نسخه ی ویتا بازی Need for Speed: Most Wanted هیچ تفاوتی با نسخه ی PS3 ندارد!!!

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,746
نام
علی
به نام خداوند بخشنده ومهربان ...

طبق سخنان آقای Matt Webster طراح بازی
Need for Speed: Most Wanted نسخه ی ویتا این بازی، بدون در نظر گرفتن تراکم حجمی بازیکنان در بخش آنلاین، دقیقا همانند نسخه ی PS3 این بازی می باشد!

NFSMW-Vita.jpgآقایWebster در مصاحبه با Ps blog اعلام کرد که مهمترین بخش نسخه ی PS Vita بازی، این اجازه را میدهد بازی غیر متقارنی داشته باشید که به کاربران اجازه کسب امتیازات در بخش چند نفره و تک نفره را می دهد.

"اگر شما بخش single-player (تک نفره) را انجام دهید و پس از آن قصد بازی کردن در بخش muliplayer (چند نفره) را داشته باشید، SpeedPoint هایی که شما در بخش تک نفره کسب کرده اید، برای شما پیشرفتی در بخش چند نفره شما هم حساب خواهد شد، این موضوع دقیقا در نسخه PS Vita نیز صدق می کند و مشابه نسخه ی کنسولی این بازی خواهد بود. شما هر امتیازی که در Ps Vita بدست آورید توسط سیستم Autolog 2 در PS3 شما نیز اعمال خواهد شد. این سیستم یک سیستم یک پارچه امتیازی است که ما در بازی Need for Speed: Most Wanted خلق کرده ایم. "

"تمامی اعمالی که که گیمر در بازی آن را انجام بدهد در پایان منجر به دریافت SpeedPoint خواهد بود. این امتیازات وضعیت شما را در لیست تحت تعقیب تعیین خواهد کرد، با این سیستم امتیاز دهی شما میتوانید امتیازهای دریافتی خود را در مقایسه با دوستان خود بدانید یا اینکه از رسیدن امتیازات لازم خود برای رسیدن به راننده تحت تعقیب بعدی اطلاع بدست بیاورید. با وجود داشتن این سیستم امتیاز دهی شما میتوانید وضعیت امتیازی خود در بخش muliplayer، تعداد خودروهایی رو که آزاد کرده اید باز و بسیاری از موارد دیگر اطلاع پیدا کنید. "

Webster هم چنین اذعان داشت که نسخه ی PS Vita بازی دارای تعدادی مراحل و مسابقاتی نیز که مخصوص ویتا خواهد بود دارد تا کاربران با انجام آنها بتوانند SpeedPoint های مخصوصی را بدست آورند.

NFS: Most Wanted در تاریخ 30 اکتبر در آمریکای شمالی و دوم نوامبر در بریتانیا برای کنسول های PC,PS3,PS Vita و Xbox360 منتشر می شود.

منبع
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر