نسخه جدید PlayStation 2 Full Pack

hamidrezakayhani

کاربر سایت
May 2, 2019
23
شکل و شمایل جدید نرم افزار ? که سمت چپ روی هر بازی بری به طور اتوماتیک عکس های بازی رو نشون میده و البته با تیک زدن بازی عکس هاش روی فلش هم نصب میشه
photo_2020-04-05_11-55-44.jpg
نرم افزار پلی دو فولپک مخصوص نصب بازی های پلی یک و پلی دو روی فلش

photo_2020-04-05_11-56-40.jpg photo_2020-04-05_11-57-14.jpg photo_2020-04-05_11-57-50.jpg photo_2020-04-05_11-57-29.jpg photo_2020-04-05_11-56-58.jpg

PlayStation 2 Full Pack چیست؟

برای خرید این نرم افزار با این شماره تماس بگیرید
09367347651 محسن شاهد

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
سلام
دوست عزیز این برنامه امکان نصب بازی ps1 در هارد داره که به وسیله نتوورک آدابتور بازی اجرا کنی یعنی کار آسون کنه بدون مهدودیت

hamidrezakayhani

کاربر سایت
May 2, 2019
23
سلام
دوست عزیز این برنامه امکان نصب بازی ps1 در هارد داره که به وسیله نتوورک آدابتور بازی اجرا کنی یعنی کار آسون کنه بدون مهدودیت
سلام
راستش من با هارد کار نکرد ولی فکر کنم بشه
برای این که بیشتر بدونی با اون شماره ای که نوشته شده تماس بگیر یا تلگرام هر سوالی داری بپرس

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
429
نام
سعید
دوست عزیز واقعا قابلیت جذابی توی این پک که شما گذاشتید برای فروش نمیبینم :|
-تمام کارهای مدیرتی رو میشه با opl manager بصورت خیلی بهتر انجام داد
-و در رابطه به امولاتور هاهم که پیدا کردن و نصب همشون خیلی آسونه (لیست تمام شبیه ساز های PS2 )
-آموزش اجرای بازی های ps1 هم از روی هارد و هم از روی فلش داخل همین انجمن موجوده
-نصب بازی های ps2 و ps1 رو فلش و هارد که خیلی آسونه که نیازمند آموزش چندانی ندازه (اصلا آموزش همون هاهم توی انجمن هست)
-و در رابطه با اجرای بازی ها بدون مودچیپ که شما میتونی با یک دیسک بوت به آسونی کنسولت رو کپی خور کنی و بازی های کپی رو اجرا کنی)
-در رابطه با مدیریت فایل های داخل ps2 میشه از برنامه (wLaunchELF_v4.43a 2019-01-14 (Build-41e4ebe).zip ) استفاده کرد که کاملا رایگانه و فروشش درست نیست
-و در رابطه رمزهای تقلب هم میشه از برنامه مجدد رایگان (CheatDevicePS2-v1.7.3.zip ) استفاده کرد (در ضمن با همین برنامه هم میشه سیو های مموری کارتو مدیریت کرد، مثلا از اینترنت سیو بریزی بعد منتقل کنی به سیو مموری کارت) یا حتی از موتور کد تقلب opl که اسمش ps2rd هست هم میتونی استفاده کنی
-در رابطه با پخش فایل های صوتی هم میشه مجدد از چند برنامه ی SMS - Playstation 2 Simple Media System.zip و Argon_0.7.1.zip و... که همشون رایگانه استفاده کرد
-در رابطه با PAL یا NTSC هم، هم میشه از قابلیت gsm داخلی opl استفاده کرد یا از برنامه جدا GSM_038_DB.zip که بازهم رایگانه استفاده کرد

من کاری به کار الان شما ندارم، ولی فروش ابزار هایی که تماما رایگان هستند و جمع کردن همشون هم کلا ده دقیقه طول میکشه جالب نیست (اصلا جالب نیست)
شاید اگر یک برنامه ی پرایوت توی لیستتون میدیدم این لیست رو جمع نمیکردم، ولی تمام برنامه هایی که شما معرفی کردید کاملا کاملا رایگانه
اگه قرار باشه هر ابزار ساده ایی رو بفروشیم پس کمک کردن به همدیگه چی میشه

آخرین ویرایش:

hamidrezakayhani

کاربر سایت
May 2, 2019
23
-و در رابطه به امولاتور هاهم که پیدا کردن و نصب همشون خیلی آسونه (لیست تمام شبیه ساز های PS2 )
-نصب بازی های ps2 و ps1 رو فلش و هارد که خیلی آسونه که نیازمند آموزش چندانی ندازه (اصلا آموزش همون هاهم توی انجمن هست)
-و در رابطه با اجرای بازی ها بدون مودچیپ که شما میتونی با یک دیسک بوت به آسونی کنسولت رو کپی خور کنی و بازی های کپی رو اجرا کنی)
-در رابطه با مدیریت فایل های داخل ps2 میشه از برنامه (wLaunchELF_v4.43a 2019-01-14 (Build-41e4ebe).zip ) استفاده کرد که کاملا رایگانه و فروشش درست نیست
-و در رابطه رمزهای تقلب هم میشه از برنامه مجدد رایگان (CheatDevicePS2-v1.7.3.zip ) استفاده کرد (در ضمن با همین برنامه هم میشه سیو های مموری کارتو مدیریت کرد، مثلا از اینترنت سیو بریزی بعد منتقل کنی به سیو مموری کارت) یا حتی از موتور کد تقلب opl که اسمش ps2rd هست هم میتونی استفاده کنی
-در رابطه با پخش فایل های صوتی هم میشه مجدد از چند برنامه ی SMS - Playstation 2 Simple Media System.zip و Argon_0.7.1.zip و... که همشون رایگانه استفاده کرد
-در رابطه با PAL یا NTSC هم، هم میشه از قابلیت gsm داخلی opl استفاده کرد یا از برنامه جدا GSM_038_DB.zip که بازهم رایگانه استفاده کرد

من کاری به کار الان شما ندارم، ولی فروش ابزار هایی که تماما رایگان هستند و جمع کردن همشون هم کلا ده دقیقه طول میکشه جالب نیست (اصلا جالب نیست)
شاید اگر یک برنامه ی پرایوت توی لیستتون میدیدم این لیست رو جمع نمیکردم، ولی تمام برنامه هایی که شما معرفی کردید کاملا کاملا رایگانه
سلام خوب هستی
این سایت کدهای تقلب وقتی میرم داخلش فکر کنم میگه مسدود شده کدها نمیان اگه میشه راهنمایی کنید
چگونه میتوان از کد تقلب استفاده کرد در ps1 آیا با فلش میشه چون من ps2 اسلیم دارم نمیتونم از هار داخلی استفاده کنم
راستی این پستی که گذاشتم مال خودم نیست

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
429
نام
سعید
سلام خوب هستی
این سایت کدهای تقلب وقتی میرم داخلش فکر کنم میگه مسدود شده کدها نمیان اگه میشه راهنمایی کنید
چگونه میتوان از کد تقلب استفاده کرد در ps1 آیا با فلش میشه چون من ps2 اسلیم دارم نمیتونم از هار داخلی استفاده کنم
راستی این پستی که گذاشتم مال خودم نیست
سلام سعی میکنم آموزش اضافه کردن کد تقلب به بازی های ps1 و ps2 اضافه کنم
وقت کنم چند منبع خوب رمز های تقلب برای ps2 و ps1 هم میزارم

آخرین ویرایش:

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457

دوست عزیز حق با شماست. ولی یه نکته وجود داره که آقای شاهد خودشون یه برنامه نوشتن که در واقع دارن اونو میفروشن.

• Like
Reactions: hamidrezakayhani

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
429
نام
سعید
دوست عزیز حق با شماست. ولی یه نکته وجود داره که آقای شاهد خودشون یه برنامه نوشتن که در واقع دارن اونو میفروشن.
درسته الان چک کردم برنامه ی سمت ویندوزش به چشمم جدید اومد (کاربردش شبیه opl manager هست)ولی با چند قابلیت بیشتر کمتر در مورد فروش اون حق دراه برنامه خودشه میتونه بفروشه یا رایگان بده
البته متد ها و برنامه های سمت ps2 ای که استفاده کردن تماما رایگان هستند

• Like
Reactions: hamidrezakayhani

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
سلام دوست عزیز خوبی یه سوال آ یا ps2 slim matrix scph90006 هست بخری؟

View attachment 138236

سلام. من از اسفند سال پیش دارم دنبال یه دستگاه پلی استیشن 2 سری 90000 میگردم که هم کاملا سالم باشه و هم ظاهر تمیزی داشته باشه ولی نتونستم پیدا کنم.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
@hamidrezakayhani
من این برنامه رو چند سال پیش ازتون خریدم و هنوزم همونو استفاده میکنم.
فقط یه مشکلی که دارم نصب بازی های ps1 هست که چند تا فایل bin دارن.اینا رو چجوری نصب کنم؟چون یه bin اصلی ترک 1 دارن و چند تا بین کم حجم ترک 1 و 2 و 3 و...

darriush

کاربر سایت
Dec 25, 2021
1
شکل و شمایل جدید نرم افزار ? که سمت چپ روی هر بازی بری به طور اتوماتیک عکس های بازی رو نشون میده و البته با تیک زدن بازی عکس هاش روی فلش هم نصب میشه
View attachment 135238
نرم افزار پلی دو فولپک مخصوص نصب بازی های پلی یک و پلی دو روی فلش

View attachment 135239View attachment 135241View attachment 135243View attachment 135242View attachment 135240

PlayStation 2 Full Pack چیست؟

برای خرید این نرم افزار با این شماره تماس بگیرید
09367347651 محسن شاهد
سلام. میشه با من تماس بگیرین 09183114958

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر