نسخه pc بازی DMC متفاوت هست

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
درود
اگر شما هنوز بازی DMCرا بازی نکرده اید باید بدانید که نسخه PCبازی متفاوت تر از نسخه کنسولی هست !

نسخه PCعلاوه بر موس و کیبورد از گیم پد هم پشتیبانی می کند که گیم پلی را به مراتب سریع تر می کند
علاوه بر ان از لحاظ تنظیمات گرافیکی تفاوت های زیاد یبیان نسخه PCو نسخه کنسولی وجود دارد
تنظیماتی که در graphics settings بازی وجود دارد به شرح زیر

resolution, toggle vertical sync, enable HD textures, HD antialiasing and HD shadows and four general quality settings: Low, Medium, High and Ultra

سیستم تست شده برای PCi7 975, 6 GB RAM and a 580 GTX هست دراخر بازی روی XBOX360 خوب هست ولی نسخه PCان متفاوت تر خواهد بود
نسخه PCبازی January 25, 2013. منتشر می شود .

Low with HD options off

Ultra with HD options enabled

Low with HD options off

Xbox 360 version

Low with HD options off

Xbox 360 version

آخرین ویرایش:

ROGamer

کاربر سایت
Dec 7, 2012
86
میدونستم ... تو کل بازی ها کلا نسخه ی pc فرق میکنه یک چیزه مشخصیه اینم معلوم نسخه ی pc ش هم مانند sleeping dogs های رس تکسچر های خیلی متفاوتی داره (البته این مثال نزدیک بود ) و از لحاظ طراحی جزییات و انیمیشن ها گرافیکی زیبایی رو خواهیم دید...
نسخه ی ps3 هم گرافیک خوبی داشت ولی نسخه ی pc چیزه دیگه ای میشه واسه همین من فقط یه مرحلشو رفتم رو ps3 تا همون boss اول ...کلا نسخه ی pc بازی های مالتی خیلی متفاوت ترند فقط همون انتی الیازش به کل نسخه ی کنسول میارزه دیییی...کلا تو هر دوذان و نسلی همبن طوره...
مثلا بازی هایی که با frostbite , cryengin , red ,...ساخته میشه نسخه ی pc کلا فرقش زمین تا اسمون ...

ROGamer

کاربر سایت
Dec 7, 2012
86
تصاویر خیلی کوچیک هست ولی ما که تفاوت خاصی نمیبینیم..

دادا برا دیدن بود اینهمه بازی بود باید میدیدی یکی مثل شما تو کرایسیسم فرقی نمیبینه ... من مشکله شمارو میدونم ;)
به تکسچر ها نگتهی بنداز تا نزدیک بودن به یک انیمشن رو حس کنی. سایه زن ها رو ببین و غیره فارسی گفتم بفهمی :D ... صاف بودن لبه هارو ببین ...اینا هیچ وقتی خود گیم اومد اون 32x انتی الباز رو که زدم اونموقه و بیا بگیرش تفاوت که هیچ تفاوت فرا زمینی راه میندازم واست نگو نه اینکارو میکنم...

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
دادا برا دیدن بود اینهمه بازی بود باید میدیدی یکی مثل شما تو کرایسیسم فرقی نمیبینه ... من مشکله شمارو میدونم ;)
به تکسچر ها نگتهی بنداز تا نزدیک بودن به یک انیمشن رو حس کنی. سایه زن ها رو ببین و غیره فارسی گفتم بفهمی :D ... صاف بودن لبه هارو ببین ...اینا هیچ وقتی خود گیم اومد اون 32x انتی الباز رو که زدم اونموقه و بیا بگیرش تفاوت که هیچ تفاوت فرا زمینی راه میندازم واست نگو نه اینکارو میکنم...

یه چیز بسیار مهم دیگه رو نگفتی که داخل عکسها مشخص نیست .اجرای بازی و کات سکانسها با همچین گرافیکی روی 60 فریم:d

Not Be Ok

کاربر سایت
Jan 7, 2013
218
تفاوت خیلی زیاد هست
کافیه به عکسهای زیر نگاه کنید:
h7199_dmcis.jpg

u961_dmis2.jpg

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
تفاوت خیلی زیاد هست
کافیه به عکسهای زیر نگاه کنید:
h7199_dmcis.jpg

u961_dmis2.jpg

عزیز تصاویر xbox360 اشتباه هستند می تونی تو خود منبع هم ببینی اونی که گذاشتی مربوط میشه Low with HD options offنسخه pc!
این تصویر نسخه کنسولی هست نه اونی که شما گذاشتی !

http://www.ign.com/articles/2013/01/16/dmc-the-pc-version-difference

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
چرا عکسها رو با اون resolution داغون آپلود کردید؟ تو منبع که برای pc فول اچ دی و برای کنسول 720p هستش؟

Low with HD options off

Low with HD options off

Xbox 360 version

Low with HD options off

Xbox 360 version

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
تصاویر Ultra متعلق به نسخه PC هستند نورپردازی تو نسخه PC بهتره تو هر نمونه عکس فقط آخرین عکس‌ها برای نسخه 360 بازی هست.

ROGamer

کاربر سایت
Dec 7, 2012
86
یه چیز بسیار مهم دیگه رو نگفتی که داخل عکسها مشخص نیست .اجرای بازی و کات سکانسها با همچین گرافیکی روی 60 فریم:d

دادا راس گفتی اینقد عجله داشتم که اینو نگفتم من این pm و تو 5 سثز گذاشتم :d رو 30 فریم واقعا این بازی جواب مارو نمیده فقط 60 فریم 30 فریم برا...:d
یه عده میان میگن نسخه ی xbox رو هم نور شو کمتر کنی میشه مثل pc اخه داداشه من تو ببین سایه زن ها اصلا عمقشون فرق میکنه تکسچر ها اصلا نسخه ی 360 رو دقت کنید میبنید که حتی لحاظ کیفیت بافت ها از low هم بایین تره چرا انکار کنیم این موضوع رو ..این نوری که شما ازش حرف میزنید از رو نادونیه این نور نیست این گرفته شده از ابشن های shader هستش sسsao چیزی که اصلا نسخه ی کنسولش اصلا وجود نداره چیزی در slow ssao...یه جورایی مثل بازی sd که نسخه ی کنسول طراحی بدن یارو , و محیط بلاستیکی بود ولی نسخه ی pc فوقولاده انیمشنی بود و ابشن به طور کلی متفاوت بود...

این نمونه مثال تو pardis زیاد بود من موندم چرا این pardis جهانی نمی شه با چنین نظرات و کاربران - _ -

از همه اینا بگذریم همون انتی الیاز و 60 فریمش کلا تفاوت رو فرا ز مینی میکنه قبول کنید من گفته هام واسه کسایی ه که عاقلن من طرف چیزی رو که بهتره میگیرم حقیقت...دیگه چه عرض کنم به طور کلی باید بگم خیلی خیلی بهتر یا بهتر بگم اصلا نباشید مقایسه بشن کنسول و pc این حقیقت و باید بذیرفت...شمارو باید نشونتون داد با حرف متوجه نمیشید اینچیزارو شاید هم بشید ولی خوب چاره ندارید...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر