نسخه ریمستر بازی Need for Speed: Hot Pursuit در آمازون لیست شد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
به‌نظر می‌رسد شایعات مربوط به بازسازی بازی Need for Speed: Hot Pursuit صحت دارند و نسخه ریمستر این بازی در راه است. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

Need-for-Speed-Hot-Pursuit.jpg

در ماه June بود که وب‌سایت VentureBeat از ریمستر شدن عنوان Need for Speed: Hot Pursuit خبر داد. با اینکه شرکت EA هنوز در خصوص این موضوع هیچ صحبتی نداشته، اما ساعاتی پیش بازی مذکور پس از قرار گرفتن بر روی فروشگاه آنلاین نیوزیلندی Mighty Ape، بر روی فروشگاه آمازون نیز لیست شد. طبق اطلاعات درج شده در آمازون، این بازی در تاریخ 13 نوامبر برای نینتندو سوئیچ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

هنوز مشخص نیست که تاریخ و پلتفرم‌های ذکر شده در آمازون دقیق هستند یا خیر، اما گزارشگر ونچربیت (جف گراب) پیش‌تر عنوان کرده بود که ریمستر این عنوان برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد. EA نیز در جریان EA Play به طرفداران وعده داده بود که بازی‌های بیشتری را برای Nintendo Switch عرضه می‌کند، بنابراین باید دید که در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

شایعات عرضه بازسازی سه‌گانه Mass Effect نیز برای مدتیست که به‌گوش می‌رسد. آیا کاپیتان شپرد هم مانند Need for Speed: Hot Pursuit به نسل هشتم خواهد آمد؟ شما چه فکر می‌کنید؟ نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.

Continue reading...

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
به به، قطعا آخرین نسخه خوب NFS.
احتمالا کرایتریون میخواد ادامش بسازه که دارن ریمستر این نسخه رو میدن.
قطعا جز بهترین های سری هست برام:
1-MostWanted 2005
2-Underground 2
3-Hot pursuit

و امیدوارم کرایتریون با قدرت NFS رو به روزای خوبش برگردونه!

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
827
نام
رضا
به‌نظر می‌رسد شایعات مربوط به بازسازی بازی Need for Speed: Hot Pursuit صحت دارند و نسخه ریمستر این بازی در راه است. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

Need-for-Speed-Hot-Pursuit.jpg

در ماه June بود که وب‌سایت VentureBeat از ریمستر شدن عنوان Need for Speed: Hot Pursuit خبر داد. با اینکه شرکت EA هنوز در خصوص این موضوع هیچ صحبتی نداشته، اما ساعاتی پیش بازی مذکور پس از قرار گرفتن بر روی فروشگاه آنلاین نیوزیلندی Mighty Ape، بر روی فروشگاه آمازون نیز لیست شد. طبق اطلاعات درج شده در آمازون، این بازی در تاریخ 13 نوامبر برای نینتندو سوئیچ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

هنوز مشخص نیست که تاریخ و پلتفرم‌های ذکر شده در آمازون دقیق هستند یا خیر، اما گزارشگر ونچربیت (جف گراب) پیش‌تر عنوان کرده بود که ریمستر این عنوان برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد. EA نیز در جریان EA Play به طرفداران وعده داده بود که بازی‌های بیشتری را برای Nintendo Switch عرضه می‌کند، بنابراین باید دید که در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

شایعات عرضه بازسازی سه‌گانه Mass Effect نیز برای مدتیست که به‌گوش می‌رسد. آیا کاپیتان شپرد هم مانند Need for Speed: Hot Pursuit به نسل هشتم خواهد آمد؟ شما چه فکر می‌کنید؟ نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.

Continue reading...

بهترین نسخه need for speed بعد از most wanted 2005 از دید من .

Mohammad@li

Gold User
Sep 11, 2014
2,118
نام
MohammadAli
بخش بزرگی از NFSای که بلک‌باکس پایه‌گذارش بود چه بخایم چه نخایم Tunerها، کالچر استریت ریسینگ و کاستومازیشن بود. که هیچ کدوم از اینا رو بازی کرایتریون نداشت.
Hot Pursuit فارغ از اسم NFS بازی خیلی خوبی هست و واقعا نیاز چندانی به ریمستر نداشت. (صرفا مثل Burnout Paradise به علت سهولت اینکار انتخاب شده) راهی هم که رفت واقعا چیزی نیست که فن‌هایی مثل من، که فکر نکنم کم باشیم، از آینده این سری انتظار دارن.

آخرین ویرایش:

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
563
نام
AMIR
Need_for_Speed_Hot_Pursuit_2_2002_Game_Cover.png

من با این نسخه زندگی کردمه گلچین ترانه های بازی شاهکار بودن و اینکه توی هیچ کدوم از نسخه های بازی هلیکوپترش بشکه پرت نمی کرد به سمت ماشین :D به نظرم اینو باید ریمیک می کردن. من الان خودم نسخه 2010 رو نصب کردمه و هیچ نیازی به ریمستر نداره.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,751
نام
مــاکــان
بخش بزرگی از NFSای که بلک‌باکس پایه‌گذارش بود چه بخایم چه نخایم Tunerها، کالچر استریت ریسینگ و کاستومازیشن بود. که هیچ کدوم از اینا رو بازی کرایتریون نداشت.
Hot Pursuit فارغ از اسم NFS بازی خیلی خوبی هست و واقعا نیاز چندانی به ریمستر نداشت. (صرفا مثل Burnout Paradise به علت سهولت اینکار انتخاب شده) راهی هم که رفت واقعا چیزی نیست که فن‌هایی مثل من، که فکر نکنم کم باشیم، از آینده این سری انتظار دارن.
خب اینکه فکر کنیم کرایتریون هرچی گوست گیمز ساخته بوده میزاره کنار و برمیگرده به استانداردهای 10 سال پیش درست نیست.
مطمئنا از نکات خوب چند NFS آخر هم استفاده میکنه.
مهمترین ویژگی HP2010 هندلینگ آرکید خیلی دوست داشتنی بود، اگه بتونن اون برگردونن که شک دارم اینطور بشه + همینطور اضافه شدن ویژگیهای جدید، نتیجه چیزی میشه که همه راضی بشن.

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
بازی اصلی هنوز قابل خریده، از نظر گرافیکی هنوز هم عالیه هر چند هیچ گزینه AA نداره و پیشنهاد میشه یه Fxaa ساده رو بهش اعمال کنید تا با اسکرین شات هایی که از ریمستر دادن تفاوت آنچنانی نداشته باشه، widescreen patch هم نیاز نداره و از رزولوشن های جدید پشتیبانی می کنه، حتی سرور های بازی هم داون نیست:D یعنی جدی یکی از بیهوده ترین ریمستر هایی هست که میشه ساخت. منم عاشق hot pursuit هستم، ولی به جای این یه دست روی underground1&2 یا most wanted 2005 می کشیدن که عتیقه ان بازی هاشون.
هر چند دلیل این که این نسخه رو برای ریمستر انتخاب کردن واضحه...چون کم زحمت ترین نسخه برای ریمستر کردن هست:-??، دقیقا مثل burnout paradise remastered...
ولی برام تعجب آوره که شما چرا اینقدر هیجان زده این:D جدی واکنش من الان اینه:
butwhy.gif

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
تنها چیزی که قابل تحمل نبود برام ازین بازی محدود بودنش موقع انتخاب ماشین ها بود. یکی رو انتخاب میکردی مسابقه شروع میشد و تمام. میرفتی مسابقه بعدی.

وگرنه یکی از فوق‌العاده‌ترین ریسینگ‌ها بود برای من هم. ریتم خیلی تندی داشت. نیدفور اسپید به معنی واقعی کلمه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر