نظر سنجی : mario galaxy 3 یا 3D Mario به سبک 3D Land

دوست دارید ماریو جدید به چه سبکی باشه

• ادامه ی mario galaxy

رای‌ها: 19 54.3%
  • 3d land

رای‌ها: 3 8.6%
  • یک چیز جدید و غیر منتظره

رای‌ها: 11 31.4%
  • نمیدونم

رای‌ها: 2 5.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    35

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
يك خبر بد هم بدم،رزوليشن بازي 720p هست.
يك سري تكسچير ها هم واقعا بي كيفت بودن.

گرافیک این بازی به نظرم خوبه و واقعا تو این بازی تنها چیزی که اصلا مهم نیست تکسچر هاست
خدایی این بازی کجاش بی کیفیته ؟
اتفاقا عکس های بازی رو میبینم کلی حال میکنم شاید زمینش رو خوب درست نکرده باشن اما به راحتی میشه فهمید نینتندویی که mario galaxy رو با اون سخت افزار داغون اونجوری با کیفیت درست کرد با این سخت افزار چه میکنه
از الان برای خریدش لحظه شماری میکنم
خدایا این بازی های ما فروش نمیره چرا :( من زلدا میخوام با اینو

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
اره منم نینتندو دایرکت رو زنده دیدم کف کردم واقعا بازی خیلی فراتر از اونی که فکر میکردم شده
من میگفتم متاش بترکونه 82 بشه این نسخه اما از همین الان متای 95 رو پیش بینی میکنم :d
تو این نسخه خیلی امکانات زیادی نسبت به نسخه های قبل داره و چندین ability داره اون ایده ی سایه ها هم خیلی شاخ بود
آره ایشالله در آینده Double Damage و Invisible هم میبینیم ! Regen هم ایشالله میاد :D :D :D

- - -ویرایش - - -

گرافیک این بازی به نظرم خوبه و واقعا تو این بازی تنها چیزی که اصلا مهم نیست تکسچر هاست
اتفاقا عکس های بازی رو میبینم کلی حال میکنم شاید زمینش رو خوب درست نکرده باشن اما به راحتی میشه فهمید نینتندویی که mario galaxy رو با اون سخت افزار داغون اونجوری با کیفیت درست کرد با این سخت افزار چه میکنه

این که هنوز مونده تا فعلا حسرت زلدا رو بخور :D :|
تازه زلدا 3DS هم بود خوب به نظرم اومد :D
--------
وقتی ایواتا گفت که بریم سراغ بر و بچ آمریکایی یک نفس راحت کشیدم باو عجب لحجه ای داره جونش بالا میاد میخواد اینگلیسی حرف بزنه :| :D

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
همون تكسچير هاي زمينش رو مي گم البته فقط توي يك مرحله اين مشكل بود.اما ديگه اون 720 رو نمي تونم درك كنم.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
آره ایشالله در آینده Double Damage و Invisible هم میبینیم ! Regen هم ایشالله میاد :D :D :D

- - -ویرایش - - -

این که هنوز مونده تا فعلا حسرت زلدا رو بخور :D :|
تازه زلدا 3DS هم بود خوب به نظرم اومد :D
--------
وقتی ایواتا گفت که بریم سراغ بر و بچ آمریکایی یک نفس راحت کشیدم باو عجب لحجه ای داره جونش بالا میاد میخواد اینگلیسی حرف بزنه :| :D

پارسا کلا این دوتا ولت نمیکنه :d
regen داره دیگه همون قارچشه :d

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
پارسا کلا این دوتا ولت نمیکنه :d
regen داره دیگه همون قارچشه :d
خودت ميدونى اعتياد چيه ديگه لازم نيست واست توضيح بدم :))
الان امشب بازى نكردم خمارم :|
ميشه ستاره هاى بازى رو يك چيزى تو مايه هاى bkb در نظر گرفت با اين فرق كه دشمن ها رو له ميكنه :))

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
خودت ميدونى اعتياد چيه ديگه لازم نيست واست توضيح بدم :))
الان امشب بازى نكردم خمارم :|
ميشه ستاره هاى بازى رو يك چيزى تو مايه هاى bkb در نظر گرفت با اين فرق كه دشمن ها رو له ميكنه :))
بگیم rediance بهتره :d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
با اینکه عکس ها بی کیفیته اما بازم گرافیک بازی واقعا شگفت انگیزه رنگ امیزی واقعا عالی کار شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر