نسخه جدید Battlefield تایید شد !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
Z

دیروز کارگردان بخش توسعه استودیو DICE ،اقای Dan Vaderlindدر صفحه توییر خود حبری را منتشر کرد . ا

حالا که Star Wars منتشر شده ! کماکان بخشی از تیم DICE بر روی توسعه و بهبود بازی کار می کند ولی تیم دیگر که من هم در آن قرار دارم ، بر روی یک پروژه جدیدBattlefield کار می کنیم

البته هنوز به طور قطع اسم کامل بازی تایید نشده هست و ظاهرا اسم بازی Battlefield 5: Armageddon نام دارد

منبع

منبع 2

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
نه داداش من, مد جدید نیست کسی بخواد نظر بده لتزم باشه ساعت بازیشو نشون بده, اونجا که طرف میاد میگه این یه آشغال بیشتر نیست و خودشم نمیفهمه یا شایدم میفهمه که با این حرفش به صورت غیر مستقیم داره به کسایی که این بازیو با علاقه همچنان ادامه میدن توهین میکنه ,باعث میشه که همچین بازخوردی داشته باشه. وگرنه من کم پیش میاد درباره بازی کردن کسی نظر بدم

نه برادر دیگه پیاز داغشو زیاد نکن، این توهین نیست. حساسیت زیادی هم رو بازی چیز خوبی نیست، همون فن بازی میشه که آخر عاقبت نداره. شما با چیزی حال میکنی هر کی بیاد بگه نه مزخرفه از مقدار حال کردن شما کم نمیشه. کلا یکی از دلایلی که من از بازی های Mutli زده شدم همین سیستم زیادی حساس بودن ملت بود. تا حرفی می زدی اول میرفتن profile رو می دیدن بعد می گفتن برو تو K/D بالایی نداری یا level پایینه حرف نباشه.

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
نه برادر دیگه پیاز داغشو زیاد نکن، این توهین نیست. حساسیت زیادی هم رو بازی چیز خوبی نیست، همون فن بازی میشه که آخر عاقبت نداره. شما با چیزی حال میکنی هر کی بیاد بگه نه مزخرفه از مقدار حال کردن شما کم نمیشه. کلا یکی از دلایلی که من از بازی های Mutli زده شدم همین سیستم زیادی حساس بودن ملت بود. تا حرفی می زدی اول میرفتن profile رو می دیدن بعد می گفتن برو تو K/D بالایی نداری یا level پایینه حرف نباشه.
خلاصه من هیچوقت نگفتم که کسی که مثلا لول نداره توی این بازی یا کلا زیاد اینو بازی نکرده نمیتونه دربارش نظر بده، چون بیشتر از شما به نظر خودم لول و مشابهاتش چیزی نیست که باعث بشه برا کسی نقطه قوت حساب بشه حتی تو همون محیط بازی. حرف من به خاطره پست دیگه ای بود که برای اینکه نخواستم خیلی جو جبهه گرفتن برای صاحب اون پست پیش نیاد نقلش نکردم ،که متاسفانه شما احساس کردید طرف پست من شمایید.
اگر هم مساله دیگه ای براتون وجود داره لطف کنید تو پروفایلم بگید چون نمیخوام دیگه توی تاپیک ادامه بدم

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
بتلفیلد 4 واقعاً لانچِ افتضاحی داشت.
وضعیت کنونیِ بازی بسیار عالی هست و به نظر خیلی‌ها بهترین شوترِ مالتیِ موجود روی کنسول هست. به نظر من که دایس هنوز کارشو بلده و وقتی بحث مالتی پیش بیاد هنوز رو دست ندارن.
فقط امیدوارم نسخه 5 از زمانِ لانچ کامل و بدونِ مشکل باشه.

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
مثل اینکه داستان بتل بعدی درباره ی یک سرباز ژاپنی هست که از نزدیکانش قراره دفاع کنه ( تاپیک بقلی زده بودن )
سرباز ژاپنی ؟؟!!!>:) شما ر یاد چی میندازه ;;) مگه در حال حاضر ژاپن نیروی نظامی داره ؟ پس چی میمونه؟ جنگ جهانی:bighug:8-}
از طرفی این اسلحه ر یادتونه :d
این یکی ر چیb-)
یعنی دوباره دایس داره نخ میده ;;)؟
این موارد ر جدی بگیرید از me بگیر تا DS همه توی بازی های دایس نسخه ی بعدیشون تایید شده ( میخوام بگم این حرکت ها سابقه داره ) همین طور وجود سفینه ی فضایی توی BF3 که میشه به MASS EFFECT ربطش داد :d
اسلحه ی مورد استفاده ی ژاپنی ها در جنگ جهانی ::((
خدایی شبیه 2 تا اسلحه ی بالا نیستن ؟؟:-/
@ZのMBiE
نزاشتی توهم بزنیم :d;;)
شبیه نیست ؟ :d

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
به شخصه دوس ندارم جنگ جهانی باشه
یه چیز درون شهری مدرن نه ربات و این چرت و پرتا
بهرحال باید منتظر یه عکسی ویدیویی موند فعلا زوده

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
مثل اینکه داستان بتل بعدی درباره ی یک سرباز ژاپنی هست که از نزدیکانش قراره دفاع کنه ( تاپیک بقلی زده بودن )
سرباز ژاپنی ؟؟!!!>:) شما ر یاد چی میندازه ;;) مگه در حال حاضر ژاپن نیروی نظامی داره ؟ پس چی میمونه؟ جنگ جهانی:bighug:8-}
از طرفی این اسلحه ر یادتونه :d
این یکی ر چیb-)
یعنی دوباره دایس داره نخ میده ;;)؟
این موارد ر جدی بگیرید از me بگیر تا DS همه توی بازی های دایس نسخه ی بعدیشون تایید شده ( میخوام بگم این حرکت ها سابقه داره ) همین طور وجود سفینه ی فضایی توی BF3 که میشه به MASS EFFECT ربطش داد :d
اسلحه ی مورد استفاده ی ژاپنی ها در جنگ جهانی ::((
خدایی شبیه 2 تا اسلحه ی بالا نیستن ؟؟:-/
دومي چه ربطي داره:dاون اسلحه معروفه فيلم استاروارزه tusken rifle

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
به نظرم چرا وقتشونو الکی سر بخش داستانی هدر میدن
دایس که تواناییش رو ثابت کرده تو مولتی پلیر
دیگه اون افتضاح لانچ 4 پیش نیارن کلا بازی مولتی بزنن
جز هدر دادن نیرو و انرژی بخش سینگل بتل چیزی واسه EA نداره
البته Bad company بحثش جداس:x
مپ هاشم که از الان نقشه اش رو ریختن واسه پول گرفتن قشنگ با بهینه سازی خوب مولتی سودشونم به جیب میزنن و رو اعصاب ملت نمیرنن و فحشم نمیخورن:d

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
به نظرم چرا وقتشونو الکی سر بخش داستانی هدر میدن
دایس که تواناییش رو ثابت کرده تو مولتی پلیر
دیگه اون افتضاح لانچ 4 پیش نیارن کلا بازی مولتی بزنن
جز هدر دادن نیرو و انرژی بخش سینگل بتل چیزی واسه EA نداره
البته Bad company بحثش جداس:x
مپ هاشم که از الان نقشه اش رو ریختن واسه پول گرفتن قشنگ با بهینه سازی خوب مولتی سودشونم به جیب میزنن و رو اعصاب ملت نمیرنن و فحشم نمیخورن:d
والا اگه همون سینگلشم یکم روش کار کنن خیلی خوب میشه، Bad Company 2 چی بود؟ هم مولتیش عالی بود هم سینگلش.
بتل 4 ـم من سینگلش خیلی راضی بودم با اینکه کم بود اما خوب مولتی که اصله رو خوب عمل نکردن.

بشدت دوس دارم جنگ جهانی باشه یک چیزی در حد Bad Company 2 :x

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
مهمترین فاکتوری که باعث موفقیت Bad Company 2 شد فیزیک بازی بود .
همه چی در مپ قابل تخریب بود البته اجسام غیر فلزی... تا اونجا که شده بود این موضوع به خوبی رعایت شده بود
خیلی رو گیم پلی بازی تاثیر داشت به هیجان و اکشن بازی چند برابر کرده بود.
بازی حتی نسخه الفا و بتا دارای تعادل خوبی بود از اسلحه ها و سایل و... ، باگ کمی داشت .
نسخه بعدی باید یه چیزی تو مایه های crackdown 3 دربیارن ........

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
^^^
به نکته خوبی اشاره کردین تخریپ پذیری BC2 واقعا عالی بود یکی از نقاط قوتش بود اون زمان همه دیوونش شده بودن :x:(
به نظر من که BF بعدی BC3 نیست دایس بد زده جاده خاکی، همین سال پیش بود گفته بودن دلیل علاقه مردم رو به ساخت ادامه BC درک نمیکنیم ! :|
در آخر : BF3 > BC2 >>>> BF4 *فکت* :d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
^^^
به نکته خوبی اشاره کردین تخریپ پذیری BC2 واقعا عالی بود یکی از نقاط قوتش بود اون زمان همه دیوونش شده بودن :x:(
به نظر من که BF بعدی BC3 نیست دایس بد زده جاده خاکی، همین سال پیش بود گفته بودن دلیل علاقه مردم رو به ساخت ادامه BC درک نمیکنیم ! :|
در آخر : BF3 > BC2 >>>> BF4 *فکت* :d
صدا توي BFBC 2 عالي بودد،مخصوصا داخل ساختمونا نارنجك ميتركيد خيلي اكو ي جالبي داشت. 3 و 4 از نظر صدا تخريب پذيري نسبت به BFBC 2 ضعيف تر شدن:d
توي dlc ويتنام صداي مگس فكر كنم ميشد شنيد:d
از وقتي اون Dice LA (سازنده MOH) اضافه شدن معلوم نيست چه بلايي سرشون اومد:d

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
کاشکی دایس فکری هم به حال 2143 میکرد. اصلا همون 2142 رو ریمسترش کنن بدن بیرون خیلی از شماره پنج بهتر میشه سال بعد یعنی همین 2016 میشه سالگرد 10 سالگی 2142.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
کاشکی دایس فکری هم به حال 2143 میکرد. اصلا همون 2142 رو ریمسترش کنن بدن بیرون خیلی از شماره پنج بهتر میشه سال بعد یعنی همین 2016 میشه سالگرد 10 سالگی 2142.
DLC برای کاربرای BF4 اومده به اسم Final Stand که در اصل جنگ های آینده هست . البته نه در حد 2142 ولی راضی کنندست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر