نظر شما درباره ی آخرین سری PES

نظر شما درباره ی آخرین سری PES

• مجموع رای دهنده‌ها
    148

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
به نظر من هيچي PES 6 نميشه خيلي باهاش حال ميكردم......

ولي اين جديداش بيشتر شبيه بازي واقعي شده..... من كه به بهبودش اميدوارم:d

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
ممنون.
دوستان اگه خواستید رتبه هم بدید به این تاپیک:)
فکر کنم تا اومدن بازی باید صبر کنیم تا نظرات بیشتری رو ببینیم( PESـی ها تو BC کم نیستند!:)))

Amir tataloo

کاربر سایت
Jul 26, 2009
148
سلام به دوستان به نظر من که بازی بدی نشده و میتوان به بهبودش امید داشت اما من همچنان این بازی رو در حد بازی کردن در pc میدونم نه در کنسول

Marchmalow

کاربر سایت
Feb 2, 2010
25
نام
Alone
دوستانی یه مصاحبه با کیتو ناواستا دیدم , گفتم بد نیست اینجا هم بزارم! :

61510.jpg

خسته نباشید. می خواستیم در ابتدا بدانیم که چند ماه بر روی این بازی کار کردید و روند کلی پروژه را چطور می بینید؟

از همان زمان عرضه ی Pro Evolution Soccer 2010 , تیم تحقیق و توسعه کار خودش را شروع کرد. من هم در ابتدا یکی از اعضای این تیم بودم. ما به سایت ها و فروم های سراسر جهان رفتیم و نظرات خوب و مفید را گلچین کردیم و انتقاداتی را که به بازی می شد در یک بانک اطلاعاتی پربار قرار دادیم. چیزی که برای من جالب بود این بود که طراحان اصلی بازی همواره در کنار تیم تحقیق و توسعه حضور داشتند و می توان گفت که خود آن ها هم جزو تیم توسعه بازی به حساب می آمدند.

آیا این تیم تحقیق و توسعه در تمام استودیو های بازیسازی به این شکل وجود دارد؟

بله. مسلما یکی از ارکان اصلی هر استودیو تیم تحقیق آن است. یک استودیو اول باید بداند که مخاطبان اش چه کسانی هستند و آن ها چه سلیقه ای دارند و سپس اقدام به طراحی بازی کند. من در ساخت دو شماره از Metal Gear هم حضور داشتم. آنجا هم همین گونه بود. می توانم بگویم که تقریبا ۴۰ درصد از طراحی های بازی , از روی نظرات سایت ها درست شده بود!

یعنی در حال حاضر هم تیم تحقیق و توسعه ی کونامی مشغول کار برای PES 2012 است؟

من برای این شماره دعوت نشده ام و نمی توانم نظری بدهم.

کمی هم در مورد وضع بازار جهان توضیح دهید. شما یکی از اعضای تیم تحقیق و توسعه بودید و وضع فروش بازی هم فکر می کنم یکی از وظایف این تیم باشد.

بله. PES قبلا بازار ژاپن و آسیا را در اختیار داشت. حالا هم نرخ قابل توجهی از این بازار را در دست دارد. همچنین نگاهی به اروپا و آمریکا دارد. جایی که FIFA خیلی خوب می فروشد و مخصوصا بازی کننده های جزیره از آن استقبال خیلی خوبی می کنند. با این وجود بیشتر نرخ فروش Pro Evolution Soccer 2010 در آسیا بوده است.

در مورد بازار خاورمیانه هم توضیحی بدهید. آیا این بازار پتانسیل خوبی دارد؟

بازار خاورمیانه به سرعت در حال رشد است. به نظر می رسد که عرب های کشور های امارات متحده عربی , بحرین , کویت و قطر اشتیاق زیادی به فوتبال کامپیوتری و مخصوصا سری PES دارند. جالب است بدانید که نرخ فروش ۲۰۱۰ PES در امارات در رده ۱۱ جهان قرار دارد!

در مورد بازار ایران چطور فکر می کنید؟

ایران اصلا بازار مناسبی برای بازی ما نیست. البته تحریم های آمریکا و مسائل سیاسی هم روی این موضوع تاثیر می گذارد. اما بی قانونی و کپی غیر مجاز در این کشور بیداد می کند و نمی توان به آن امیدوار بود.

با تشکر از وقتی که به ما دادید.

من هم متشکرم.

Source

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
Leave The PES!!! Only FIFA

من که کلا فکر کنم آخرین Pes که بازی کنم همون 2010 باشه. اونم که افتضاح بود!!!

Konami دیگه باید Pes رو ول کنه. بره رو همون Lord Of Shadow Castelvania کار کنه بهتره شاید لون یه چیزی شد!!! :))

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
من که کلا فکر کنم آخرین Pes که بازی کنم همون 2010 باشه. اونم که افتضاح بود!!!

Konami دیگه باید Pes رو ول کنه. بره رو همون Lord Of Shadow Castelvania کار کنه بهتره شاید لون یه چیزی شد!!! :))
دوست عزیز اون افتضاحی که میگی خیلیا با همین افتضاح 1 سال زندگی کردند . pes 2010 بخاطر گیم پلی که داشت سلیقه ای بود . حالا امسال 2011 بازی کن حتما نظرت عوض میشه ;)

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
خوب دوستان عزیز امتیازات بازی الان در سایت موجود هست!:D
شما میتوانید امتیازات خودتون رو نسبت به اون امتیازات اینجا مطرح کنید ممنونو متشکر!:D

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
سلام...
دوستان توجه کنید: عزیزانی که دموی PES رو دیدند و بازی کردند نظرشونو درباره ی این بازی در اینجا مطرح کنن.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من بازی رو روی XB360 دانلواد کردم بهتر از نسخه ی قبلی بود اما طراحی چهره ها به قدری افتضاح بود که به تفسیر دوستان
PES 2011=Z>:)mbi Land
گیم پلش تقلیدی بیش از FIFA نیست با کمی افتضاح.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر