نصب بازی دیجیتالی بدون نیاز به آپدیت جدید ( داشتن یک آپدیت قدیمی )

hurricane1996

کاربر سایت
Feb 1, 2018
1
سلام.

این روش نیاز داره که یکی از آپدیت های قدیمی رو داشته باشید.

حالا اینجا با بازی Battlefield 1 میریم جلو که آخرین آپدیت موجود براش 1.07 هست و من 1.06 رو دارم.

خب قبل از اینکه بازی رو در لیست دانلود بذارید ابتدا نیاز هست تغییراتی در بخش Rules های برنامه PSX انجام بدیم.

برنامه PSX رو باز کنید و در تب Setting مقادیر زیر رو در فیلد Rule: قرار بدید.

Code:
 *.pkg*|*.pup*|*.vpk*|*.json*|

خب حتما apply بزنید.

میریم پای کنسول.

بازی رو از library بذارید دانلود، در بخش لاگ ببینید یک فایل json با آیدی بازی که در اینجا میشه CUSA02429_00.json بهتون میده. دانلود کتید و در بخش دیتا ها قرار بدید.

فایل بعدی که بهتون میده یک json دیگه هست ( تنها درصورتی این فایل رو میده که بازی آپدیت داشته باشه ) که در اینجا برای من UP0006-CUSA02429_00-BATTLEFIELD01000-A0107-V0100.json هست.

این فایلی هست که باید تغییرات داخلش اعمال کنید.

فایل رو از طریق این سایت باز کنید. ( آدرس رو وارد کنید و تیک رو بزنید )
001.PNG

Code:
 http://pro.jsonlint.com/

خب بهتون یه سری براکت میاره که آدرس فایل های آپدیت و حجمشون و hash اسم اون فایل ها رو داره.
طبق عکس کامل توضیح دادم فکر نکنم جایی مشکلی وجود داشته باشه.

002.PNG

خب فایل آپدیت جدید ما دارای 2 فایل آپدیت هست که در آپدیت جدیدتر تعداد فایل های آپدیت همانطور که در عکس بالا مشخه 3 عدد هست. پس باید تغییراتی انجام بشه.

عکس تغییرات انجام شده روی فایل بالا گذاشتم، طبق نوشته های روی عکس بالا متوجه تغییرات خواهید شد.

003.PNG

مقدار hashvalue هم از سایت زیر کمک بگیرید.
Code:
 http://www.md5hashgenerator.com/
اسم فایل به همراه پسوند بدید بهتون hashvalue رو میده و جایگزین کنید.
* hashvalue هر فایل متفاوت هست دقت کنید.
خب بعد از تغییرات روی فایل رو با همان اسمی که آپدیت جدید هست ذخیره کنید ( که برنامه psx فایل رو بشناسه و پروکسی بزنه )

UP0006-CUSA02429_00-BATTLEFIELD01000-A0107-V0100.json

حالا مجددا بازی رو از لیست دانلود حذف کرده ( تو لیست گذاشتیم که بتونیم اطلاعات بازی رو در بیاریم، ولی چون حجم json ها کم هست سریعا توسط psx پروکسی میشه و از نت دانلود میکنه برای اینکه مجددا این اطلاعات رو از psx بگیره کنسول به جای اینترنت باید مجددا داخل لیست دانلود قرار بدید.

با اومدن در لیست دانلود در بخش لاگ دقت کنید که فایل های درخواستی به درستی شناخته بشه و دانلود بشه.

اگر همه مراحل رو درست رفته باشید میبینید که آپدیت قدیمی رو داره به جای آپدیت جدید میگیره، بعد این که جند گیگ دیتای موردنیاز برای ستاپ گرفته شد ، با باز کردن بازی میبینید که میگه آپدیت جدید اومده برای بازی.

و یک ایده خیلی جالب نمیدونم که جواب میده یا نه ولی خب یکی از دوستان تست کنه شاید جواب داد :D

اگر اون فایل id.json رو که گفته بودم در پوشه آپلود قرار بدید مشاهده کرده باشید میبینید که لینک های اصلی بازی داخلش قرار داره، حالا فکری که به ذهن آدم میرسه:
میتونیم hash value فایل هارو دربیاریم و اسم فایل هارو هم تغییر بدیم و جای بازی battlefield دیتای یکبازی دیگه نصب کنیم!!!!!
تست نکردم من ولی احتمال زیاد باید جواب بده! تغییر id بازی هم نیازه کلا باید id.json کلا تغییر بکنه. حالا دوستان یه خلاقیتی
یه خلاقیتی به خرج بدند شاید بتونن به این روش بازی دیگه ایی رو جای یکی دیگه نصب کنند.
اما من تغییراتی که روی فایل id.json انجام دادم مثل اسم بازی عکس و ... که اعمال نمیشد روی بازی !! شاید جایی به مشکل
خوردم یا کلا فایل id.json بی ربط هست به بازی.

خب اگر سوالی بود بپرسید.

سلام خسته نباشی عزیز یه فیلم اموزش از نحوه انجام کاری که بالا انجام دادی میتونی ضبط کنی بخدا مردیم از بس اپدیت کردیم
اموزشی که دادید گیج کننده است

ahmad_final

کاربر سایت
May 26, 2006
241
نام
Ahmad
سلام خسته نباشی عزیز یه فیلم اموزش از نحوه انجام کاری که بالا انجام دادی میتونی ضبط کنی بخدا مردیم از بس اپدیت کردیم
اموزشی که دادید گیج کننده است
دقیقا منم همین درخواستو داشتم
ای کاش یه ویدئو هم قرار میدادن از نحوه ی انجام این کار
مطمئنم خیلی ها مثل من و شما ممتظر یه همچین ویدئویی هستن

سلام خسته نباشید یک راه جدید اومده که نیاز به این کارا هم نداره ادمین عزیز من کاسبه جمهوریم دنباله اپدیتام بودم که همکارمو دیدم گفت یه راه جدید بلده که 500 تومن میگیره یاد میده راهه شمارو بهش نشون دادم مسخرم کرد ادمین جان ببین میتونی پیدا کنی والا کمرمون خم شد از بس دنباله این اپدیتا دوییدیم ممنونم
سلام
خوبی؟
اون روشی که دوستت میگفت رو فهمیدی بالاخره؟
اگه آزه به ما هم یاد بده
ممنون

Last edited by a moderator:

Elytie

کاربر سایت
Sep 15, 2011
2
سلام
ممنون از آموزشتون
لطفاً راجع به تغییر hashValue واضع تر توضیح بدین، چون نفهمیدم مقدارشو از کجا پیدا کنیم و جایگزین کنیم.

Elytie

کاربر سایت
Sep 15, 2011
2
بازم ممنون بابت آموزش مفیدتون
راجع به مقدار هش توضیع داده بودین منتها مشکل کار از کم دقتی خودم بود.
ولی یه کار دیگه که میمونه اینه که آخر کار باید فایل json رو تولید کنیم که برای این کار میتونین تمام کدهای ویرایش شده رو کپی کنید و در سایت
JSON Generator – Tool for generating random data
قرار بدین و فایلتون رو تحویل بگیرین.

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
فایل رو چه جوری باید سیو کنی؟ منظورم اینه بیاری تو سیستم خودت فایل رو
چون ما آدرس فایل رو از نت میدیم بهش دیگه
دکمه Save As نداره؟
منم فک میکنم سر اینجا گیر کردم
اومدم اپدیت h1z1 رو نصب کنم ولی نشد
اگه ی فیلمی صاحب تاپیک درست میکرد مشکل حل میشد
سلام.

خوردم یا کلا فایل id.json بی ربط هست به بازی.

خب اگر سوالی بود بپرسید.
داداش هستی
اگه میشه ی فیلمی ازش درست کن دستتم درد نکنه

آخرین ویرایش:

aliasm

کاربر سایت
May 21, 2017
35
دقیقاً همینطوره و کلا نمیشه به اینترنت متصل شد. من یک جا آگهی خوندم که طرف بازی های آفلاین یعنی همین بازی های هکی رو آپدیت می کرد بدون قفل شدن البته فکر کنم خالی بسته بود چون عملا نمیشه بدون متصل شدن به اینترنت و شناسایی آپدیت جدید این کار رو انجام داد.
چرا میشه با وصل کردن هارد به دستگاه و انتقال بازی به یک ps4 دیگه و اپدیت کردن و برگردادن مجددبه دستگاه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر