نظر شما درباره ظاهر playstation4 چیست؟

نظر شما در باره ظاهر کنسول playstation4 چیست؟

• بسیار زیبا

رای‌ها: 215 54.2%
  • خوب

رای‌ها: 94 23.7%
  • معمولی

رای‌ها: 57 14.4%
  • بسیار زشت

رای‌ها: 31 7.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    397

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
من خودم که یه فن سونی ام اولش دیدم حالم بد شد اخه شبیه دوتا نون فانتزی بود که رو هم گذاشتن ولی بعدش به اوج طراحی خفنش پی بردم

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
طراحیش بی نظیره ! تداعی کننده PS2 هستش !
در حالت عمودی که واقعا زیبا هستش از نظر طراحی
فقط در حالت افقی شاید کمی بد به نظر برسه

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,357
نام
Matthew
طراحی PS4 خیلی بهتر از Xbox one هست ... در واقع من Xbox 360 بخصوص طراحی های اضافه ی آن را بیشتر از PS3 و طراحی های جدای آن دوست داشتم ولی این کنسول سونی خیلی زیبا ترهست.
کلا فکر می کنم به جرات اشتباهات حداقل چند سال اول سونی بعد از 3، درس خوبی برای این شرکت بوده است.

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
ps4

انگار دو تا PS2 رو گذاشتی رو هم :d
مگه میشه زیبا نباشه ............ تیم طراحی واسه همچین کنسولی فکری جامع . پر از ایده . و نکته سنج داره .... مطمعن باشید طراحی تو کلاس جهانی بی نقصه ..... یادمه واسه رنگ led دکمه پاور xbox 360 که رنگ سبز بود چندین ماه روی طیف رنگ سبز از لحاظ روانی و غیره نظر سنجی شده بود .... کشور به کشور .....
از طرفی ما با معرفیه گوشی یا تبلت رو به رو نیستیم که هر ماه یه مورد جدید ریلیز بشه وقتی صحبت از کنسوله طراحی واسه یه دوره 5 تا 7 ساله است / با در نظر نگرفتن مدل های اسلیم / پس به یقین تیم طراحی مواردی رو در نظر میگیره که ما تو خوابم نمی بینیم ......

Erfan_HD

کاربر سایت
Aug 2, 2012
29
نام
Erfan
مثبت ترین نکته ی طراحیش اینه که سونی تونسته ابهت پر فروش ترین کنسول تاریخ (PS2) رو با طراحی مدرن و امروزی درآمیخته کنه و این محصول محشر رو بده بیرون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر