نسخه Beta بازی Arma 3 عرضه شده است.

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
Bohemia Interactive در تاریخ 25 ژوئن نسخه Beta بازی Arma 3 را عرضه کرد.
ویژگی های نسخه Beta:
1- جزیره ای به وسعت 20 کیلومتر مربع
2- 20 تا اسلحه
3- 18 وسیله نقلیه
4- سه تیم(فرقه)
5- هشت مرحله
6- چهار سناریو برای قسمت Multiplayer
7- چهار تا
challenge
8- ویراشگر سناریو ها
9-پشتیبانی از Mod

arma-3-e3-header-shots.png

کارگردان Jay Crowe می گوید:" نسخه Beta فرصت بزرگی است برای ما تا بازیکنان را در توسعه بازی Arma3 سهیم کنیم.
با وجود تغییرات جدید در قسمت Single Player ، سناریو های قسمت Multiplayer و محتوای جدید Sandbox، ما قصد داریم معنای درست نبرد های ترکیبی را در بازی Arma 3 به بازیکنان نشان دهیم."
انهایی که در نسخه Alpha بازی Arma3 شرکت داشته اند با دانلود اپدیت در Steam می توانند به نسخه Beta دسترسی داشته باشند.
انهایی که نسخه Alpha بازی را تجربه نکردند، می توانند نسخه Beta بازی را خریداری کنند. در واقع نسخه beta شما در زمان عرضه به نسخه کامل تبدیل خواهد شد.
نسخه عادی(نسخه Beta)بازی Arma3 برای شما 45 دلار هزینه خواهد داشت. یا می توانید نسخه
Digital Deluxe بازی Arma3 را به قیمت 60 دلار خریداری کنید
برای انهایی که مایل هستند از توسعه بازی حمایت بیشتری کنند، می توانند نسخه Supporter بازی Arma3 را به قیمت 92 دلار از فروشگاه Bohemia بخرند.
قیمت هر یک از نسخه های ذکر شده به محض عرضه شدن نسخه نهایی و کامل بازی افزایش خواهد یافت.

[FONT=AllerRegular, sans-serif]منبع:

[/FONT]

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من نسخه آلفا رو که قبلا عرضه شده بود رو بازی کردم بسی حال داد و اینم بگم بازی از لحاظ هدف گیری و .... روان تر شده و بسیار طبیعی تر . اگر فقط لامصب دلار ارزونتر میشد مخریدمش حتما چونکه دست بتل رو از پشت بسته از لحاظ واقعی بودن و ...

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
ممنون بابت خبر. اگه لطف کنی فونت و تغییر بدی که بشه خوند ممنون میشم .

=====================================

این نسخه با نسخه ای که چند وقت پیش عرضه شد چه تفاوتی داره ؟! تاریخ نسخه اصلی مشخص نیست ؟!

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
- - -ویرایش - - -

من نسخه آلفا رو که قبلا عرضه شده بود رو بازی کردم بسی حال داد و اینم بگم بازی از لحاظ هدف گیری و .... روان تر شده و بسیار طبیعی تر . اگر فقط لامصب دلار ارزونتر میشد مخریدمش حتما چونکه دست بتل رو از پشت بسته از لحاظ واقعی بودن و ...

ولی فاجعه فریم میده اون هم واسه یه تکنیکال و هدفگیری های میلیمتری خیلی رو اعصابه.

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
این بازی نقطه مقابل کال آف هست به نظر من . سوتی بدی مغذت رو دشمنا پخش میکنن کف زمین . مثل کال نیست دشمن ها مثل نقل و نبات بیان جلوت تا بزنیشون به به :bighug:

SHRam

کاربر سایت
Jan 13, 2013
73
نام
شهرام
هدف گیری و درکل شلیک در نسخه دوم که کاملاً کودنانه و مضحک بود. حتی در حالت تک-تیر نمی تونستی یک هدف رو در فاصله ی 20 متری زمین بندازی و در کل مهم نبود لوله تفنگ در چه راستایی است، گلوله طبق برنامه نویسی مهندسان به طرفی که براش تعریف شده بود می رفت. توو این بازی برای خیلی واقع گرایانه کردن بازی از واقعیت دور شده اند. در مقام مقایسه این و Project reality، جز گرافیک بهتر چیز جدیدی ارائه نمی ده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر