نسخه ی Wii U ی Assassin's Creed III تفاوتی با دیگر نسخه ها ندارد

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بنابر گفته های Alex Hutchinson، کارگردان بازی Assassin's Creed III، نسخه ی Wii U ی این بازی هیچ تفاوتی با نسخه های PS3 و X360 ندارد.

ac3-connor-art-seen-this-before.jpg

وی در مصاحبه با GI International، به این موضوع اشاره کرد که نسخه ی Wii U دقیقا همانند دیگر نسخه های بازی است و نسبت به آنها کوچکتر یا ضعیف تر نیست.

همیشه کار با یک سخت افزار جدید چالش برانگیز است، روزی که شما با کنسول جدیدتان به خانه می آیید بسیار هیجان انگیز است.

البته با توجه به دسته ی GamePad، کنترل ها متفاوت خواهد بود. همچنین می توان از صفحه ی نمایش GamePad برای نمایش نقشه یا مجهز شدن به سلاح های مختلف استفاده کرد.

Assassin's Creed III در تاریخ 18 نوامبر در آمریکا و 30 نوامبر در اورپا برای Wii U عرضه خواهد شد.

منبع

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
اول که ملت نمی فهمیدن اون تریلر تبلیغاتی 60 فریم، صرفا تبلیغاتیه و خبری از 60 فریم توی نسخه های کنسولی نیست؛ بعد سرو کله WiiU پیدا شد و یه سری فن و ترول جدید به طبع بوجود می آد (بخوانید فرصت شغلی!) .
بعد سرویس کرده بودن که این کنسول WiiU خَیلی قویه و فرقه اساسین 3 رو 1080p ساپورت میکنه! الان هم که میگن با نسخه های دیگه فرقی نمیکنه؛ کسی هست نتونه پیش بینی کنه وقتی بازی اومد چقدر از نسخه های PS3 و X360 ضعیف تر از آب در میاد نسخه ی WiiU ـش؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
روزی چند تا خبر از تحسین این کنسول میاد یکیشو نمیزارن یکی حرف میزنه که ضعیفه سریع ترجمه میشه
آخه هیتری تا کی؟

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
روزی چند تا خبر از تحسین این کنسول میاد یکیشو نمیزارن یکی حرف میزنه که ضعیفه سریع ترجمه میشه
آخه هیتری تا کی؟

چون بحث ترجمه شد، با اجازتون بنده دخالت می کنم.

بنده نه هیتر این کنسول هستم و نه طرفدارش، شما خودتون هم فعالیت بنده رو در قسمت Wii U ی همین فروم مشاهده کردین. خودم هم خبر های خوب زیادی در مورد Wii U ارسال کردم. اینم نمونه هاش:

http://forum.bazicenter.com/thread68777/

http://forum.bazicenter.com/thread69337/

http://forum.bazicenter.com/thread65747/

پس فکر کنم دیگه بحثی روی جهت گیری مترجم باقی نمی مونه.

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
آخه هیتری تا کی؟

دوست خوب ترجمه خبر چه ربطی به بحث هیتر بودن و این حرف‌ها داره؟!

شما متن خبر به دلت نمی‌شینه اونوقت مترجم رو مقصر می‌دونید؟!!

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
بابا ortegoli عزیز، nevan که از WiiU بد نگفته، حتی توی خبر هم که از WiiU بد گفته نشده. گفتن که اصلا ضعیف تر از 360 و PS3 نیست که این خودش یه تعریفه! توی متن اصلی هم کار کردن با یک سخت افزار جدید سخته ولی با این حال نسخه ی WiiU هیچ کم و کاستی نسبت به نسخه های دیگه نداره!
شما هم دیگه اینقدر سریع غیرتی نشو!

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
آخه هیتری تا کی؟
شما نینتندو فن ها هم ترکوندین ها!
تعصبی ترین سونی و ماکرو فن ها هم قابل مقایسه با شما نیستن!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
نه داداش من من منظورم این نیست
هر وقت اسم نینتندو میاد همش حرف های قبلی تکرار میشه
آقایون برید سیاست های نینتندو رو بخونید بعد با هم بحث می کنیم
اگر لحنم تند بود آقا مرتضی ببخشید

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
کلا بعضی خبرها مفهومی شده عزیزان من کار گردان گفته به خوبی نسخه های دیگه هست چون این نگرانی وجود داشت که روی wii u چون سخت افزار جدید هستش به خوبی دو نسخه ی دیگه نباشه این رو گفته ولی نسخه ی wii u 1080 هست و بهتر هست

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
جالبه گفته شده با نسخهی PC هم فرقی نداره
خوب اگر با PC هم فرق نداشته باشه فقط یک پورت ساختن معلومه که نباید فرق کنه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آخه هیتری تا کی؟

شما اگه خيلي از اين وضع ناراحتي كسي واستون دعوت نامه نفرستاده ميتونيد بريد تو همون انجمن خودتون بگيد اين خبرو تحريف كنن بذارن اساسين 3 روي wii u بصورت 4k و 120 فريم اجرا ميشود:))

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
شما اگه خيلي از اين وضع ناراحتي كسي واستون دعوت نامه نفرستاده ميتونيد بريد تو همون انجمن خودتون بگيد اين خبرو تحريف كنن بذارن اساسين 3 روي wii u بصورت 4k و 120 فريم اجرا ميشود:))
تحریف من واقعیت ها رو عوض نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر