نسخه PC عنوان Vanquish در راه است؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Vanquish-feature-672x372.jpg

آقای Atsushi Inaba از بنیان گذاران استودیوی Platinum Games ضمن مصاحبه با سایت Kotaku اشاراتی به نسخه PC عنوان Vanquish داشت.

از وی پرسیده شد که آیا رویکرد صنعت بازی سازی ژاپن در طی سال های اخیر در قبال پلتفرم PC عوض شده است؟ وی پاسخ داد:
شاید. اما صادقانه بگم، ما با Valve دوستان خوبی هستیم و اغلب اوقات به استودیو اونا میریم. ما به اونجا میریم و پرسه میزنیم و در مورد چیزهای متفاوتی صحبت میکنیم. ما به استیم علاقه داریم و قطعا دوست داریم بر روی ویندوز بازی منتشر کنیم. در حال حاضر ما در جایگاهی هستیم که ناشر ازمون میخواد بازی بسازیم. پس اگر یه ناشر نخواد نسخه PC عرضه بشه، پس نسخه PCـیی در کار نخواهد بود و قضایا واقعا اینجوری دنبال میشه.
وقتی که از وی درباره نسخه احتمالی PC عنوان Vanquish پرسیده شد، وی جواب داد:
هممم... اگر ضبط رو متوقف کنین، میتونم در مورش صحبت کنم

پیشتر نیز وبسایت TSSZNews به نقل از یک منبع داخلی، خبر از پورت بالقوه برخی از عناوین کمپانی SEGA با "اولویت بالا" خبر داده بود که در بین آن ها عنوان Vanquish به چشم میخورد.

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
اگر دوستان دیگه هم مثل من Vanquish رو نسل قبل تجربه کرده باشن ارزو میکنن نسخه PC با رزولیشن 1080 و 60 فریم عرضه بشه
گیم پلی بی نقص ، هیجان و آدرنالین خالص:x

• Like
Reactions: sadegh93

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
وقتی شینجی میکامی کارگردان یه بازی باشه شما چیزی جز شاهکار نخواهید داشت
مثل The Evil Within نه؟ :D
البته بازی خوبی بود. اما به اندازه خوبی هایی که داشت، نکات منفی داشت. یه جاهاییش رسما حال آدمو به هم میزد.

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
مثل The Evil Within نه؟ :D
البته بازی خوبی بود. اما به اندازه خوبی هایی که داشت، نکات منفی داشت. یه جاهاییش رسما حال آدمو به هم میزد.
شما نمیتونی به evil within بگی بازی بد و البته قبول دارم که شاهکار هم نبود
بهرحال بعضی وقتا اساتید هم اشتباه میکنن ولی به نسبت که نگاه کنید بیشتر آثار میکامی در رده ی خیلی خوب تا عالی بودن

• Like
Reactions: NO XONE

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر