نظرسنجی Ubisoft : چه کسی ایفاگر نقش اصلی فیلم Watch Dogs باشد؟

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
40324311491202783706.jpg

شرکت Ubisoft یک نظرسنجی بر روی صفحه فیسبوق بازی Watch Dogs برقرار کرده است و این سوال را از طرفداران این بازی پرسیده است که آنها چه کسی را به عنوان بازیگر نقش Aiden Pierce برای ساخت فیلم Watch Dogs انتخاب می کنند.

همین قضیه باعث شده است که بسیاری بر این عقیده باشند که شرکت Ubisoft به طور جدی تصمیم به ساخت فیلم Watch Dogs گرفته است. هم اکنون که این خبر منتشر شده است ، 30 درصد از طرفداران آقای Tom Cruise را برای ایفای نقش اصلی این فیلم انتخاب کرده اند و دیگر انتخاب ها به شرح زیر است:
21 درصد Robert Downey Jr
20 درصد Edward Norton
14 درصد Ryan Gosling

بازیگران دیگری که در این لیست مشاهده می شوند عبارتند از :
Tobey Maguire, Henry Cavill, Paul Walker, Clive Owen, Andrew Garfieldو Brad Pitt

اواسط سال گذشته هم خبرهایی مبنی بر اینکه این شرکت دامنه هایی برای ساخت این فیلم ثبت کرده است به گوش رسید و شایعات متعددی پیرامون ساخت این فیلم منتشر شد که هم اکنون این شایعه ها با این اخبار رنگ واقعیت گرفته است.

• WatchDogsmovie.com
  • WatchDogsthemovie.com
  • Watch-Dogsmovie.com
  • Watch-Dogsthemovie.com

بازی Watch Dogs توسط شرکت Ubisoft Montreal برای انتشار در تعطیلات امسال در نظر گرفته شده است.

1
2
3

Urinal Mint

کاربر سایت
Jul 23, 2011
236
نام
ETSPACE
Andrew Garfield فعلا توی پروژه ی ساخت فیلم Amazing Spider Man 2 ـه که..؟
اوه بیخیال! تام گراز کجاش به این فیلم میخوره آخه؟ اصلا همشون بدرد نمیخورند!!! :d

88465685894074181536.gif

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
شبانه روز دعا میکنیم ریشه Ubisoft کنده بشه ولی اینا هر روز گستره فعالیتشون بیشتر میشه !!. فقط به صنعت سینما گندنزدن که اونم داره ..... .

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
Henry Cavillرو بايد ببينيم توman of steelخوب ظاهر ميشه يا نه walkerهم كه تو سري هايfast&furiosخوب بوده ولي تامact-advبش نمياد ولي هرچند همين جديداتوoblivionخوب ظاهر شد ولي كريستين بيل چون باact-adv-sci-fiبازي كرده انتخاب بهتري هست

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
وای!!! فیلم Watch_Dogs!!!!
به نظر من Tom Cruise بهترین انتخابه.
Robert Downey Jr هم بازیگر عالی هست( از نظر من) اما نمی دونم شاید با شخصیت Aiden جور در نیاد.:-?
باید دید چی میشه...[-o

Johnny Brave

کاربر سایت
Jul 8, 2013
102
نام
فرمانده
شبانه روز دعا میکنیم ریشه Ubisoft کنده بشه ولی اینا هر روز گستره فعالیتشون بیشتر میشه !!. فقط به صنعت سینما گندنزدن که اونم داره ..... .
سلامٌ علیکم و رحمة الله

هر زیاد محصول دادنی نشانه از تهی بودن فکر پشت محصول نیست ، گرچه که فیلم شدن بازی فقط قهقراست

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
Tom Cruise
نه
Brad Pitt چون کلا دوسش دارم (خیلی شبیه هستیم)
نه
Paul Walker
نه
Ryan Gosling
اینم نشد دیگه هر کی میخواد بشه بشه فقط
Robert Downey Jr نشه

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,062
نام
AmiR
تام هاردی کبیر اگه انتخاب میشد خیلی جالب تر بود ...
Tom-Hardy-2.jpg

تام کروز خوبه ، حداقل ثابت شدس ولی من ازش خوشم نمیاد!

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
به ترتیب : 1 Ryan Gosling
2 Edward norton
3 paul walker
4 tom cruise
تام کروز یه خورده از مد افتاد البته درصورت نشدن این 4 نفر برد پیت دیگه آخرین گزینه اس من نمیدونم این رابرت downey چی داره :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر