نظر سنجی :تعداد دارندگان iphone در ایران

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
عمرا تو هزار نفر یه نفر ایفون داشته باشه .
بقول دوستان وقتی ازت میپرسن گوشیت چیه میگی ایفون طرف فکرش میره سمت ایفون خونشون:d
اصلا نمیدونن ایفون مال کدوم شرکته!!!
تازه وقتیم میگی اپل بازم فکر میکنن اپل چی میتونه باشه ،فکرشون میره سمت سیب :d
خلاصه ایفون به این دلیل تکه که دست کمتر کسی هست و کمتر کسی هم میتونه ازش سر در بیاره و سوادشو داشته باشه .
واقعا طرز فکر آدم بعد 1 سال و اندی اینجوری تغییر کنه خودش جای بحث داره !!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
عزیز من,بنده قیمتها رو چک کردم که دارم میگم شما اینجا رو ببین:
http://store.apple.com/us/browse/ho...phone?aid=AIC-WWW-NAUS-K2-BUYNOW-IPHONE-INDEX
عزیز این که شما دیدی:x من قبلا هم دیده بودم این برای خود امریکا هست و شرک ATT برای مخابرات اونجاست که به مشتری های خودش میدهو در قبالش باید از اپراتور اون شرکت استفاده کنند و با عوارض و مالیات سالیانه خیلی بیشتر می شه و گوشی لاک هست یعنی فقط همون جا کار میکنه دوست من
من قیمت گوشی انلاک گفتم
مگرنه شما اگه فروشگاهای APPLE STORE خرید کنید هم لاک دارن و هم انلاک :d

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
عزیز این که شما دیدی:x من قبلا هم دیده بودم این برای خود امریکا هست و شرک ATT برای مخابرات اونجاست که به مشتری های خودش میدهو در قبالش باید از اپراتور اون شرکت استفاده کنند و با عوارض و مالیات سالیانه خیلی بیشتر می شه و گوشی لاک هست یعنی فقط همون جا کار میکنه دوست من
من قیمت گوشی انلاک گفتم
مگرنه شما اگه فروشگاهای APPLE STORE خرید کنید هم لاک دارن و هم انلاک :d
برادر من شما لینک رو نمیبینی مال فروشگاه اپله؟!!!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
ایشون درست میگه همین لینکی که دادی شرایط پایینشو بخون :
Requires new two-year AT&T wireless service contract, sold separately to qualified customers; credit check required; must be 18 or older. Existing AT&T customers who want to upgrade from another phone or replace an iPhone 3G or iPhone 3GS should check with AT&T or use www.apple.com/iphone/buy. For those who are not eligible for an early upgrade or who wish to buy iPhone as a gift, the prices are $499 (8GB), $599 (16GB), or $699 (32GB). In CA, MA, and RI, sales tax is collected on the unbundled price of iPhone. Service may not be available in all areas or at the signal strength, rates, speeds, or bandwidth as demonstrated. Wi-Fi Internet access required for some features; broadband recommended; fees may apply. Some applications, features, and services are not available in all areas. Visit www.wireless.att.com to check AT&T network coverage in your area. iPhone is configured to work only with wireless service provided by AT&T. Warranty information available at www.apple.com/legal/warranty/iphone. When available, transferring your mobile number to a different service provider will terminate your service with your existing provider; termination fees and other charges may apply. Some features may require added fees. Contact your service provider for more details. Use constitutes acceptance of Apple’s software license agreement and third-party terms located in the iPhone box. Unauthorized modification of your iPhone software violates the software license agreement. Inability to use an iPhone due to unauthorized modifications is not covered under your warranty.

• Like
Reactions: hosein me

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
ایشون درست میگه همین لینکی که دادی شرایط پایینشو بخون :

Requires new two-year AT&T wireless service contract, sold separately to qualified customers; credit check required; must be 18 or older. Existing AT&T customers who want to upgrade from another phone or replace an iPhone 3G or iPhone 3GS should check with AT&T or use www.apple.com/iphone/buy. For those who are not eligible for an early upgrade or who wish to buy iPhone as a gift, the prices are $499 (8GB), $599 (16GB), or $699 (32GB). In CA, MA, and RI, sales tax is collected on the unbundled price of iPhone. Service may not be available in all areas or at the signal strength, rates, speeds, or bandwidth as demonstrated. Wi-Fi Internet access required for some features; broadband recommended; fees may apply. Some applications, features, and services are not available in all areas. Visit www.wireless.att.com to check AT&T network coverage in your area. iPhone is configured to work only with wireless service provided by AT&T. Warranty information available at www.apple.com/legal/warranty/iphone. When available, transferring your mobile number to a different service provider will terminate your service with your existing provider; termination fees and other charges may apply. Some features may require added fees. Contact your service provider for more details. Use constitutes acceptance of Apple’s software license agreement and third-party terms located in the iPhone box. Unauthorized modification of your iPhone software violates the software license agreement. Inability to use an iPhone due to unauthorized modifications is not covered under your warranty

حالا هی بیا بگو : عزیز اگه این طوری بود که اپل باید درشو تخته می کرد و بر شکست می شد

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
Requires new two-year AT&T wireless service contract, sold separately to qualified customers; credit check required; must be 18 or older. Existing AT&T customers who want to upgrade from another phone or replace an iPhone 3G or iPhone 3GS should check with AT&T or use www.apple.com/iphone/buy. For those who are not eligible for an early upgrade or who wish to buy iPhone as a gift, the prices are $499 (8GB), $599 (16GB), or $699 (32GB). In CA, MA, and RI, sales tax is collected on the unbundled price of iPhone. Service may not be available in all areas or at the signal strength, rates, speeds, or bandwidth as demonstrated. Wi-Fi Internet access required for some features; broadband recommended; fees may apply. Some applications, features, and services are not available in all areas. Visit www.wireless.att.com to check AT&T network coverage in your area. iPhone is configured to work only with wireless service provided by AT&T. Warranty information available at www.apple.com/legal/warranty/iphone. When available, transferring your mobile number to a different service provider will terminate your service with your existing provider; termination fees and other charges may apply. Some features may require added fees. Contact your service provider for more details. Use constitutes acceptance of Apple’s software license agreement and third-party terms located in the iPhone box. Unauthorized modification of your iPhone software violates the software license agreement. Inability to use an iPhone due to unauthorized modifications is not covered under your warranty

حالا هی بیا بگو : عزیز اگه این طوری بود که اپل باید درشو تخته می کرد و بر شکست می شد
به هر حال بنده به این موضوع که فروشنده های ایرانی فقط به خاطر اسم دارن این جنس رو گرون فروشی میکنن هیچ شکی ندارم و این موضوع هم مهمترین عامل عدم فروش زیاد ایفون تو ایران هست.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
ربطی به فروشنده ها نداره چون گرون میرسه دستشون از دوبی بخوای بگیری هم 50 تومن اختلاف قیمت داره
جالب بدونی ارزون ترین جایی که میشه آنلاک فکتوری خرید کشور هنگ کنگ هست و یکی از گرون ترین هاشم انگلیس ( به صورت آنلاک فکتوری )

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوست عزيز گوشي به خوديه خود قيمت پاييني نداره !
799 دلار ميشه چيزي حدود نهصد تومن (20 30 پايين بالا)
هزينه حمل و نقل و ورود به ايران رو حساب كن، هزينه مرز تا تهرات رو حساب كن، سود اون دست اول كه وارد كرده حساب كن، سود فروشنده رو هم حساب كن !!
فروشنده نهايي فوق فوقش بخواد 50 روش بخوره (عمرا مگه خريدار ته پخمه باشه) همون يك و صد قيمت واقعي هست ! :)

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
واقعا طرز فکر آدم بعد 1 سال و اندی اینجوری تغییر کنه خودش جای بحث داره !!

من هنوزم سر حرفم روی خیلی از مشکلاتی که با ایفون دارم هستم و بخاطر همینم یه دیزایر اچ دی هم خریدم (قبلش هم دیزار داشتم) چون اندریود یه جورایی دست ادمو بازتر میذاره .اینو هم بگم که ایفون 4 واقعا منو تحت تاثیر خودش قرار داد هر چند که 3gs و 3g هم بد نبودن ولی من از داشتن ایفون 4 بیش از 70درصد نسبت به داشتن اونا راضی ترم .
خلاصه اگرم بحثی داری من حاضرم باهات باهات بحث کنم . هر چند که با شناختی که از تو دارم فک نکنم باهات کنار بیام .

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
نه من بحثی ندارم همه چیز واضح و مبرهن به همه
پست هات هنوز تو اون تاپیک هست اون موقع که تو این سایت حرف از آیفون میزدم شما و خیلی های دیگه چتان این گوشی رو به تمسخر میگرفتید که نمیشد باهاتون حرف زد اون موقع که همتون کشته مرده ی Pocket Pc بودید ! واقعا الان این حرفا رو ازت میشنوم تو تاپیک ها تعجب میکنم

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
نه من بحثی ندارم همه چیز واضح و مبرهن به همه
پست هات هنوز تو اون تاپیک هست اون موقع که تو این سایت حرف از آیفون میزدم شما و خیلی های دیگه چتان این گوشی رو به تمسخر میگرفتید که نمیشد باهاتون حرف زد اون موقع که همتون کشته مرده ی Pocket Pc بودید ! واقعا الان این حرفا رو ازت میشنوم تو تاپیک ها تعجب میکنم

قبول دارید که اون بحثا مال زمان 3g بود و الان هم میگم که اون زمان ایفون واقعا مشکلات مسخره ای داشت
هنوز کپی پیست کردن نداشت ! فیلمبرداری نداشت!عکساش افتضاح بود!سرعت گوشی زیاد جالب نبود و کند بود!خیلی از برنامه های کاربردی امروز براش ساخته نشده بودن . فقط یه گوشی با بازیای زیاد و فان بود که واقعا قابلیتهای دیگه ای نداشت ولی الان وضعیت خیلی تغییر کرده .
پس زیاد تعجب نکن از حرفام چون خودتم خوب میدونی که ایفون سیر تکاملی زیادی رو طی کرد تا به تکامل امروز رسیده بطوری که دوربینش که اون موقع واقعا افتضاح بود الان به یکی از بهترین دوربینهای موبایل تبدیل شده یا اینکه رزولیشن صفحش واقعا از یه فاجعه به یه نکته خیره کننده توی گوشیهای موبایل تبدیل شد . ویا پردازنده اون که به نسبت پردازنده های موجود توان خیلی کمی داشت و رم بسیار پایینش که توی خیلی از جاها کاملا کم بودنش مشهود بود .

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
جدیدا هنگ کنگ کشور شده خبر نداریم؟!:))
جدا BC با مشکل شدید بی سوادی روبرو در حدی که واسه بعضی ها که یکیش شما باشی باید بیاییم اینجا کلاس نهضت سواد آموزی راه بندازیم از همون پایه تا درس های جغرافیا که نیاز اساسی داری باهات کار کنیم
خندیدیم : http://en.wikipedia.org/wiki/Hong_Kong

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر