نظرات و پيشنهادات شما در مورد GTA V و بخش multiplayer بازي

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

gta-v-5.jpg

عنوان بزرگ Grand Theft Auto 5 روز به روز در حال پيشرفت و توسعه ميباشد اما با اين وجود اخبار و جزئيات مربوط به اين بازي بسيار كم است.اما Rockstar طرح هاي خوب و جالبي را براي طرفداران اين سري در نظر دارد.

شركت بزرگ Rockstar قصد دارد تا براي ساخت و توسعه بخش multiplayer بازي GTA V از نظرات و پيشنهادات طرفداران اين سري كمك بگيرد. هم چنين اين شركت به صورت رسمي تاييد كرد كه اطلاعات زيادي از عنوان خود يعني Grand Theft Auto 5 در مجله اين ماه Game Informer منتشر ميكند.

طبق گزارش OXM شركت Rockstar صفحه اصلي وبلاگ خود را براي اين كار در نظر گرفته است.

همچنين از سوي تيم سازنده صحبت هاي كمي در مورد اين عنوان شده است كه به شرح زير مي باشد.

ما در حال گسترش و توسعه عنوان Grand Theft Auto V هستيم و مي خواهيم اين فرصت را به طرفداران اين عنوان بدهيم تا ايده ها و نظرات خود را با ما در ميان بگذارند تا تجربه اي عالي را براي آنها به ارمغان بياوريم.

ما به گفته ها و نظرات شما و هرچيزي كه در بخش multiplayer براي شما مهم است اهميت ميدهيم و تمامي عناصري كه در بازي هاي گذشته باعث اذيت شما شده اند را برطرف خواهيم كرد.

هم چنين ما مي توانيم با استفاده از نظرات شما تجربه اي ناب و عالي از عنوان GTA V چه در بخش تك نفره و چه در بخش چندنفره را براي شما به ارمغان بياوريم.

Source

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
من داشتم Mafia II رو می رفتم امروز یاد GTA افتادم گفتم چی میخواد بشه

بعد فکر کردم اگر بیافته دست Rock Star با شاهکاری که توی Mp3 داشت کلا چی میشه

دوباره Mafia جون میگیره

وای فکرشو بکن

یعنی راک استار همه ی کاراش با برنامست

مثل کپکام نیست :))

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
تازه تو متن خبر Rockstar اشاره كرده كه اگه حتي از بخش چند نفره Max payne هم ناراضي بوديد بگيد ما در خدمتتون هستيم و جبران ميكنيم.

به اين ميگن يه تيم خوب>:d

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
من با مولتی iv نسخه pc زندگی کردم هنوز که هنوزه تنها بازی که سراغ مولتیش میرم همین iv هست
طبق شایعات قراره اینبار به جای 64 نفر 128 نفر بتونن همزمان توی بازی باشن
بخصوص اینکه مثل MP3 قابلیت crew برای V هم وجود خواهد داشت البته بهتر و با امکانات بیشتر
هر تیم می تونه یه منطقه و نماد خودش رو داشته باشه و ...
فوق العاده خواهد بود

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
راک استاره دیگه
فکر کنم توی این نسل, تنها سری که از نسل قبل بهش گند نزدن همین GTA باشه!
کارش خیلی عالیه

پس Red Dead Redemption چی بود؟!
در ضمن متایه MP3 فقط 0.2 از نسخه ی 1 پایین تر بود که هیچ ، از نسخه ی 2 بهتر بود.
کارایه R* همیشه با کیفیت هست.

شايان جان منظور شهريار كلي بود و همه ي بازي هاي Rockstar رو گفت
yahoo_4.gif

ای بابا! این BC خیلی مفهموی صحبت میکنند مردم :D

آخرین ویرایش:

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
پس Red Dead Redemption چی بود؟!
در ضمن متایه MP3 فقط 0.2 از نسخه ی 1 پایین تر بود که هیچ ، از نسخه ی 2 بهتر بود.
کارایه R* همیشه با کیفیت هست.
شايان جان منظور شهريار كلي بود و همه ي بازي هاي Rockstar رو گفت:d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
یعنی یه چیزی مثل APB?
نه شهريار دارن سعي ميكنن كه با استفاده از نظرات و پيشنهادات مردم بخش multiplayer بازي رو گسترش بدن.

در واقع مي خوان از نظرات مردم استفاده كنن و با بهره گيري از نظرات اونا يه تجربه عالي رو به وجود بيارن به همين دليل هم گفتن اگه نظرات سازنده يا انتقادي از بخش multiplayer بازي هاي قبلي و يا حتي بازي Max Payne داشتيد بگيد تا ما برطرفش كنيم.
وگرنه مثل نسخه قبلي هستش و تفاوت چنداني نداره.

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
نه شهريار دارن سعي ميكنن كه با استفاده از نظرات و پيشنهادات مردم بخش multiplayer بازي رو گسترش بدن.

در واقع مي خوان از نظرات مردم استفاده كنن و با بهره گيري از نظرات اونا يه تجربه عالي رو به وجود بيارن به همين دليل هم گفتن اگه نظرات سازنده يا انتقادي از بخش multiplayer بازي هاي قبلي و يا حتي بازي Max Payne داشتيد بگيد تا ما برطرفش كنيم.
وگرنه مثل نسخه قبلي هستش و تفاوت چنداني نداره.

دستت درد نکنه
فکر کردم بخش چند نفره بازی به گستردگی APB قراره بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر