نظرسنجی در ارتباط با اعتبار های کاربران در انجمن

نظر شما در رابطه با اعتبار های انجمن چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,245
  • نظرسنجی بسته شده است .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
باز هم میگم برای اینکه تماما این مشکل تگ برطرف بشه و همه تلاش مفید داشته باشن باید تگ کاربر فعالها الان برداشته بشه . وگرنه هیچ فرقی نمیکنه با قبل و همونهایی که بی مورد تگ گرفتن باقی میمونن و میشه همون اشو همون کاسه . این نظر منه هست.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
منظورمو نگرفتی میگم اونی که این همه زحمت کشیده خبر گذاشته عکس گذاشته و ... نمی شه یدفعه همش پاک شه بره به خاطر کاربر تازه وارد یا غیرفعال ..
بازم میگم من اصلا برام مهم نیست فقط حق بعضیا ضایع میشه این وسط، این مهمه.
شما مطمئن باشید نهایت تلاش انجام میشه که حق هیچ کس ضایع نشه. اگر قرار بر برداشتن یه سری تگ فعال ها باشه به نظرم مدیران اینقدرا هم حالیشونه که چندن نفری رو که واقعا واقعا فعال بودن رو اجازه بدن تگشون بمونه.

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
از نظر من این اعتبار هیچ مشکلی نداره ! اینجوری تفاوت کاربرای قعال مشخص میشه و بقیه دوستان میتونن بشناسنشون و ازشون راهنمایی بخوان!

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
واقعا یعنی این همه بحث به خاطر یه "تگ" هست که پایین اسم یوزرتون زده بشه؟ ........ اگه به اهمیت دادن به پست ها هست و ایجاد انگیزه که خود طرف باید واقعا بخواد اینو، که با یه تشکر هم میتونه ببینه که بقیه فقط "رَد" نمیشن ........ نه اینکه به پای تگها بشینه .........
پ.ن: البته جدا از اینکه سیستم اعتبار فعلی باید حذف بشه .....

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
از نظر من این اعتبار هیچ مشکلی نداره ! اینجوری تفاوت کاربرای قعال مشخص میشه و بقیه دوستان میتونن بشناسنشون و ازشون راهنمایی بخوان!
آقا شما دیگه چرا این حرفو میزنی؟شما که قدیمی هستی تو سایت!واقعا فک میکنی فرق کاربرا تو این سایت(بازیسنتر) فقط اون تگ فعال هست؟!!!
نه جانم یه سری چیزا هست که شاید (بازم میگم) شاید شما خبر نداری و زیرزمینی هست!!!!!

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
سیستم اعتبار دهی زمانی عالی بود که یوزرهای دیگه وقتی بهشون کسی کمک میکرد .. از این قسمت اعتبار دهی استفاده میکردن و اعتبار میددادن و خیلی ها . درخواست اعتبارو پی ام و امضاء نمیزاشتن .
به نظر من تا همین لحظه که کاملا مشخصه که اکثریت یوزرها از این سیستم ناراضین...
به هرحال این سیستم ، سیستم خوبی بود اما به شرطی که به این وضعیت نمیفتاد .

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
آقا شما دیگه چرا این حرفو میزنی؟شما که قدیمی هستی تو سایت!واقعا فک میکنی فرق کاربرا تو این سایت(بازیسنتر) فقط اون تگ فعال هست؟!!!
نه جانم یه سری چیزا هست که شاید (بازم میگم) شاید شما خبر نداری و زیرزمینی هست!!!!!
دوست من , اون چیزی که من دارم فکر می کنم این هستش که بود و نبود اون چند تا ستاره هیچ فرقی نداره ! اما یه خوبی ممکنه داشته باشه که اونم شناسایی افراد حرفه ای هستش ! من خودم چندین بار توستم توی پیغام خصوصی از همین افراد حرفه ای کمک بگیرم ! حالا اگه نظر همه با پاک شدنش هستش من کیم که مخالفت کنم ! فقط یه نظر بود !

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
این جمله میتونه جواب خیلی از جوانب یک سری از یوزر ها رو توصیف کنه ... بهتر شدن سایت ؟ منت ؟ آیا؟! اون وقت چه تلاشی ؟ چند تا خبر گذاشتی ؟ چند تا مقاله نوشتی ؟ چند روز بی خوابی کشیدی ؟ تو جند تا برنامه آرمایش و خطا سیستم های مختلف سایت شرکت داشتی ؟ چند تا ایده کارساز دادی که تو سایت به اجزا گذاشته بشه ؟ کجا ها مطالبت بدون اجازت تو هزار تا سایت کپی شده ؟

خیلی جالبه واقعا، اگر هیزم آتش مشاجزه های سایت شدن و خشنود کردن یه سری فن بوی با زدن تاپیک های VS شده تلاش برای بهبود سایت، معنی بهبود ام فهمیدیم، حتما جمع میشیم ستاره های شما رو میگیرم رو سرمون و تکبیر گویان از شما تقدیر می کتیم!

نظر سنجی شده، خوبه اشکان اومد بالا به زبان شیرین کشورت توضیح داد راجع به نظر سنجی ... چی بگم والا، اگر این ستاره ها رو جایی نقد می کنن فقط به ما هم بگین از قافله عقب نمونیم!
البته شما که کلا عادتت هست که زحمات بقیه رو هیچی کنی و نادیده بگیری به خصوص زحمات اون افرادی رو که جوری فعالیت میکنن و داشتن که در جهت منافع کنسول و کمپانی و بازی های مورد علاقه شما نبوده و به همین خاطر به مذاقت خوش نیومده و همه چیز رو انکار و هیچی می کنی و زیر سوال می بری. حالا اگه فعالیت های ایشون در جهت موارد مورد علاقه شما بود خیلی شرایط فرق می کرد.

این طوری حق کسی ضایع نمیشه . طرف مثلا 4 تا اکانت داره و یه مقاله میده و به خودش 4 تا اعتبار میده !!! خوب اون قدر هم خوش اعتبار هست که هر اعتبار به خودش حدود 20 تا 50 امتیاز رو داره !!! یا با 4 نفر دیگه پارتی داره و ...

اینطوری هم دیگه نیست به این کَشکی ها! :
  1. تنها کاربران سایت (نه عضو های جدید) و افرادی که حداقل 75 پست در انجمن ارسال کرده باشند قادر به دادن اعتبار به دیگران می باشند. در غیر این صورت دادن اعتبار هیچ تاثیری در امتیاز شخص نخواهد داشت.

• Like
Reactions: hosein me

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود
من فقط به 2 تا نکته اشاره کنم
کسی که مثلا 4000تا اعتبار داره دیگه فکر نکنم با پارتی بازی و از این جور حرف ها این امتیاز هارا جمع کرده باشه و فعال شده باشه
در ضمن بعضی ها هم می گفتند که مدیران سایت نباید تو نظر سنجی شرکت می کردند
الان که مشاهده می بینیم که تو 2 تا گزینه شرکت کردند پس دلیل نمیشه !!!
به نظر من هم نظر سنجی مشکلی نداره

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
البته شما که کلا عادتت هست که زحمات بقیه رو هیچی کنی و نادیده بگیری به خصوص زحمات اون افرادی رو که جوری فعالیت میکنن و داشتن که در جهت منافع کنسول و کمپانی و بازی های مورد علاقه شما نبوده و به همین خاطر به مذاقت خوش نیومده و همه چیز رو انکار و هیچی می کنی و زیر سوال می بری. حالا اگه فعالیت های ایشون در جهت موارد مورد علاقه شما بود خیلی شرایط فرق می کرد.

اینطوری هم دیگه نیست به این کَشکی ها! :

واقعا فکر میکنی که اینطور نیست !! دیدی تا حالا بعضی از ستاره ها
کم رنگ هستن و بعضی ها هم پر رنگ ! حالا اون به خاطر خوش اعتبار نبودن ، اعتبار دهنده هاست !

حالا میشه یه نفر با چند تا اکانت هم به خودش و هم به دیگران رای بده !

نمونه اش رو هم
اقا نوید یکی از مدیران فروم ، تو بحثی که قبلا ( اخطار در مورد رفتارهای ... ) بوده ، بارها دیدن و همونجا هم خیلی ها رو بن کردن ( البته نه به خاطر چند اکانت ، بلکه به خاطر اون موضوع )

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش

واقعا فکر میکنی که اینطور نیست !! دیدی تا حالا بعضی از ستاره ها
کم رنگ هستن و بعضی ها هم پر رنگ ! حالا اون به خاطر خوش اعتبار نبودن ، اعتبار دهنده هاست !

حالا میشه یه نفر با چند تا اکانت هم به خودش و هم به دیگران رای بده !

نمونه اش رو هم
اقا نوید یکی از مدیران فروم ، تو بحثی که قبلا ( اخطار در مورد رفتارهای ... ) بوده ، بارها دیدن و همونجا هم خیلی ها رو بن کردن ( البته نه به خاطر چند اکانت ، بلکه به خاطر اون موضوع )

دوست عزیز این که شما میگی یه نفر 4 تا اکانت داره و با هر 4 تا به خودش اعتبار میده، از حرف شما اینطور برداشت میشه که طرف 4 تا اکانت جدید (یعنی عضو جدید هست) یا نهایتا اکانت های با تعداد پست کم داره، و قطعا نمی توته با 4 تاش همزمان فعالیت کنه. من حرف آقا اشکان رو براتون نقل کردم دیگه، تا وقتی یه نفر عضو جدید باشه اصلا نمی تونه به بقیه اعتبار بده و اگه یه نفر پستاش زیر 75 تا باشه اگه اعتبار بده اصلا حساب نمیشه. حالا به نظر شما یه نفر انقدر بیکار هست که بیاد 4-5 تا اکانت بسازه و پستای همه شون رو به بالای 75 برسونه و شروع کنه به خودش اعتبار دادن؟ که چی بشه اصلا؟

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
من چند تا پیشنهاد دارم :

1- تگ های فعال ، حذف نشه و برای اونهایی که واقعا فعالن ، با تایید مدیران گذاشته بشه .
2- سیستم اعتبار دهی اصلاح بشه ، تا اونهایی که تگ فعال دارن ، اما عشقی میان تو فروم ، از اعتباراتشون کاسته بشه و یا هر کسی که اعتبار داده بتونه کم کنه یا چیز دیگه !

نکته : واقعا یکی از مزیت های خوب این ستاره ها شناختن افراد خوب فرومه ، یعنی کسانی که میشه ازشون کمک گرفت . خوب اگر سیستم اعتبارای حذف بشه ، پس ستاره ها هم حذف میشن .

اینطوری افراد هم شناخته نمیشن . در این صورت گزینه ای به اسم پروفایل کاربری هم دیگه معنایی نداره .

خودم چندین بار فقط افراد رو اینطوری پیدا کردم و ازشون کمک گرفتم به طور شخصی . هرچند افرادی هم هستن که واقعا فعالیت کی دارن . اما خیلی هم از بسیاری از کاربرای فروم حرفه ای تر و پر بار تر هستن .

---------- نوشته در 02:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:49 PM ارسال شده بود ----------

دیگه مثل قبل نیست بره برای خودش و سال به سال بیاد و اصلا بیاد هیچ کاری نکنه بشه فعال .

مسئله اختیاراتی نیست که به کاربر فعال میدن مسئله اینه که شخصی که هیچ فعالیت مفید و همینطور که از اسم تگ معلومه " فعال یـتی " رو درسایت نداره چرا باید بشه کاربر فعال ؟ رو چه حسابی؟ که یک نفر بیشتر پستهاش مفید هست و به دور از حاشیه به گزاشتن مطالب مفید میپردازه با این چنین اشخاصی دارای یک تگ باشه ؟!! پس تفاوت در چیه ؟ مثلا تفاوت یک تحریریه با یک کاربر معمولی در چیه ؟ دراینه که این کاربر زحمت میکشه ساعتها وقت میزاره یک بازی رو نقد میکنه میشه تحریریه سایت ، پس اگه اینور که شما میگی باشه که بیاییم همه رو بکنیم تحریریه . پس تفاوت بیت یک کاربیر مفید و با یکی کاربر غیر مفید ( در حیطه کاری انجام میدن) از همین تگ معلوم میشه .

کاملا درست میگه . منم قبول دارم . تگ فعال باشه . اما با نظارت .

الان شرایطی پیش اومده که یه کاربر وجودش مفید تره تو سایت ولی اعتبارش کمتره ! به همین خاطر به نظر من کلا باید این سیستم برداشته بشه .

فکر کنم اصلاح بشه بهتره ! به نظرم . اما حرف این دوستمون رو کامل قبول دارم . طرف واقعا وجودش تو سایت لازمه اما نیست ! یکی هم هست با کلی ستاره و تگ ، اما از پس 2 تا سوال هم بر نماید !

به نظر بنده بهتر بود در فاز اول خود سیستم مورد رای گیری قرار گیرد و در فاز بعدی کیفیت آن ...

دقیقا منم نظرم همینه . چون سیستم مشکل نداره . مشکل سواستفاده و بی جنبه بازی برخی از اعضا هست

من و خیلیای دیگه بعد دیدن یک مطلب مفید به نویسنده اش اعتبار میدیم،
این که یک عده ازش در جهت سوئه استفاده بهره میبرند دلیل نمیشه بیایم یه سیستم رو از پایه حذف کنیم.
به نظرم اگر این سیستم باشه اما معیار قابل قبولی برای کاربر فعال یا غیر فعال نباشه این جور سوئه استفاده ازش کمتر میشه و ما هم میتونیم از نویسنده بعضی از نوشته ها تشکر کنیم و اونو تشویق به ادامه کارش کنیم.

صحبت های دوستان کاملا درسته اما مبنای فعال بودن چه جوری قراره مشخص بشه ؟ فرض کنیم یه کاربر روزی یدونه پست مفید بده درنقطه مقابلش کاربری باشه که مثلا روزی 20 تا پست بده ،طبیعتا منم اگه مدیرباشم فقط اسم اون کاربری که پست بیشتری را داره تو ذهنم باقی میمونه و صد درصد شانس اون بیشتر میشه
نکته دوم هم تعداد زیاد کاربرهایی است که سال هاست با مدیران ارتباط داشتن یا دوست بودن پس عملا شانس کمی برای فعال شدن کاربری که تازه میخواد فعالیتش را شروع کنه وجود داره وتنها راه براش اینه که به نوعی نظرمدیران را به خودش جلب کنه که زیاد فرقی با درخواست اعتبار نمیکنه
به نظر من سیستم قبلی را حفظ کنید ودرکنارش یه کاربر جدید تعریف کنید مثل "کاربر ویژه" و تنها مدیران این توان را داشته باشن که این کاربر را مشخص کنن

شما فکر کنم هیچ اشنایی با سیستم ها فروم ویبولیتن ندارین ! اینقدر ها هم که شما فکر میکنید مفت و راحت نیست ! این چیزی که الان شما گفتی نیاز به نوشتن یه اسکریپت برای فروم داره !

• Like
Reactions: hosein me

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
این جمله میتونه جواب خیلی از جوانب یک سری از یوزر ها رو توصیف کنه ... بهتر شدن سایت ؟ منت ؟ آیا؟! اون وقت چه تلاشی ؟ چند تا خبر گذاشتی ؟ چند تا مقاله نوشتی ؟ چند روز بی خوابی کشیدی ؟ تو جند تا برنامه آرمایش و خطا سیستم های مختلف سایت شرکت داشتی ؟ چند تا ایده کارساز دادی که تو سایت به اجزا گذاشته بشه ؟ کجا ها مطالبت بدون اجازت تو هزار تا سایت کپی شده ؟

خیلی جالبه واقعا، اگر هیزم آتش مشاجزه های سایت شدن و خشنود کردن یه سری فن بوی با زدن تاپیک های VS شده تلاش برای بهبود سایت، معنی بهبود ام فهمیدیم، حتما جمع میشیم ستاره های شما رو میگیرم رو سرمون و تکبیر گویان از شما تقدیر می کتیم!

نظر سنجی شده، خوبه اشکان اومد بالا به زبان شیرین کشورت توضیح داد راجع به نظر سنجی ... چی بگم والا، اگر این ستاره ها رو جایی نقد می کنن فقط به ما هم بگین از قافله عقب نمونیم!
یه چیز جالبی که اخیرا مشاهده میشه از پستات توجه کردی چیه؟ ...... اینکه "آیا فقط تویی که هرکاری کردی تو این فروم بدون منت بوده، بقیه برای منت هستش؟"
چون حالا طرف گفته اعتبارش براش مهمه باید اینطوری جوابش رو بدی؟ مال بابای فروم رو خورده و حالا داره عوضش فعالیت میکنه؟
مسئله این نیست که اون آقا از کجا ستاره یا اعتبار آورده .......... مسئله اینه که ما هیچ حقی نداریم به هیچ صورتی سر کسی با اینجور حرف زدن منت بذاریم .

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
اعتبار بمونه!ولی مدیران و ناظمان که در سایت حضور دارند و فعالیت ملت رو می بینن کاربرای فعال رو انتخاب کنن!
برای مثال خود من تو تابستون خیلی فعالیت کردم اعتبار گرفتم!کاربر فعال شدم!(البته قبلشم بودم:d) ولی الان دیگه وقت نمی کنم زیاد بیام!ولی هنوز کاربر فعال هستم!که اینجوری حق کاربرایی که فعالیت می کنن ضایع می شه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر