نقد بازی زیبای Fahrenheit

game-love4

کاربر سایت
Oct 11, 2005
3
ناشر:​
atari

توسعه دهنده:​
Quantic Dream

سبک:ماجرایی

گروه سنی:16 به بالا

در اعماق تاریکی ها شما شخصیت خود را گم کردید.به هیچ چیز جز قتل فکر نمیکنید..اما راه بازگشت هم هست!!!!!

شاید شما تا حدودی با شخصیت این بازی آشنا شده باشید .ولی زود قضاوت نکنید زیرا سنگدل ترین آدم ها هم میتوانند به مهربانترین آدم ها تبدیل شوند.

بله درست فکر کردید شما کنترل شخصیتی را بر عهده دارید که میخواهد دوباره به روزهای عادی زندگی باز گردد​
[font=Arial (Arabic)] [/font].اما این کار آسان نیست

داستان بازی:

در یکی از روزهای سرد نیو یورک که برف زیادی هم در حال بارش است.در یکی از رستورانهای شهر حادثه ی وحشتناکی رخ داده.مردی بی گناه توسط قاتلی شرور به طرز وحشتناکی

کشته شده.جسد مقتول در حالی که توسط چاقو تکه تکه شده توسط پلیس محل درون توالت پیدا میشود
[font=Arial (Arabic)].

[/font]
شخصیت اصلی این بازی یا همان قاتل که اسمش هم لوکاس کین است که توسط افرادی تحت فشار های روحی بسیاری قرار گرفته و کنترل اعمال خود را ندارد او بعد از کشتن مرد

متوجه کار خود میشود ولی دیگر دیر شده اما او توانسته از صحنه جنایت فرار کند.اما آیا او این قتلها را ادامه میدهد؟

هر قدر که از انجام بازی میگزد شما بیشتر به این بازی علاقه پیدا خواهید کرد.شاید در اوایل بازی بسیار آرام دنبال شود ولی بعدا زد و خورد ها شروع میشود

لارم به ذکر است که شما در کل کنترل 3 شخصیت را بر عهده دارید دو پلیس به نامهای کارل و تایلور و لوکاس کین

لوکاس بعد از مدتی به مهارت های خود پی میبرد نیرویی عجیب در بدن او قرار دارد که قدرت زیادی به او داده

گرافیک بازی:شاید باورتان نشود ولی گرافیک این بازی در نوع خود بی نظیر است و شما به سختی میتوانید اشکال گرافیکی از بازی بگیرید.طراحی شخصیت بازی ها واقعا بی نظیر است

حرکت شخصیت ها با بهره گیر از تکنو لوژی که در سینما هم بسیار بکار میرود انجام شده.بدلکارانی بسیار ماهر به جای شخصیت ها حرکات را انجام میدهند که این امر باعث واقعی

به نظر رسیدن اندام میشود حرکات لبها هم حتی موقع صدا گزاری انجام شده .گرافیک محیط هم قابل قبول است.در کل گرفیک این بازی میتواند باعث رضایت شما شود

کنترل بازی:به دلیل اینکه این بازی تبدیل شده نسخه​
ps2 است شما در حرکت کمتر از موس استفاده میکنید و شاید تنها اشکال بازی همین است.شما قابلیت چرخاندن دوربین را نیز دارید

در کل کنترل این بازی زیاد خوب است

نکات: نکته بسیار مهم در بازی اینست که روحیه شخصیت بازی با توجه به کارهای که انجام میدهد و حرف های که میزنید کم و زیاد میشود.

مثلا حمام کردن آب خوردن ورزش کردن باعث خوشحال شما میشود ولی دیدن عکس پدر و مادرتان و زدن حرفهایی که باعث ناراحتی فرد مقابل شما شود از روحیه شما کم میکند

از ورزش کردن حرف زدیم بله در این بازی هم شما میتوانید با انجام ورزشهای مانند بکس مهارت خود را بالا ببرید این مهارت ها در بازی بسیار مهم است
[font=Arial (Arabic)].

[/font]
در کل این بازی میتواند موفقیت بسیاری در بین بازی های هم سبک خود پیدا کند.من هم این بازی رو به تمام ماجرا جویان و حتی اشکن دوستان توصیه میکنم

حد اقل سیستم مورد نیاز
Operating System:​
Windows® 98SE/Me/2000/XP

Processor:
Pentium® III 800 MHz or faster

Memory:256
MB RAM

Hard Disk Space: 4.0
GB Free

Video:32​
MB Hardware T&L-compatible video card *

سیستم پیشنهادی

Processor:​
Pentium® IIII 2400 MHz or faster

Memory: 512
MB RAM

Video:
128 mb video card

[font=Arial (Arabic)]

[/font]

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
من با جمله ی بهترین بازیه ادونچر در مورد این بازی کاملا مخالفم
شاید اسم بازی در سال 2005 بهترین بازیه ادونچری باشه که تا بحال به بازار اومده اما در کل بهترین بازی نیست
اما بازی خیلی قشنگیه منم به همه توصیش می کنم

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Sayeh:
به نظر منم کلمه بهترین رو بردار از نام تایپیک ولی متن خیلی خوبی نوشتی
کاملا منم موافقم بهترین نمیشه گفت ولی یکی از بهترین بازیها میشه گفت ولی انصافا عالی بود بازیش
ما که تمومش کردیم ولی هنوز اگه کسی نخریده حتما بره بخره متن شما هم خوب بود دوست عزیز :lol:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
منم مخالفم که بهترین بازی ادونچر این بازیه.
من که میگم بهترین بازی ادونچر در این یکی دو سال.بازی میست 4 بوده. :d :d :d :d
ولی خب.
بازی فارنهایت هم ای بدک نیست. ;) ;) ;)
و میتونه سرگرم کننده باشه در این ول بشوی بی بازیی.
از نقدتون ممنونم
خوش باشین.
بای بای

game-love4

کاربر سایت
Oct 11, 2005
3
سلام

از همگي بخاطر نظراتشون ممنونم:o ولي به نظر من اين بازي نه ادونچره:cheesygri نه چيز ديگه اصلا من تاحالا بازي به اين سبك عجيب نديده بودم

باي:sad:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
نقد كامل بازي روز جمعه روي سايت خواهد بود ...
ایول سامان
=====
ممد رضا نقدت خوب بود . البته من چون دارم بازیش میکنم داستانش رو نخوندم .
به نظر منم نمیشه بهش گفت ادونچر .

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
نوشته شده توسط Armin_lashgari:
من بازي still life رو تمام كردم . ايا به باي اون ميرسه؟
Still Life هیچ حرفی در مقابل این بازی برای گفتن نداره
بعلاوه سبک هاشون اصلا قابل مقایسه نیستن
Still Life یه بازی اشاره و کلیک هست (البته با کیبورد هم میشه بازی کرد) اما فارنهایت خیلی فرق میکنه
Still life رو میشه با سایبریا مقایسه کرد(هر دو هم مال یه شرکته) :mrgreen:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط farzadlion:
still Life حتی قابل مقایسه با Syberia هم نیست......
این که کاملا مشحصه still Life اصلا قالب مقایسه نیست با سایبریا still Life به مراتب آسون تر بود

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام به همگی
تا اونجایی که من یادمه با برنامه تتریس میشد این بازی رو اجرا کرد.میخواستم ببینم که کرک اصلی بازی اومده یا نه؟آخه من با برنامه تتریس مشکل دارم.
ممنون
فعلا

Last edited by a moderator:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام به همگی
تا اونجایی که من یادمه با برنامه تتریس میشد این بازی رو اجرا کرد.میخواستم ببینم که کرک اصلی بازی اومده یا نه؟آخه من با برنامه تتریس مشکل دارم.
ممنون
فعلا

علی رضا جان متاسفانه هنوز کرکی از این بازی منتشر نشده بنابراین تنها راه اجرای بازی همین برنامه تتریس است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر