان در مراحل مختلف متفاوت است و با توجه به فصل های سال تغیر میکنید. انفجار ناوهای جنگی و ساختمان ها و هواپیماها نيز به طور شگفت آوری زيبا طراحی شده اند. همانطور كه از نام بازي بر مي آيد.

هواپيماهاي موجود در اين بازي مربوط به جنگ جهاني دوم هستند. شبیه سازی اين هواپيماها به خوبی توسط سازندگان این بازی انجام شده است و کارشناسان هواپیمایی دقت در شبیه سازی این هواپیما ها را تایید کرده اند، به گونه ای که طی یادداشتی بخاطر طراحی زیبای این هواپیما ها و یاد آوری یاد و خاطره پرواز با این هواپیما ها از UBI و سازندگان آن تشکر کرده اند. در کل امیدواریم گفته های سازندگان بازی بوقوع بپیوندند و ما شاهد بازیي با گرافیک زيبا باشیم.

221498.png

کنترل بازی

استودیوي سازنده بازی زمان زيادي را صرف ساخت و تنظيم کنترل بازي و هواپيماهاي آن كرده است تا كنترل بازي و هواپيما ها حالتي روان و طبیعی داشته باشند. شما می توانید کنترل را به صورت دستی و یا نیمه اتوماتیک بازی کنید، و در حالت نیمه اتوماتیک بعضی از کارهای دشوار خلبانی توسط خود كامپيوتر انجام میگيرد. شما قادر خواهید بود حرکات نمایشی و آکروباتیک را به گونه ای به اجرا در آورید که احساس کنید خود خلبان هستید و این حرکت را به اجرا در آورده اید. یکی دیگر از عوامل موثر در کنترل بازی چرخش دوربین است که در این بازی دوربین هرجا که لازم باشد مثل زمانی که قصد دور زدن را دارید و یا زمانی که قصد كم كردن ارتفاع را دارید به نرمي تغییر خواهد كرد. ما هم اميدواريم كه گفته ها و طرح هاي سازندگان بازي بخوبي اجرا شوند و شاهد کنترل روانی در این بازی باشیم.

blazing1.jpg

جزئیات بازی :

در بازی Blazing Angels Squadrons of WWII حدود 40 هواپیمای جنگ جهانی دوم برای نبردهای هوایی در نظر گرفته شده است که این یکی دیگر از عوامل مثبت در بازی است که موجب متنوع بودن بازي و جلب گيمر میشود . بازی دارای 18 مرحله است که در 12 مکان و شهر درگير در جنگ جهانی دوم صورت میگیرد. مناطق مهمی مثل بریتانیا، بندر مروارید، آلمان و احتمالا ژاپن در بازی خواهند بود که یاد آور روزهای دشوار جنگ جهانی دوم هستند. مانند هر بازي ديگري در ابتدا شما باید مراحل آموزشی این بازی را مثل پرواز و حرکات آكروباتیک و تیراندازی و بمباران را انجام دهید.

Blazing-Angels-Squadrons-of-WWII-TP.jpg

در هر مرحله از بازی چند ماموریت وجود دارد و انجام هرکدام بر دیگری تاثیر می گذارد. شما باید مهمترین ماموریت که از نظر استراتیژیکی مهم است را بر گزینید، برای مثال شما می توانید یک ماموریت تهاجمی را برگزینید و یا از یک منطقه دفاع کنید. هر هواپیما دارای خصوصیات مخصوص به خود است که با توجه به موقعیت جنگی و ماموریت داده شده به شما باید آن را انتخاب کنید. برای نمونه در ماموریت هایی که قصد تخریب دارید باید از هواپیمایی مثل He-111 استفاده کنید و در زمانی که قصد دفاع کردن و یا نقش گارد محافظ را دارید می بایست از هواپیمایی مثل BF-109 استفاده کنید. در ضمن شما می توانید به زیبایی یک هواپیما را تعقیب کنید و او را در تیر دست خود قرار دهید. در بازی معمولا از موشک استفاده نمی شود و شما باید با تیر بار هواپیما، بالها و جاهای حساس هواپیمای دشمن را مورد هدف قرار دهید تا پس از آتش گرفتن سقوط کند. در بازی میتوانید به عنوان فرمانده به خلبانهای دیگر دستور دهید. برای مثال اگر شما یاران خود را ” تام” و “جو” و “فرانک” فرض کنید در زمان حمله به فرانک که فردی بی پروا و متخصص حمله است دستور دهید تا جلوتر از شما پرواز کند . “تام” در دفاع کردن تخصص دارد پس شما باید آن را در پشت سر خود قرار دهید و از “جو” که توانایی بالایی در پوشش هوایی و حفاظت هواپیما دارد برای پوشش استفاده کنید. براي اين بازي قسمت آنلاين نيز در نظر گرفته شده است و شما می توانید به صورت آنلاین نیز با دوستان (يا بهتر است بگوييم دشمنان خود!) نيز بازی کنید. در قسمت آنلاین بازی شما می توانید 19 هواپیما را برگزینید و بایکدیگر به صورت دو نفره بازی کنید.

Ubi همواره هنر خود را در ساخت بازيهاي مختلف نشان داده است و تقريبا بازي يا سبكي را نمي توان نام برد كه اين كمپاني در ساخت آن شكست خورده باشد. بازي Blazing Angels نيز تمامي مواد لازم را براي تبديل شدن به يك بازي تمام عيار در اختيار دارد.

• Like
Reactions: shylord
حجمش چقدره؟
خودت امتحان کردی؟

حجمش 4.38 گیگه

من 4 تا بازی هواپیمایی دارم 3 تاش جنگیه

اینم امتحان کردم خوب بود بازی مثل the sky crawlers: innocent aces برای wii طراحی اختصاصی شده

تریلر و گیم پلی بازیا ببینی میفهمی خوشت میاد از بازی یا نه

برنامه 20 ساله توسعه بلند مدت داریا :d

آره
آخه من اینترنت مخابرات دارم شبی 600 مگ بیشتر نمیتونم دانلود کنم
شبی هم یک قسمت سریال دانلود میکنم که میشه 500 مگ
یعنی یک بازی 4 گیگ به بالا 10 شب طول میکشه
پوست آدم رو میکنن با این اینترنتاشون

آره
آخه من اینترنت مخابرات دارم شبی 600 مگ بیشتر نمیتونم دانلود کنم
شبی هم یک قسمت سریال دانلود میکنم که میشه 500 مگ
یعنی یک بازی 4 گیگ به بالا 10 شب طول میکشه
پوست آدم رو میکنن با این اینترنتاشون
یادش به خیر...
یه مدت بازی PS3 میفروختم و اینترنت 8 مگ شاتل داشتم.از ساعت 1 تا 8 صبح حدودای 12 گیگ می گرفتم.اصلا حالی میداد...
شما همین الانشم شاتل 256 بگیری بسته به شهر و منطقه شبی 3 تا 5 گیگ هم میتونی بگیری باهاش(البته بعد یه مدت میری تو لیست سیاه شرکت:d)
Nintendo-3DS عزیز از شما هم به خاطر نقدها و معرفی های خوبت ممنونم.اگر امکانش هست بازی های بیشتری تو این سبک معرفی کن...

یادش به خیر...
یه مدت بازی PS3 میفروختم و اینترنت 8 مگ شاتل داشتم.از ساعت 1 تا 8 صبح حدودای 12 گیگ می گرفتم.اصلا حالی میداد...
شما همین الانشم شاتل 256 بگیری بسته به شهر و منطقه شبی 3 تا 5 گیگ هم میتونی بگیری باهاش(البته بعد یه مدت میری تو لیست سیاه شرکت:d)
Nintendo-3DS عزیز از شما هم به خاطر نقدها و معرفی های خوبت ممنونم.اگر امکانش هست بازی های بیشتری تو این سبک معرفی کن...

برای ما یادش بخیر اینترنت دیال آپ 33 کیلوبایتی بود گوگل به زور میاورد :d بعدش 56کیلوبایت اومد بازم سرعت بالا 35 کیلوبایت نمیرفت البته سرعت سرچ میگم سرعت دانلود که از 3 کیلوبایت تجاوز نمیکرد :)) یه بار برنامه آنتی تروجان گذاشتم آپدیت بشه سرعت دانلود رفت رو 7 کیلوبایت چشمام 4 تا شد :d

الانم اینترنت ای دی اس ال 256 کیلوبایت مخابرات دارم تا دیروز حدود یک هفته اس همش قطعی داشت چه برسه سرعت دانلود البته آخرین حد سرعت دانلودش بیشتر از 31 کیلوبایت نمیره :d

برای ما یادش بخیر اینترنت دیال آپ 33 کیلوبایتی بود گوگل به زور میاورد :d بعدش 56کیلوبایت اومد بازم سرعت بالا 35 کیلوبایت نمیرفت البته سرعت سرچ میگم سرعت دانلود که از 3 کیلوبایت تجاوز نمیکرد :)) یه بار برنامه آنتی تروجان گذاشتم آپدیت بشه سرعت دانلود رفت رو 7 کیلوبایت چشمام 4 تا شد :d

الانم اینترنت ای دی اس ال 256 کیلوبایت مخابرات دارم تا دیروز حدود یک هفته اس همش قطعی داشت چه برسه سرعت دانلود البته آخرین حد سرعت دانلودش بیشتر از 31 کیلوبایت نمیره :d
دیال آپ که عذابه...
الآن من 256 شاتل دارم که تا 2 مگ سرعتش هست(سرعت دانلود 256 کیلوبایت هست درحالی که باید سی و خورده ای باشه ولی کاملا منطقه ای هست و بسته به شلوغی منطقه داره)
در هر حال باید ساخت...

دیال آپ که عذابه...
الآن من 256 شاتل دارم که تا 2 مگ سرعتش هست(سرعت دانلود 256 کیلوبایت هست درحالی که باید سی و خورده ای باشه ولی کاملا منطقه ای هست و بسته به شلوغی منطقه داره)
در هر حال باید ساخت...

مخابرات محدودیت حجم نداره اما شرکتا خصوصی چون بتونن بسته ها افزایش حجم بفروشن سرعت دانلود میبرن بالا تا زود به زود حجم ماهیانت تموم شه باز پول بدی حجم بخری

مخابرات تو شهر ما سرعت شبانش رو به 256 کیلو بیت کاهش داده یعنی 32 کیلو بایت بیشتر نمیریزه
تو منطقه ما مجبوریم مخابرات بگیریم وگرنه شاتل و صبانت تا 3 گیگ میریزن

زمان دایال آپ دورانی بود من یک بار real player دانلود کردم تا 8 سرعت رفت بالا انگار معجزه شده بود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or