نسخه جدید Battlefield تایید شد !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
Z

دیروز کارگردان بخش توسعه استودیو DICE ،اقای Dan Vaderlindدر صفحه توییر خود حبری را منتشر کرد . ا

حالا که Star Wars منتشر شده ! کماکان بخشی از تیم DICE بر روی توسعه و بهبود بازی کار می کند ولی تیم دیگر که من هم در آن قرار دارم ، بر روی یک پروژه جدیدBattlefield کار می کنیم

البته هنوز به طور قطع اسم کامل بازی تایید نشده هست و ظاهرا اسم بازی Battlefield 5: Armageddon نام دارد

منبع

منبع 2

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
ابرهای داینامیک و حجم دار توی مپ Alborz Mountains نسخه قبل هم بود و چیز جدیدی نیست :d

چرا من يادم نيست :(:d

نكته اي كه دايس گفته چرا ملت به BC2 اين همه علاقه دارن كاملاً درسته :|
اخه قرار نيست هر BC اي كه بياد خفمن و خوب باشه :| به اسم بازي نيست كه به گيم پلي بازيه :|

شايد جنگ جهاني دوم خوب باشه ولي اين رو بدونيد نمي تونه در حد يه بتل 3 فروش داشته باشه !!! اخه مثلاً روي تانك ها يا هواپيماها ميشه چيزي گذاشت :| يا مثلاً ميشه روي اسلحه ها Red dot sight گذاشت ؟:| همين باعث ميشه كه جذابيت بازي بياد پايين ! يه جت يا خصوصاً هلي كه توي بازي نباشه براي يه سري ديگه هيچ جذابيتي نخواهد داشت

خيلي كه بخوان بتركون باشن از اين جو دلتنگي براي چنگ جهاني دوم استفاده مي كنن يه كم از كمپين رو مثل BC2 ميزنن تنگ بتل 5 !

كلاً صبر كنيد تا E3:d

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
به هر حال باید بازم سعیشونو بکنن واسه یه سینگل خوب دو بار واسه BF4 و BF3 تلاش کردن خیلی متوسط بود ولی دلیل نمیشه بگن بی خیال. همین Battlefront نبود (سینگل که البته بشه اسمشو سینگل گزاشت) مزخرف که هیچ آنلاینش هم تا ماکزیمم 50 ساعت بیشتر دوام نیاورد واسه اون گفتند بی خیال single player. واسه BC2 هم خودشون نفهمیدن چه کار کردن که مردم دوست داشتند.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اینا بلد نیستن یک سینگل خوب بسازن اون بتل 3،4 از متوسطم بدتر بود فقط اومده بودن یک تخریب ساختمون گذاشته بودن کلی هم سر 3 مانور دادن و تریلر ، تو 4 هم گفتن نویسندش فلانه و ممنوع التصویره و تحت تعقیبه:)) از جنگ واقعی الگو گرفته ،
Cod هم که این چند سال کمپین هاش به خوبی گذشته نبوده ..
کمپین خوب یعنی spec ops on the line واقعا ادم باید چند سال منتظر باشه تا ی همچین بازی جنگی با این داستان زیبا و عالی بیاد تازه همون المان شن هم تو بازی ی چیز ابداعی بود که بسیار کمک کرده بود به بازی:x .
متاسفانه تو نسل جدیدم کمپین ها کلا دارن اب مبرن از لحاظ ساعتی تو این بازی ها و تمرکز ها صدرصد رفته سمت مولتی فقط.

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
واسه من سنگلش اصلا مهم نیست فقط نمیخوام بازی مثل COD تخیلی بشه .. اگر هم یه جنگ جهانی با اسلحه های کلاسیک باشه خیلی عالی میشه

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
واسه من سنگلش اصلا مهم نیست فقط نمیخوام بازی مثل COD تخیلی بشه .. اگر هم یه جنگ جهانی با اسلحه های کلاسیک باشه خیلی عالی میشه
احتمال این چیزی که میگید تقریبا صفر هست!
تقریبا از وقتی که سبک WWII از سینما و گیم کمرنگ شد و چه بسا که اصلا حذف شده، میشه گفت نصف انگیزه و علاقه از صنعت گیم و فیلم هم از دست دادم !
کلا این صنعت هنوز که هنوزه پیش بسوی COD هست! هر سازی که این بازی بزنه بقیه هم باهاش میرقصن ..... یجورایی حکم Marvel سینما رو داره.

Last edited by a moderator:

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
این عدد اگه واقعا 5 باشه یعنی رفتیم واسه یک انلاین شلوغ و خوب و جیگر یعنی به عبارتی میریم که داشته باشیم یعنی من تنها بازی که پول بالاش میدم همینه بقیه هله هوله ان دیدیم که میگیم پس ea تا 100 دلار نوشه جونت بده بیاد بازی رو

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
اسم بازی قیامته چرا ؟

تو اون نسخه ی علمی تخیلی که به ایران حمله کردن لابد تو این نسخه هم قراره با دجال مبارزه کنن ;;)

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
ذوق هنری FPS ساز ها به شدت داغون شده، هنوز که هنوزه صحنه اول WaW رو یادمه، مرحله آخرش که واقعا یه اثر هنری بود، یا No Russianـه MW2 و دو تا مرحله اسنایپر MW1 یا منو و Endingـه BO1. ولی الان چی؟ بگو یه صحنه از BO II و AW و یا همین BF3 و BF4 مثال بزن، هیچی یادم نیست، یا اگه باشه هم فقط در حد اون قسمتیه که یه Feature جدید رو رونمایی می کنه! تو این چند سال اخیر شاید یه BS: I تونسته باشه یه حال اساسی بهم بده.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یک از جاوادانه ترین مراحل بازی های سوتر جنگی همون مرحله all Ghillied Up هست .
ولی مثلا صحنه ماندگار BF3 چیه اینه که بازیساز از قبل همه اسکریپت و ... اماده کرده و شما باید به صورت ایستاده چاقو تو گردن دشمن بزنی و صحنه ریختن خون مشاهده کنی ! نشسته بزنی تنبیه میشی و اونم Game over ! متاسفانه چندین سال که قسمت سینگل و داستانی بازی های شوتر جنگی فقط از روی اجبار و برداشتن مسولیت از سرشون ساخته میشن و انگار کم کم مرگ سینگل تو این شوتر ها فرا میرسه.:| اینجاست که ادم بیشتر به گذشته همینcod یا همون BFBC2 رجوع میکنه

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
یک از جاوادانه ترین مراحل بازی های سوتر جنگی همون مرحله all Ghillied Up هست .
ولی مثلا صحنه ماندگار BF3 چیه اینه که بازیساز از قبل همه اسکریپت و ... اماده کرده و شما باید به صورت ایستاده چاقو تو گردن دشمن بزنی و صحنه ریختن خون مشاهده کنی ! نشسته بزنی تنبیه میشی و اونم Game over ! متاسفانه چندین سال که قسمت سینگل و داستانی بازی های شوتر جنگی فقط از روی اجبار و برداشتن مسولیت از سرشون ساخته میشن و انگار کم کم مرگ سینگل تو این شوتر ها فرا میرسه.:| اینجاست که ادم بیشتر به گذشته همینcod یا همون BFBC2 رجوع میکنه

خودت فهمیدی چی گفتی!!!

کلا از هر بتلفیلد جدیدی که مولتی خوب داشته باشه استقبال میشه حتی اگه 120 دلار قیمتش باشه!

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
زیاد مهم نیست که ساخت نسخه جدید بازی تایید شده
بلکه مهم اینه که بازی رو به بهترین نحو بسازند که احترام طرفدارانش رو نگاه دارند نه مثل نسخه قبلی که بی سر ته بود هر سال نمی خوایم یه نسخه عرضه کنند که تنها به فکر سود باشند نسخه چهارم بازی پر از نوب شده بوده قسمت مولتی بازی و لی نسخه سوم خبری از نوب نبود یا خیلی کم بود
چی میشه مثل نسخه دوم بازی رو بسازند؟ واقغا عالی بود هم قسمت داستانی هم قسمت مولتی

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
دوستان دقت کنن که سینگل نه برای طرفدار های bf نه برای خود دایس اهمیت چندانی نداره فقط برای خالی نبودن عریضه هست
ولی مشکل از اونجایی شروع میشه که دقیقا وقتی cod رو به نابودی رفت همین طور bf هم رو به نابودی رفت شما دوران طلایی cod ر یه نگاه بندازی که همشون کمتر از یه اثر هنری نبودن کد هایی مثل mw1 و mw2 و ... اون موقع هم bf هایی به خوبی bfbc2 و bf3 بود ولی درست با عرضه شدن گوست bf هم رو به نابودی رفته
اشتباه برداشت نکنید که bf بعدی فاتحش خوندست ولی اگه بتل بعدی به دوران قدرتش یعنی قبل bf4 برنگرده دقیقا آینده ی cod ر طی میکنه (طرفدار های جدیدی پیدا میکنه و بعد از یه مدت تاریخ مصرفش به کل تموم میشه )

- - -ویرایش - - -

چرا من يادم نيست :(:d

نكته اي كه دايس گفته چرا ملت به BC2 اين همه علاقه دارن كاملاً درسته :|
اخه قرار نيست هر BC اي كه بياد خفمن و خوب باشه :| به اسم بازي نيست كه به گيم پلي بازيه :|

شايد جنگ جهاني دوم خوب باشه ولي اين رو بدونيد نمي تونه در حد يه بتل 3 فروش داشته باشه !!! اخه مثلاً روي تانك ها يا هواپيماها ميشه چيزي گذاشت :| يا مثلاً ميشه روي اسلحه ها Red dot sight گذاشت ؟:| همين باعث ميشه كه جذابيت بازي بياد پايين ! يه جت يا خصوصاً هلي كه توي بازي نباشه براي يه سري ديگه هيچ جذابيتي نخواهد داشت

خيلي كه بخوان بتركون باشن از اين جو دلتنگي براي چنگ جهاني دوم استفاده مي كنن يه كم از كمپين رو مثل BC2 ميزنن تنگ بتل 5 !

كلاً صبر كنيد تا E3:d
خوب قطعا یه Bf با طعم جنگ جهانی نیاز به شماره ی اصلی نداره دایس هم زیادی بتل با شماره ی اصلی داده بیرون خیلی کاره غیره منطقی هست که نسخه ی بعدی بتل هم شماره دار باشه
ولی بنده به یک اسپین آف در حد bc2 راضی ام:d 100 تا صدا خفه کن که همشون یه کار میکنن هم نیاز نیست:d
پیشاپیش اعلام میکنم اگه بتل بعدی شماره دار باشه فاتحه ی سری ر باید خوند:d
در کل به نظرم دایس دیگه کسی ر نمیبینه که بخواد باهاش رقابت کنه این خیلی به ضرر سری هست
@mohammad-ys
حال و حوصله ی نوشتن تومار ندارم:d فکر کنم لول کپ ر بشناسی
https://www.youtube.com/watch?v=67wlmiy36pM

آخرین ویرایش:

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
بابت خبر ممنون
نمی دونم چطور بحث به مقایسه بین بتل چهار با سه کشیده شده! اما فقط یک سوال: شما از بتل چهار چه انتظاری داشتید که برآورده نشد؟ مپ های مچانی به خواست طرفدارا و تغییر کامل! شوتینگ با کلی آپدیت و یه بخش کوچکی از تغییرات در شماره چهار هست. قرار نیست هر بازی ساخته میشه دقیقا مثل همون شماره ای باشه که ما دوستش داشتیم.
امید وارم انتظار از بتل پنج هم منطقی باشه.
من نزدیک به 1600 ساعت بتل چهار را بازی کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر