نظرات خود را برای Mass Effect بعدی بیان کنید!

parsa.rts

کاربر سایت
Jun 16, 2014
54
نام
پارسا
در جدید ترین توییتی که سازنده Mass Effect یعنی Mike Gamble در صفحه توییتر خود به جای گذاشته، از طرفداران خواسته تا نظرات خود را در مورد Mass Effect بعدی بیان کنند و بگویند که چه انتظار هایی از بازی بعدی دارند. او حتی نظر سنجی مبنی بر این که چه RPG هایی را بازیکنان بیشتر بازی میکنند برگذار کرد و از آن ها خواست که بیان کنند چه زمانی را برای بازی کردن بازی های RPG صرف میکنند.

Mass-Effect-3.jpg

از آنها همچینین درخواست شده تا مواردی را که در مورد Mass Effect 3 دوست نداشنتد بیان کنند. و شکایت بیشتر بازیکنان از پایان بازی بود که تنها مورد شکایت شده نیست و موضوع از آن عمیق تر میرود.

در کل از پلیر ها خواسته شده که نظرات خود را بیان کنند و از امکاناتی که میخواهند در بازی وجود داشته باشد صحبت کنند چرا که این نظرات در سری بعدی این بازی میتواند اثر مثبتی داشته باشد.

از طریق این لینک میتوانید در نظر سنجی شرکت کنید.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اینکه از نظرسنجی گذاشتن و نظر مردم رو خواستن معنیش این نیست که هیچی نساختن و الان میخوان بر اساس حرف مردم بازی بسازن. بیس اصلی بازی, کلیت داستانش و شخصیتاش و ... ۱۰۰٪ تعریف شده. فقط میخوان ببینن طرفدارای سری دوس دارن رو کدوم بخش بیشتر فکوس بشه. مثلا شخصا دوس دارم مثل نسخه ی اول توی سیاره های مختلف بگردم و چیزای جدید پیدا کنم. این نظر سنجی مهمترین کارش اینه که اولا نشون میده مردم بیشتر شوتر میخوان یا RPG و بعد اینکه میخوان بیشتر بازی روی داستان تمرکز داشته باشه و محیطای محدودتر یا روی گشت و گذار و محیطای جدید و دنیای خیلی بزرگ یا نه فقط اکشن محض.
Bioware بدون هیچ شکی توی بدترین حالت جزو ۱۰ تا استودیوی برتر بازی سازی به حساب میاد پس طرفدارای ME نباید نگران باشن, کار بچه ها درسته :d

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
یکی از آرزوهای من اینه که هر سیاره ای میبینیم بتونیم بریم توش. و متاسفانه جز نسخه ی اول اونم به صورت محدود دیگه این موضوع تکرار نشد. واقعا جالب و لذت بخش بود.

همینطور امیدوارم تعداد همراهامون زیاد باشه مثل مس افکت2 ! تو ME2 شپرد از بین 12 نفر میتونست برای همراهی خودش انتخاب کنه ولی تو مس افکت3 شد 7 نفر. امیدوارم تعدادش در حد همون بالای 10تا باشه که به شدت به جذابیت و تنوع بازی اضافه میکرد.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
یکی از آرزوهای من اینه که هر سیاره ای میبینیم بتونیم بریم توش. و متاسفانه جز نسخه ی اول اونم به صورت محدود دیگه این موضوع تکرار نشد. واقعا جالب و لذت بخش بود.

همینطور امیدوارم تعداد همراهامون زیاد باشه مثل مس افکت2 ! تو ME2 شپرد از بین 12 نفر میتونست برای همراهی خودش انتخاب کنه ولی تو مس افکت3 شد 7 نفر. امیدوارم تعدادش در حد همون بالای 10تا باشه که به شدت به جذابیت و تنوع بازی اضافه میکرد.
No Man's Sky دوست داری انگار:D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
داریم در مورد بایوور حرف میزنیم ـا . اعتماد به نفسش ـو از دس داده ؟ پایانش بد بود که با extended cut درست شد . پس لازم نیست نگران پایان بازی باشیم .
همون شپردی که میگی رو باییور ساخته . پس میتونی یکی دیگه ـم بسازه .

هستند استدوهایی که شاهکار خلق کردن و هرگز دوباره موفق به تکرار شاهکارشون نشدن!!! Duke بعد از 14 سال میاد و فاجعس! Diablo III بعد از 12 سال میاد و Loot Table به حدی فاجعس که کلی از گیمرها, چند ماه حتی Log in نمیکنن!!!BATTLEFIELD - Bad Company 2 یه شاهکار تو زمینه ی آنلاین, 3 میاد و یه موفقیت کامل و اما 4 میاد و یه فاجعه ی کامل برای من که طرفدار بازی هستم! و درمورد BioWare هم این مساله هست! کافیه یه مقایسه بین نسخه ی اول و دوم Dragon Age داشته باشید! برای من که طرفدار سرسخت نسخه ی 1 بودم, 2 از کابوس هم وحشتناکتر بود!!! پس اینکه ما بیایم بگیم این بازی رو ساختن پس بازم میتونن خیلی درست, دست کم با تجارب من, نیست!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر