نظر سنجی : mario galaxy 3 یا 3D Mario به سبک 3D Land

دوست دارید ماریو جدید به چه سبکی باشه

• ادامه ی mario galaxy

رای‌ها: 19 54.3%
  • 3d land

رای‌ها: 3 8.6%
  • یک چیز جدید و غیر منتظره

رای‌ها: 11 31.4%
  • نمیدونم

رای‌ها: 2 5.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    35

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
super-mario-wii-u-640x439.jpg

خب دوستان با توجه به اینکه آقای ایواتا اعلام کرده که بزودی در نینتندو دایرکتی که قبل از E3 داره پرده از ماریوی جدید wiiu بر میداره یک نظر سنجی قرار دادم
دوست دارید ماریو ی بعدی ای که برای wiiu میاد ادامه ی mario galaxy باشه یا یک بازی به سبک 3DS

آپدیت 1

بازی معلوم شد دیگه ماریو به سبک 3d land هست و خیلی هم بهتز از اون در این نسخه 4 شخصیت قابل بازی هستن که شامل mario luigi toad و peach هستش

Super-Mario-3D-World-1-1124x1152.jpg

عکس بازی هم همینه

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
من که به ماریو گلکسی رای دادم چون واقعا عاشق دو نسخه قبلشم :X ولی اگه یک ماریو جدید هم باشه خوبه... در کل ماریو باشه هرچی باشه !!‌ :D :X

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
شایعاتی مبنی بر اینکه ماریو جدید شبیه به sunshine هست به گوش میخوره
پست اول با تصویر جدید آپدیت شد
به نظرم یک نسخه متفاوت بدن بهتره :d

sonic20

کاربر سایت
Apr 11, 2013
37
نام
رضامهدیان
ماریو گلگسی خیلی جالب بود.من هم ازگلگسی1 وهم از گلگسی2راضی هستم.فقط ای کاش برایPC یاwii هم بود.......
بدی بازی های نینتندو اینه که فقط واسه کنسول هاش میاد.....
بابا فکر جیب طرفداراتو هم بکن!من فقط تو کنسول های نینتندو سوپر نینتندو و گیم بوی ادونس و گیم کیوب وwii رو دارم.چقدر بخرم دیگه!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
بازی معلوم شد دیگه ماریو به سبک 3d land هست و خیلی هم بهتز از اون در این نسخه 4 شخصیت قابل بازی هستن که شامل mario luigi toad و peach هستش

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
به سبک ماریو گلکسی هم بود خوب میشدا:d کلا شب های خیلی پر خاطره ای باهاش داشتم دنیای خیلی باز و شادتری داشت :d

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
خب الان داشتم نینتندو دایرکت رو نگاه میکردم بازی خیلی جالب تر از اولین تریلرش به نظر میرسید ... تریلر اول بازی زیاد نظر منو جلب نکرد ولی اینو دیدم نظرم تغییر کرد :D
ماریو 3 بعدی جدید = کلی خلاقیت جدید :D
بالاخره Princess Peach هم دزدیده نمیشه !
----------------
راستی مهدی یک جاش ماریو Illusion PU خورد ! :D :))

• Like
Reactions: playstation1

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
خب الان داشتم نینتندو دایرکت رو نگاه میکردم بازی خیلی جالب تر از اولین تریلرش به نظر میرسید ... تریلر اول بازی زیاد نظر منو جلب نکرد ولی اینو دیدم نظرم تغییر کرد :D
ماریو 3 بعدی جدید = کلی خلاقیت جدید :D
بالاخره Princess Peach هم دزدیده نمیشه !
----------------
راستی مهدی یک جاش ماریو Illusion PU خورد ! :D :))
اره منم نینتندو دایرکت رو زنده دیدم کف کردم واقعا بازی خیلی فراتر از اونی که فکر میکردم شده
من میگفتم متاش بترکونه 82 بشه این نسخه اما از همین الان متای 95 رو پیش بینی میکنم :d
تو این نسخه خیلی امکانات زیادی نسبت به نسخه های قبل داره و چندین ability داره اون ایده ی سایه ها هم خیلی شاخ بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر