نسخه PC بازی MGR: Revengeance اکنون موجود و قابل بازی می باشد

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
62065760010545702779.jpg

نسخه PC بازی MGR: Revengeance اکنون موجود و قابل بازی می باشد

در حالی که شرکت کونامی تنها از نسخه های کنسولی بازی Metal Gear Rising: Revengeance رونمایی کرده، ولی گویا نسخه PC این بازی در حال حاضر کاملا موجود است و در شرکت کونامی قابل بازی می باشد. چند وقت پیش بود که کونامی اعلام که آنها در حال تصمیم گیری برای نسخه PC بازی هستند و در حالی که هیچ رونمایی رسمی از این نسخه بازی به عمل نیامده است؛ اکنون کوجیما عکسی از نسخه PC بازی منتشر کرده است!

83901708498512448982.jpg

نسخه Limited Edition بازی Metal Gear Rising: Revengeance شامل یک لباس Cyborg اضافی برای رایدن می باشد که همان طور که در تصویر می بینیم کوجیما در حال بازی نسخه PC بازی با دسته X360 می باشد. شاید برخی این را به عنوان یک کنایه در نظر بگیرند ولی این طور که به نظر می رسد در حال حاضر بازی برای PC کاملا پورت شده و قابل بازی است.
نکته قابل توجه این است که آقای Korekado Yuji که سمت برنامه نویس ارشد Kojima Productions را بر عهده دارد این موضوع را تایید کرده است که این تست بر روی نسخه PC بازی صورت گرفته است!
علاوه بر این او هیچ صحبتی از این که بازی بر روی devkit کنسول X360 انجام می شده به میان نیاورده است و این بدین معناست که ورژن PC بازی اکنون موجود و قابل بازی می باشد.

حال سوال اصلی این است که کونامی چه زمانی قصد انتشار نسخه PC این عنوان را خواهد داشت.

منبع

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
حالا کوجیما باشه یا نباشه چه فرقی به حال منو شما داره؟ اصل خبر که فرقی نمیکنه. نکنه افت داره براتون که کوجیما MGR بازی کنه؟ :-/
فردین کلا این کوجیما در همه حال یه سورپرایزی داره. یهو دیدین 2-3 روز دیگه گفتن این عکس کوجیما بوده ولی تو لباس مبدل بوده. :D
ای شا الله بازی واسه PC منتشر میشه. چون دیگه الان 100 در 100 مشخص شد نسخه ی PC دیگه کاملا آماده و محیا هست.

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
اتفاقا میخواستم همینو بگم,خب همه بازیا با Pc‏ ساخته میشن از کجا معلوم این نسخه Pc‏ باشه?!

" نکته قابل توجه این است که آقای Korekado Yuji که سمت برنامه نویس ارشد Kojima Productions را بر عهده دارد این موضوع را تایید کرده است که این تست بر روی نسخه PC بازی صورت گرفته است"

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
تادیروز متال گیر بد بود اصلا خوب نبود برا pcچی شد یهو همه عاشقش شدن :))
یک چیزی برا من جالب تره اینه که تا دیروز همه می گفتن فقط PC ، حالا شدن فن بوی کنسول . یعنی خدان .
شما ؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
تادیرزو متال گیر بد بود اصلا خوب نبود برا pcچی شد یهو همه عاشقش شدن :))
خخخخخ.از این تا دیروز ها زیاد میتونیم بگیم ما:D
مثال:
تا دیروز که Alan Wake عشق بود بعد خز شد
تا دیروز که Dark Souls عشق بود بعد یهو خز شد
و ...

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اینجور بازی ها روی pc احتیاج به دسته کنسولی داره که اکثرا هم ندارن..
کی گفته ندارن؟
مگه یه دسته سیم دار 360 چنده قیمتش؟

تازه خود دسته معمولی pc هم هستن که با emulator راحت میشه بجای دسته 360 قالب کرد به کامپیوتر .
تازه خودم هم دارم با دسته ps3 روی کامپیوتر بازی میکنم که بجای دسته بی سیم 360 برای ویندوز قالب کردم به کامپیوتر با emulator .فقط کافیه یه گیرنده مخصوص بلوتوث بگیری برای این کار:d بعدشم با برنامه motionjoy و علی یارت:d

یعنی هر طوری شما فکر کنی pc میچرخه چون قابلیت چرخش 360 درجه رو داره :d بر عکس ایکس باکس360 که فقط اسمش 360 هست:d

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
مگه قرار نبود MGR فقط برای Xbox 360 و PS3 عرضه بشه ؟
حتی تو یکی از تریلرهاش هم در آخر فقط لوگوی این دو کنسول درج شده بود :|

---------- نوشته در 07:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:20 PM ارسال شده بود ----------

کسى که توو عکس داره بازى ميکنه کوجيما نيست .. اصلاح کنيد.
شما چجوری از این زاویه تشخیص دادی این کوجیما نیست؟ :|:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر