نسخه جدید Beyond Good & Evil رسما تایید شد

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
40056577565639093365.jpg

Michel Ancel خالق عنوان Beyond Good & Evil ساعاتی پیش عکسی مربوط به این عنوان را در صفحه شخصی خود منتشر کرده و متن زیر را در مورد آن نوشته است:

گونه های درحال انقراض - اکنون نجات یافته اند - بازی اکنون در مرجله پیش تولید است - منتظر باشید

بدین ترتیب دنباله ای برای نسخه اول این عنوان بعد از 13 سال تایید شد
نسخه اول Beyond Good and Evil در سال 2003 منتشر شد و نظر بسیاری از منتقدین را به خود جلب کرد اما از نظر فروش چندان موفق نبود
بر اساس شایعات منتشر شده، ادامه این عنوان به صورت انحصاری برای کنسول Nintendo NX در حال ساخت است و سخنان سران Ubisoft در مورد کنسول NX احتمال درست بودن این شایعات را قوت می بخشد، با این حال صحت این شایعات هنوز به صورت رسمی از سمت سازنده تایید و یا رد نشده است

Instagram photo by Michel Ancel • Oct 4, 2016 at 9:19pm UTC

آخرین ویرایش:

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
منم بشدت با انحصاری شدن بازی برای نینتندو مخالفم.چون بازی یه شماره اولی داشته و یه فنی که رو کنسول سونی بودن و با این کار به اون فن ها که خودمم جزوشون هستم توهین میشه .کلا نینتندو تنها شرکتی هست که نصف انحصاریاش دزدیه. سر همین کار رزیدنت اویل نابود شد

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
خداییش یوبی قیافش به انحصاری نمیخوره :D
نهایتش انحصار زمانی باشه که در اونصورت امیدوارم NX از نظر گرافیکی کنسولش منسوخ نباشه که حداقل وقتی رو کنسولای دیگه اومد گرافیکش تاریخ مصرف گذشته نباشه :D

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
من موافقم
بالاخره یک کنسول تازه برای پیشرفت نیاز به انحصاری داره ..... مگ سونی و مایکرو انحصاری نزدن یه زمانی نکردن ک ناراحتید الان؟<

• Like
Reactions: ehsanservat

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
شایعات این بوده که این بازی قراره از Launch Title های NX باشه، اما همون طور که دیده می شه بازی هنوز به مرحله ساخت هم نرسیده و اون شایعه کنار می ره! فعلا قرارداد ها چطور هست و بعدا چطور پیش می ره رو نمی دونم، اما فعلا شایعه قبلی کنسل شده!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
امروز انسل توی صفحه Instagram این پست رو در مورد بازی قرار داده :

3tg9ic1rtzpqwmmpz6bx.jpg

متن کامل:

michelancel 2008 Characters . The game was playable with many prototypes . All videos where realtime but we had too much technical issues . We wanted planet exploration , space travel , cities ... All this was also supposed to be in BGE 1 ... Instead of not doing the game of our dreams , we decided to return to 2d , have fun with Rayman and go back at work for Beyond good and Evil 2 . We still have loooooots of work but now the tech is ready and the team is fantastic !

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
خداییش یوبی قیافش به انحصاری نمیخوره :D
نهایتش انحصار زمانی باشه که در اونصورت امیدوارم NX از نظر گرافیکی کنسولش منسوخ نباشه که حداقل وقتی رو کنسولای دیگه اومد گرافیکش تاریخ مصرف گذشته نباشه :D

اتفاقا تخصص یوبی انحصاری برای نینتندو هست!:D

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
نينتندو كه يوبي براش انحصاري خوب معرفي ميكنه
ولي يادش بخير يه بار اوايل نسل قبل سوني يه خبطي كرد بازي HAZE :| رو اومد انحصاري كرد كه اتفاقا سازنده بازي ubi بود ، بعد از اونهم پشت دستش رو داغ كرد :D

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
مشکل انحصاری های نینتندو اینه که از اول مال خوده این کنسول نبودن و شماره های دوم و سوم بازی هستن که برای این کنسول انحساری میشن و این وست حال فنهای قدیمی ای بازی ها گرفته میشه من که بشخسه از نینتندو متنفرم و اگه ملیونرم بشم این کنسولو نمیگیرم هر چی بازی ما دوست داشتیم انحساری شد برای این شرکت

• Like
Reactions: jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
ولي يادش بخير يه بار اوايل نسل قبل سوني يه خبطي كرد بازي HAZE :| رو اومد انحصاري كرد كه اتفاقا سازنده بازي ubi بود ، بعد از اونهم پشت دستش رو داغ كرد :D
تا جایی من میدونم haze انقدر چرت بود که نسخه x360 نیومد انحصاری نبود

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
549
خیلی حیف شد...
شماره قبلی بازی یکی از بهترینهای نسل ششم بود و من 4 یا 5 بار تمومش کردم. داستان و حس ادونچر بازی در زمان خودش بی نظیر بود و موزیکهای فوق العاده ای هم داشت.
امیدوار بودم این شمارشو هم بتونم تجربه کنم. کاش یوبی بعد یه سال واسه کنسولای دیگه هم منتشرش کنه.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
خیلی حیف شد...
شماره قبلی بازی یکی از بهترینهای نسل ششم بود و من 4 یا 5 بار تمومش کردم. داستان و حس ادونچر بازی در زمان خودش بی نظیر بود و موزیکهای فوق العاده ای هم داشت.
امیدوار بودم این شمارشو هم بتونم تجربه کنم. کاش یوبی بعد یه سال واسه کنسولای دیگه هم منتشرش کنه.
شایعه است شما بهتره امیدوار باشی حقیقت نداشته باشه

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من موافقم
بالاخره یک کنسول تازه برای پیشرفت نیاز به انحصاری داره ..... مگ سونی و مایکرو انحصاری نزدن یه زمانی نکردن ک ناراحتید الان؟<
بلاخره یه آدم منطقی و عاقل پیدا شد تو این فروم

انشاالله مثل Rayman Legends انحصاری بشه اگر میخواد بشه:| :-"
ایشالله چشم حسودا و بخیلا کور بشه انحصاری کامل میمونه :D

:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps4 only

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر