نسخه جدید Battlefield تایید شد !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
Z

دیروز کارگردان بخش توسعه استودیو DICE ،اقای Dan Vaderlindدر صفحه توییر خود حبری را منتشر کرد . ا

حالا که Star Wars منتشر شده ! کماکان بخشی از تیم DICE بر روی توسعه و بهبود بازی کار می کند ولی تیم دیگر که من هم در آن قرار دارم ، بر روی یک پروژه جدیدBattlefield کار می کنیم

البته هنوز به طور قطع اسم کامل بازی تایید نشده هست و ظاهرا اسم بازی Battlefield 5: Armageddon نام دارد

منبع

منبع 2

آخرین ویرایش:

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
سلام به دوستان گل
عزیزانی که در مورد بتل 4 واینکه چه افتضاحی هست نظر میدن لطف کنن یه عکس از بتللاگشون بزارن ببینیم کلا چند ساعت گیم پلی داشتن?
این بازی عالمو آدم میدونن بیسش مولتی پلیره باز به سینگلش گیر داده میشه. لطفا بعد از گذر از مرز پانصد ساعت گیم پلی در موردش نظر دهید! :d
با تشکر
شما یه عکس از تایم بازیت در بتل 3 بزار:d
Bf4 نسبت بقیه بازی های نسل 8 ( بعد از رفع باگ های متعدد ) شاید بهتر بود ولی نه نسبت به bf3 و bfbc2 انقدر مشکل داره که به نظرم بد ترین بتل فیلد شماره دار هست
من هم نتونستم این آشغال ر ( وقتی اون طراحی مپ ها و اتمسفر فوق العاده ی bf3 یادم میفتاد بیشتر ازآشغال نمیتونم بهش بگم:d) بالای 400 ساعت بازی کنم
ولی بتل 3 ر 1700 ساعت بازی کردم تازه اگه الآن هم برای نسل 8بیاد همین حدودا بازی میکنم:d
بحث سره این نیست که الآن bf4 درست شده اون اول انقدر باگ داشت اصلا نمیشد مقایسه کرد بعد از 2 سال تازه الآن میشه بگیم کدوم بهتره (واقعا بحث باگ و ... نیست ) خود بازی از پایه مشکل داره
@mohsen gt5
این بحث عکس گرفتن از تایم پلی ر خود شما آوردی خود شما هم داری از این حرکت اعلام انزجار میکنی;;)
ما هم قصد کلکل نداریم ( که بخوایید ما هم از این آمار ها میتونیم برا شما رو کنیم )
شما یه نفر ر میاری که از Bf4 خوشش اومده من 100 تا بهتر ر میارم که بدشون اومده
داریم خیلی منطقی بحث میکنیم کسی میترسه لطفا شرکت نکنه

آخرین ویرایش:

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
من قصد ندارم کلکل کنم یا رو مختون برم, ولی دیگه وقتی رفیقم که اولین نفری بود که تو ایران نسخه سه رو روی پیسی کلونل صد شد میگه اینطوری که بعضیا میخوان خودشونو بکشن وقتی بحث مقایسه سه با چهار میشه نیست,دیگه حالا نمیدونم مشکل چی بود. اون موقع که اون بنده خدا لول صد بود یه سری از دوستان احتمالا هنوز مولتی بتل سه نزده بودن هنوز...

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
من نمیدونم دقیقا یه عده میخوان چی رو ثابت کنن ...؟؟!! تو هر تاپیک یا خبری که اسم battlefield میاد سریع میان بحث مقایسه BF4 رو با 3 میارن وسط و میکوبن تو سر 4 . اقا اصلا شماره 4 اشغال و پس مونده و ناقص و داغون و ماهایی که 4 رو میزنیم همه نوب و بدبخت .... شما ها هم که 4 نزدین همتون pro و حرفه ای ....بی خیال شین دیگه ....

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
من قصد ندارم کلکل کنم یا رو مختون برم, ولی دیگه وقتی رفیقم که اولین نفری بود که تو ایران نسخه سه رو روی پیسی کلونل صد شد میگه اینطوری که بعضیا میخوان خودشونو بکشن وقتی بحث مقایسه سه با چهار میشه نیست,دیگه حالا نمیدونم مشکل چی بود. اون موقع که اون بنده خدا لول صد بود یه سری از دوستان احتمالا هنوز مولتی بتل سه نزده بودن هنوز...
من جوابتو دادم تموم شد:d
ولي اينكه مثلا مياي ميگي اين زود تر ١٠٠ شده اون نشده چيزيو ثابت نميكنه و حرف اشتباهي هست. ١٠٠ شدن توي بتلفيلد ٣ كاري نداشت، تازه پيسي كه ٦٤ نفره بود و خيلي راحت تر، حتي سرور هاي اجاره اي هم زود تر اومدن و بازي ها طولاني تر بود.
مثلا من BFBC2 چند ماه اول جزو ٦٠٠ نفر اول بودم يا دوستم دوم بود ، اما مهمه؟ نه بايد بگم؟ نه:d . چيز مهمي نيستش كه.
قرار نيست چيزي رو به كسي اينجا ثابت كرد كه پلي تايم و ... بزاريم. اونا يه بازي بودن تموم شده رفته يكي زود تر ١٠٠ شده يكي ديرتر ، اهميتي نداره.
باگ هاي ٤ مورد خيلي تابلويي هست كه پلير معمولي هم متوجه ميشه.
بحث واضحيه خودتم قبول داري اوليل باز داغون بود ، اين كه بعد چند ماه اون بازي درست شده قرار نيست اعتماد از دست رفتشو برگردونه. بازي اون چيزي بوده كه عرضه شده و غير قابل بازي بود. حتي خود EA هم اعتراف كرد، تيترش هست . حرف ناشر و سازنده رو هم قبول نداريد:d
---
بعضيا هم از بتلفيلد ٤ ايراد ميگيريم چرا فكر ميكنيد به شما ميگيم Noob ما Pro؟ الكي همه چيز رو قاطي ميكنيد

واقعا ربطي نداره ، بحث قابل بازي نبودنشه .

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
نه منم کلا چیزه خاصیو نمیخوام ثابت کنم. بتل سه هک آنلاینش کلا دو سه ساعت بیشتر نرفتم:d فقط حرفم این بود که والا این همه ملت دارن بازی میکنن ،خیلی هم آشغال نیس، حلا خب شما میگین آشغاله لابد آشغاله دیگه ،چی بگم!

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
توی بعضی صنایع مثل پوشاک، یه سیستمی داریم " یکی بخر، دوتا ببر"
الان EA سبک رو عوض کرده " یکی بساز، دوبار بفروش"

بازی رو میسازه نقشه هاش رو در قالب سیزن پس میفروشه.

مدیرای صنعت خودروسازی کشور تک تک باید برن دست بوس EA :D شایدم یکی از مدیرای صنعت خودروساز کشور شده مشاور توی EA ولی رابطه ای هست صد در صد :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کلا ea پول دوستیه که دومیش هم یوبی سافته اینا رسما....ن از قفل مسخره ea بگیرید برای بازی های pc تا دائم انلاین کرن بازی هاش حتی سینگل دارهاش nfs با بازی های موبایلش که کلا انلاین شدن من حدس می زنم همین دو شرکت هم به microsoft پشنهاد دائم انلاین بودن دادن گفتن پشتبیانیت می کنیم بدم عین سگ پشیمون شدن اما تاثیر منفیش کارش همچنان پابرجاست.

عجب داستانیه همه چیز شده پول

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
مد جدیده؟ هر کس بخواد نظر بده باید level اش بالا باشه یا شونصد ساعت بازی کرده باشه؟!
هر کسی نمیاد بالای 100 ساعت بازی کنه، میشه گفت اکثرا کمتر بازی می کنن، نظر اونا هم مهمه. اگر فقط کسانی که زیاد و مداوم بازی می کنن بازی رو بخرن که ورشکست میشه! اینم عکس از profile من:

qcid_capture.png

از خودم نوب تر کسی نیست، واسم هم مهم نیست، دارم بازی می کنم حال کنم اینکه حالا بیام رنکم بره بالا ارزشی نداره. بعد از 65 ساعت خسته شدم دیگه خیلی کم بازی می کنم چند وقت یه بار. ولی واقعا همیشه فکر می کنم طرز فکر یه سری چیه که به این چیزا افتخار می کنن.

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
من تقریبا تمام سری های بتلفیلد رو بازی کردم ( آنلاین ) بجز BFBC2 که فکر کنم بخاطر کنکور نتونستم بازی کنم بعدشم دیگه نرفتم سراغش . " به نظر من " بدترین طراحی مپ رو BF4 داشت و دوست ندارم هیچکدوم از مپ هاش رو تو سری های بعد ی ببینم . برعکس BF3 که با همه مپ هاش خاطره دارم و حتی مپ های DLC هم اینقدر خوب بود که ارزش پرمیوم گرفتن داشت . حتی Hardline هم که میشه یه شکست تو سری حسابش کرد مپهاش بهتر بود نسبت به گیم پلی ای که براش در نظر گرفته شده بود . حالا کاری ندارم شاید یه نفر با BF4 شروع کرده باشه و به نظرش BF3 از رده خارج بیاد و دوست نداشته باشه ، نظر خودشه و برای خودش محترمه . مثل خودم که وقتی BF3 رو چند مدت بازی کردم دیگه نتونستم سراغ BFBC2 برم و یک ساعت هم بازیش نکردم با اینکه خیلی ها می گن بهترین شماره ی این سری بوده . به هر حال شرایط گیمر هم مهمه بعضی وقت ها . من خودم سر BF4 خیلی اعصابم بهم ریخت به خاطر کرش های اوایل و خودمو می کشتم تا یه اسایمنت رو باز کنم و تقریبا یه راند در میون بازی کرش می کرد . برای همین نه خاطره ی خوبی باهاش دارم و نه در کل از بازی خوشم اومد .

الان هم تنها موضوعی که می تونه منو به خرید شماره ی بعدی ترغیب بکنه ، جنگ جهانی دوم یا حتی اول :D هست . چون از اولش هم جنگ های آینده رو دوست نداشتم و الان هم با این همه fps هایی که مربوط به جنگ های آینده هست تنها کار عقلانی برگشت به اون موضوع هست . فقط با دیدن چند تا فیلم جنگ جهانی می تونن به اندازه ی کافی سناریو rush پیدا کنن دیگه چه برسه به بقیه مپ ها که همه خاطره داریم احتمالا :D

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
مقایسه بتلفیلد 3 با 4 کلا اشتباهه !
چه به لحاظ تغییر ساختار گیمپلی و چه به لحاظ گرافیکی .
تو بحث مولتی به عنوان کسی که هر دوش رو از نزدیک تجربه کردم باید بگم BF4 نسبت به 3 اگرچه اوایل خیلی مشکل دار بود اما الان از هر لحاظ سر تره .
چون امروز تلفیقی از گیم پلی BF3 رو داخل 4 میبینیم که اوایل وجود نداشت و بعدها با آپدیت بهش اضافه شد . هرچند هنوز حسرت جت سواری بتل 3 روی بتل 4 به دل خیلی ها مونده اما این چیزی از ارزشهاش کم نمی کنه !
از نظر DLC هم میبینیم BF4 واقعا خوب عمل کرده .

ا
145009208243481.jpg

اگرچه K/D به لحاظ پینگ مزخرف افتضاحِ اما باز هر از چند گاهی وسوسه بازی کردن رو القاء می کنه .
به نظرم بتل 5 هم از نظر مولتی پلیر همون هسته BF3 و 4 رو به همراه خواهد داشت و چیز اضافه و جدیدی نخواهد داشت .
سینگلش هم که مثل همیشه عالی خواهد بود . البته با ی داستان درست حسابی .

از نظر RANK UP هم BF3 ساختار حوصله سربر و طولانی ای داشت به طوریکه برای رسیدن به LVL 100 باید دست به خودکشی میزدی
که روی BF4 خیلی بهتر شده .

آخرین ویرایش:

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
نه داداش من, مد جدید نیست کسی بخواد نظر بده لتزم باشه ساعت بازیشو نشون بده, اونجا که طرف میاد میگه این یه آشغال بیشتر نیست و خودشم نمیفهمه یا شایدم میفهمه که با این حرفش به صورت غیر مستقیم داره به کسایی که این بازیو با علاقه همچنان ادامه میدن توهین میکنه ,باعث میشه که همچین بازخوردی داشته باشه. وگرنه من کم پیش میاد درباره بازی کردن کسی نظر بدم

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
خیلی هم خوب . من که تازه پریمیوم 4 رو روی PS4 گرفتم حسابی حال میکنم .بدون شک مولتی پلیر رو دستش نیست . ولی با این موضوع موافقم که هیچی اون مپ های 3 نمیشه بخصوص مترو که البته توی چهار هم بهتر کردن گذاشتن پس عشق است و بتل 4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر